-
Posts
3372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania :)
-
[quote name='kesencja']Ania, właścicielka jednej z hodowli, zamiast pierścionka zaręczynowego, dostała swojego wymarzone psa :diabloti: Także jesteś na dobrej drodze, haha :evil_lol:[/QUOTE] Trzeba o tym pomyśleć :razz:
-
Ja się jednak zdecydowałam na zakup klatki... tż spytał się mnie co chce na imieniny, więc odpowiedziałam, że klatkę :diabloti:
-
[quote name='Milena9']Biały owczarek szwajcarski ;) Klatkę i tak musialam kupic na podroz do domu, a i w domu tez sie przyda ;) Dzis razem z klatka dokupilam smakolyki i zabawke :evil_lol:[/QUOTE] Fajne psiska :) Ja na razie klatki chyba nie będę kupować, zobaczymy w trakcie. Jeśli się okaże, że nie będzie potrzebna to super, jeśli jednak okaże się inaczej, to będę zmuszona :D
-
[quote name='Milena9']Ja szczeniaka bede miala za dwa tygodnie. ;) Mam już smycz, obrożę z 5 zabawek, przysmaki, a niedlugo zamawiam kennel ;)[/QUOTE] A jakiej rasy? :) Ja się cały czas zastanawiam nad klatką... nigdy nie była mi potrzebna, zawsze u mnie psy miały zwykle legowiska no i na szczęście trafiałam na psy nie interesujące się meblami (o bym tego w złą godzine nie napisała :lol: ). [quote name='kesencja']Ja jeszcze NIGDY nie wychowywałam szczeniaka, więc to będzie mój pierwszy raz. Choć wiem, że będzie masakra, to za żadne skarby nie chcę stracić tych kilku miesięcy użerania się z łobuziakiem, dlatego na ten dzień nie wyobrażam sobie adopcji starszego psa jakiegokolwiek. Mam plan, że jak będę mieć już dom i ustatkowane życie, to pójdę i wezmę jakąś bidę starszą, która ma najmniejsze szanse na dom :roll:[/QUOTE] Ja wychowywałam (z pomocą mamy ;) ) swojego poprzedniego laba jak miałam 11 lat i wtedy byłam taka dumna, bo w pierwszy dzień przyjazdu nauczyłam go w 15min siad, waruj i daj łape :razz: mama mi jakiś czas temu przypominała jak to latałam co godzine/dwie z nim z 3 piętra na dwór... Leon do mnie trafił jak miał pół roku więc ten okres mnie ominął :) ale teraz mieszkam w domku więc to też inaczej :D
-
Ja tez staram sie o tym nie myslec ale czasem mam takie glupie schizy :roll: a co do obrozy to moj poprzedni lab przez 9lat mial ich az 3 albo 4 plus szczeniaczkowa :) wiec naprawde jestem wyrodna :evil_lol: teraz Leon ma dwie obroze i szelki. Juz sie nie moge doczekac bo na dniach powinno sie okazac czy sunia zaszla w ciaze :)
-
[quote name='Skyy']Tak, Aniu, zgadza się, sarna będzie u mnie dopiero za rok, ale wyprawka już się powoli kompletuje. Myślę, że w taki sposób będzie bardziej przemyślana (jasne, kogo ja oszukuję!), skompletowana oraz obejdzie się bez stresu dla mnie oraz gorączkowania - że tego jeszcze nie mam, tego nie kupiłam, a to jeszcze nie doszło, o tym zapomniałam. Sądzę, że również jeżeli chodzi o koszta i finanse, długo rozplanowana wyprawka dla szczeniaka nie obciąża właściciela na raz dużymi kosztami. ;-)[/QUOTE] Masz racje. ;) jak ja teraz zaczne wszystko kupowac to pociagnie po kieszeni. Ale nigdy nie rozpieszczalam psow obrozami czy zabawkami, wiec pewnie dlatego jeszcze nic nie mam :)
-
Kesencja przebilas wszystko:evil_lol:
-
Ta mysl ze tyle czekam a moze nic z tego nie wyjsc jest najgorsza, ale staram sie byc dobrej mysli ;) tez myslalam nad zoltymi i pomaranczowymi kolorami. Musze czegos konkretnie poszukac bo az wstyd :p wczesniej mialam czarnego i teraz w sumie tez nie liczac kilku jasnych preg wiec nie musialam sie tak zastanawiac :) ale za to imie mialam juz dawno wybrane a chlopak mi zaczal mieszac i juz teraz nie wiem.
-
To ja jednak wyrodna jestem:diabloti: teraz mam obawy czy na pewno urodzi sie dla mnie samiec.. swoja droga nawet nie wiem jski kolor obrozy wybrac dla czekoladowego? Zawsze mialam czarne i nie mialam z tym problemu :)
-
Przywitam się na wątku i ja :)Czekam już prawie rok na mojego szczeniaka. Szał był jak dowiedziałam się jakiego reproduktora wybrała hodowczyni, później, że już suka została pokryta, teraz czekam na wiadomość o potwierdzeniu ciąży :D Ale kurde jak czytam, że Skyy będzie miała szczyla za rok(?) a już kupuje dla niego akcesoria, to mam wrażenie, że ja jakaś wyrodna jestem, bo jeszcze dla swojego przyszłego nic nie mam ;) Rozglądać się rozglądam za jakimiś obrożami itp, ale jeszcze nic nie zakupiłam :) może czas zacząć?
-
Leon w pitmanie :)[IMG]http://i57.tinypic.com/2z6ut5h.jpg[/IMG]
-
[quote name='zahirka11']Ile może mieć cm w szyjce dorosły labrador pies?[/QUOTE] Mój miał coś około 60cm
-
Wracaj wracaj i opowiadaj co tam u Was :)
-
[quote name='dOgLoV']No fakt , gorąco było niesamowicie , wytrzymać nie szło a do tego tak długo to trwało , moim zdaniem skoro Dogi wystawianie są oddzielnie każdy "kolor" i jest ich dużo to powinni rozdzielic te rasy na co najmniej dwóch sędziów , no ale nie ja ustalam przepisy :lol: Jak mógł się bać takich słodkich stworzonek :loveu: Ależ prosze bardzo ;) [/QUOTE] Moim zdaniem też tak powinni zrobić. Sędzina w labkach przyspieszyła i na zmianę oceniała raz psy raz suki, bo widziała, że psy i ludzie już mają dość.
-
[quote name='dOgLoV']A to ja chyba ominęłam ten ring bo labków też nie widziałam :oops: następnym razem będę się rozglądała , Tybki były pochowane większość za tymi czerwonymi namiotami z żarciem , a My koczowaliśmy na ringu honorowym bo tam było najwięcej chłodu ;) no i po jednej stronie miałam ring z niufkami po drugiej ring przygotowawczy na którym był pokaz posłuszeństwa a zaraz za nim ring z Dogami czyli też nasz ring więc za dużo się nie ruszałam ;) [/QUOTE] Dosyć daleko były od siebie te ringi, a ja byłam ze swoim tż i ciągle narzekał, że gorąco i dlatego też tak krótko, swoją drogą jeszcze 2 lata temu bał się tak psów, że nie chciał do mnie do domu wejść, a teraz jeździ na wystawy ze mną, a Leona uwielbia :evil_lol: a co mnie najbardziej cieszy, wystawy go nie nudzą, wręcz przeciwnie, o wszystko dopytuje, pyta się o rasy, o ich charakter. Więc wychodzi na ludzi :diabloti: Ciocia dziękuje za zdjęcie :)
-
[quote name='dOgLoV']Szkoda że nie wiedziałam że będziesz , przyszła bym pofocić buldożki :loveu: oczywiście żę można ukraść , zaraz wstawie linka do oryginalnej wielkości zdjęcia ;)[/QUOTE] Co roku jestem :) Rozglądałam się za tybetanami, ale żadnego nie widziałam :P W sumie cały czas byłam przy ringu labków i buldożków, a fajnie się złożyło, bo były koło siebie. Za rok mam nadzieję swoją czekoladę będę wystawiać to mile będą widziane fotki :loveu:
-
Ja wytrzymałam w tym upale niecałe 2h, a buldogi ang. tak charczały, że słyszałam to dwa ringi dalej, szkoda mi ich było. [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-gkmCQpzWcdc/U5V0WnDjGGI/AAAAAAAABRM/x72PrEpI_AA/w640-h426-no/DSC07820.JPG[/URL] mogę ukraść dla ciotki ?
-
Super i gratuluję pierwszej wystawy :)
-
[quote name='FredziaFredzia']Ale te bluzy są bardzo dobre jakościowo, nie wiem jak z superdoga ale jeśli to ten sam materiał i sposób produkcji co Mr Gugu Miss Go to mogę polecić![/QUOTE] Na razie nie będę kupować, muszę zobaczyć ile mi się z wypłaty zostanie :) Ale całkiem niedawno napomknęłam tżtowi o tych bluzach, może mi na walentynki sprezentuje :diabloti: Alee u Was śniegu. U nas popadało z dwa dni i już dawno stopniało i nic nie ma :)
-
Przypomniały mi się młodzieńcze lata mojego Andego. Jak był w okresie dojrzewania, to jak zobaczył psa nie było mowy o odwołaniu i zawsze najpierw stawał (ja mogłam skakać, uciekać, wołać..) popatrzył na mnie, na psa, na mnie, na psa i w długą :eviltong: Na szczęście później już było dużo lepiej, a na starośc to w ogóle był pieskiem idealnym. To będę miała czekoladowego cwaniaka :D Szczerze powiem, że nigdy nie słyszałam o takiej różnicy w ich charakterach. Co do bluz, to po napisaniu postu znalazłam właśnie str superdog, ale nie mają labka, no chyba, że bluza na zamówienie, ale to już jest koszt :( Może mi tż sprezentuje :lol:
-
Jak już tu jestem, to się zapytam może Ty albo ktoś odwiedzający będzie wiedział. Gdzie mogłabym kupić bluzy z nadrukiem labradora ale 3D ? Koszulki znalazłam, ale bluz nie, a kiedyś takie fajne widziałam i teraz nie mogę znaleźć
-
[quote name='Rinuś']Eee to zleci raz dwa :) Nieee czekolady nieee...za dobrze poznałam czekoladowe psy żeby sobie takiego sprawić :diabloti: [/QUOTE] Co masz na myśli ? :P
-
[quote name='Rinuś']A na kiedy masz?[/QUOTE] Na jesień, więc w sumie nie aż tak daleko ;) o ile się urodzi to, co chce. To teraz do kompletu brakuje Ci czekolady :diabloti:
-
[quote name='Rinuś']A normalnie :) jakoś specjalny podjarany nie jest :) zaakceptowal syturację :evil_lol: jest jej starszym bratem , Salma mu ciągle mordkę liże i czeka na niego jak gdzieś w tyle zostaje :) [/QUOTE] No to fajnie :) Ahh już bym chciała swojego :evil_lol:
-
Super jest :) fajnie tak kilka dni spędzić w hodowli :) a jak Brutus na nową koleżanke zareagował ?