-
Posts
3372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania :)
-
[img]http://oi44.tinypic.com/k2l0gk.jpg[/img]
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Ania :) replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='Rinuś']idę się dokształcić w Takim razie :-([/QUOTE] [url]http://www.woodhavenlabs.com/mismarks.html[/url] [url]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ9L2sySAO9rVO9kylm_euNOSQMS2Zyl778wotQ7Yo_LjllIOuP62-Qqo7oOQ[/url] [url]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQret6C-MvIXWUj01Q00MXVYr5QCnWmyPHEfaqM2QT7gfvt5engi7eCWsC5iw[/url] Proszę :diabloti: [SIZE=1]a żeby off nie było, mój labek nie raz został nazwany rottkiem:lol:[/SIZE] -
Jestem w szoku. Nie mogę w to po prostu uwierzyć. :-( Miałam nawet pisać do Ciebie dzisiaj, żebyś wzięła ze sobą Fiodora jak będę za tydzień w Nysie. Strasznie mi przykro. :-(
-
[quote name='LadyS']No właśnie Ania labradory są dość specyficzne- tak mi się zdaje - bo one lubią każdego człowieka i w zasadzie słuchają się też każdego człowieka (sama tego doświadczyłam) - natomiast np. terier owszem, lubi (przynajmniej mój) każdego człowieka, ale słucha się jedynie jednego, ewentualnie dwojga, a czasem tylko swojego wewnętrznego głosiku :diabloti:[/QUOTE] Oczywiście. Zgadzam się z Tobą jak najbardziej. :)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='oleska2803']Labradora odradzam dla pedantycznej mamy, gubią sierść w ilościach nie małych i mitem jest że dwa razy do roku, gubią cały rok (mniej lub więcej, ale dla osoby pedantycznej zawsze za dużo). Nie są też psami jednego pana, kochają wszystkich, obcych również, dresów też nie odstraszą, może jedynie czarny wyglądem. Do drugiego roku potrafią być niszczycielskie, konieczna jest praca od samego początku, a i tak to czego się nauczyły wcześniej wychodzi po drugim roku. Wcześniej najważniejsze są dla nich inne psy i wszyscy ludzie do których koniecznie trzeba podbiec. Są również bardzo silne. Lepszy byłby golden lub flat.[/QUOTE] Fakt gubią sierść okropnie, ale według mnie mitem nie jest to, że dwa razy w roku. Mój intensywnie gubi właśnie dwa razy w roku w pozostałym czasie można znaleźć na podłodze dosłownie kilka włosów, więc jeśli Twojej mamie bardzo przeszkadzałaby sierść to odradzam (choć wszystkie rasy, które wymieniłeś linieją). Czy jest psem jednego pana trudno powiedzieć, kocha całą rodzinę, lecz jak (chyba) każdy pies najbardziej słucha się jednej osoby, co nie oznacza, że innych ma w d. ;) Andy do obcych podchodzi z dystansem, nigdy nie podbiegał do nich. Ludzie często właśnie mylili go z rottkiem. Nigdy nie bałam się z nim chodzić gdziekolwiek, czy to w dzień czy w nocy, zawsze czułam się przy nim bezpiecznie (pisze w czasie przeszłym, bo teraz mieszkamy na wsi i spacery są tylko w pola i do lasu a tam dresów czy innych nieprzyjemnych typów nie spotykam;) ). Co do niszczenia, mój zjadł tylko kilka gazet czy chusteczek, choć wiem, że większość potrafi zrobić duże szkody, ale to zawsze można psiaka przyzwyczaić do klatki. Są silne, ale jak ja, gdy miałam chociażby te 13 lat poradziłam sobie, to myślę, że Ty też nie powinieneś mieć kłopotów o ile zaczniesz wcześnie naukę :) A dlaczego według Ciebie lepszy byłby golden?
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
6 dniowe dożki :) [IMG]http://i44.tinypic.com/3502ty8.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/21oabfo.jpg[/IMG] I rośnie nam następny dogomaniak! [IMG]http://i44.tinypic.com/3166mba.jpg[/IMG]
-
Kasia([B]morgan39[/B]) odpoczywa razem z Bavarią, więc korzystając z okazji, że szczeniaki są spokojne wstawię kilka zdjęć :) [IMG]http://i40.tinypic.com/2csdi80.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/oieizc.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/m99ett.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/29e547d.jpg[/IMG]
-
[quote name='norbiwa']A my ukończyliśmy Mł Champ wystawą w Poznaniu, teraz gubimy pióra,a za moment nowy sezon wystawowy. A co u Was??? [url]https://picasaweb.google.com/norbiwa/Poznan11?authkey=Gv1sRgCKHHv_6uvZ79fA[/url][/QUOTE] Gratuluję ! Oby tak dalej. :)
-
[quote name='morgan39']Wpraszamy sie na porodówke i my. Mamy 45 dzien ciąży. Pierwszy nasz poród to będzie, więc i stres ogromny. Nasza Bavaria jak na razie wiecznie głodna, ale za to stała się spokojniejsza, zdecydowanie wolniej sie porusza na spacerach, a była wulkanem energii. Sama jestem zdziwiona bo wszędzie było jej pełno, a tu taka dostojna dama z niej sie zrobiła. Trzymamy kciuki za Puliszkonki. To kto jeszcze na termin lutowy?[/QUOTE] Ja tak jak i Ty nie mogę się doczekać! Dobrze, że akurat będę miała ferie, więc będę mogła je obserwować. :loveu:
-
[quote name='czupi']Żaden duży pies nie przejdzie żeby był w domu trzymany , pies by mial duzo kontaktu.[/QUOTE] A koniecznie to musi być rasowiec ? Może jakiś kundelek/mieszaniec ze schroniska lub DT ? ;) Aktualnie żadna z ras nie przychodzi mi do głowy...
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Ania :) replied to omry's topic in Foto Blogi
Grzeczna jest :) Ja do swojego zawsze mówie "idziemy kąpu kąpu", a ten w tym momencie spieprza na swoje posłanie :D :D strasznie tego nie lubi. -
[quote name='NightQueen']nie Martyna, tylko TZ uderzasz je mocno i giną, to kruche zwierzęta[/QUOTE] Ahaa. To teraz już wiem. :)
-
To jak martwe, to Ty je zabijasz, czy jak to jest ? Sorry za pytania, ale ja kompletny laik w tym temacie, a jestem tego ciekawa :D
-
[quote name='Unbelievable']\ dużo :diabloti: wszystkiego będzie razem jakieś 50 sztuk. Węży mam 7, jaszczurek 6, dwie rybki, 6 szczurów, myszy ze 20[/QUOTE] Mówisz poważnie, czy sobie jaja robisz ? :D Węże i jaszczurki bym jakoś przeżyła, ale szczurów i myszy nigdy w życiu. :diabloti:
-
[quote name='Unbelievable']ależ ja nie zmuszam do titania :) chodzi mi o wyrażanie własnego zdania BARDZO wybiórczo ;)[/QUOTE] Spoko, rozumiem. ;) Ile Ty masz tych węży, jaszczurek ? :P
-
[quote name='Unbelievable']Jestem ciekawa czemu akurat na ten temat wszyscy zaczęli wyrażać swoje zdanie, a jak np. wrzucę jakiś filmik agilitowy to wszyscy milczą jak zaklęci i nie potrafią nic ciekawego powiedzieć :diabloti:[/QUOTE] Nie mam w zwyczaju komentować filmików, lub zdjęć i co chwile pisać 'ojej jakie słitaśne' ; 'ojej jak ślicznie skacze'. Musi mnie naprawdę zachwycić pies, żebym skomentowała. Nie rozumiem o jaki raban Ci chodzi i o jakie wykłócanie... Ostatnio nie można w ogóle wyrazić własnego zdania na forum, które jest inne niż wszystkich, bo zaraz jest uważany za osobę kłótliwą.
-
[quote name='Unbelievable']Ja niedobra :roll: widzę że tutaj nic nie można powiedzieć, bo i tak będzie źle :) ja wiem że ciekawość zżera ale żeby od razu tak atakować? nie chcę mówić, moja sprawa, a że na mam silnej woli to już inna kwestia. Miałam się chwalić niedługo ale widzę że nie ma sensu i rzeczywiście wiele tutaj życzliwych osóbek :) Przypominam też, że mam jeszcze jednego psa (nazywa się Gram, jakby ktoś zapomniał), i nie zamierzam tłumaczyć się ze swojego postępowania takiego a nie innego.[/QUOTE] Dlaczego mówisz, że Cię atakuje ? Ja tylko wyraziłam swoje zdanie na ten temat. Ty masz prawo tak postępować, a ja mam prawo wyrazić zdanie na ten temat, które Ty możesz mieć głęboko w poważaniu:diabloti:
-
[quote name='motyleqq']ja w ogóle nie rozumiem w czym problem:niewiem: to już nie można pisać czego się chce i nie pisać czego się nie chce? :niedowia:[/QUOTE] Oczywiście, że można, ale nie rozumiem po co robić wielką tajemnicę z tego jakiej rasy jest pies, skoro i tak za jakiś czas wszyscy się dowiedzą... No, ale jak tak Martyna chce to już jej sprawa, ja tylko wyrażam swoje zdanie.
-
[quote name='Unbelievable']wtedy wiem komu mówię, co innego niż chwalenie się na forum publicznym. Mam takie prawo, od tego jest PW żeby móc omawiać takie sprawy. Nie widzę powodu żebym się tłumaczyć musiała ;)[/QUOTE] Nie chcesz się "chwalić" jakiej rasy będzie pies, ale "chwalić" się, że w ogóle będzie już możesz ? Moim zdaniem jeżeli to juz taka tajemnica, to lepiej w ogóle trzeba było nie pisać o nowym psie, a pochwalić się nim dopiero jak będzie u Ciebie. Zgadzam się z Asiaczkiem...
-
Ale też nie można z góry mówić, że suczka Daniela będzie diabłem :) Mi się trafił właśnie taki wyjątkowo grzeczny egzemplarz.. trzymać tylko kciuki by Twoja sunia również była grzeczna. ;) Ale co do dzieci to akurat za nimi nie przepada, nigdy nie miał z nimi dłuższej styczności i je po prostu ignoruje, może też dlatego, ze dzieci są troszkę nachalne, a on nie lubi nadmiernego przytulania...
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
Ania :) replied to LadyS's topic in Foto Blogi
Jax Cię dzielnie w tym wspiera :D -
[quote name='omry']Zacytowałaś mnie, a jeśli chodzi o mnie, to niestety, ale odnosisz mylne wrażenie :smile: Jeden z moich psów nie mieszka w domu, a satynowej pościeli nie mam nawet sama, więc.. Mówcie co chcecie, jak dla mnie ktoś, kto nie może zapewnić psu spaceru przez cztery/pięć dni w tygodniu nie powinien go mieć. Ale to tylko moje zdanie.[/QUOTE] To ja też nie powinnam mieć psa, bo nie codziennie ma długie spacery po za podwórko... o ja niedobra :roll: a jakoś przeżył w ten sposób 8 lat, żyje nadal i ma się bardzo dobrze :) [quote name='Unbelievable'][B]własna buda, micha z żarciem i człowiek który o psa dba ZAWSZE będzie lepszy niż schronisko[/B] mój pies też nie ma długich spacerów codziennie HA męczę go, biedaczyna :( zabierzcie go, w schronie będzie miał lepiej :roll:[/QUOTE] AMEN.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='omry']Maskotka w kształcie psa :) Ewentualnie kot. Nie chciałam, by to brzmiało w jakikolwiek sposób niemiło, no ale wybacz, pies to pies.[/QUOTE] Od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że większość tutaj na dogo, uważa, że pies, który nie mieszka w domu, nie śpi na satynowej pościeli, nie zawsze ma regularne spacery to ma okropne życie... Jeżyk - myślę, że jakiegoś większego, dorosłego psa ze schronu/dt mógłbyś przygarnąć. Na pewno to lepsze życie dla niego niż siedzenie za kratami w małym boksie. ;) Chyba, że chcesz bardzo psa rasowego... to tylko mi przyszedł do głowy kaukaz lub CAO .. ale te psy potrzebują doświadczonego właściciela, bo mają trudne charaktery. A w czym przeszkadzałoby Ci, że pies by liniał? Na pewno ktoś inny coś jeszcze zaproponuje :)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
DORA - cudowna amstaffka wyrzucona na ulicę, znalazła dom
Ania :) replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Jaka uśmiechnięta mordka :loveu: Cudownie po prostu, od pierwszego zdjęcia się w niej zakochałam. :D Co do pozostawiania samej, to nie ma co się dziwić, że się boi, ale na pewno po kilku próbach się nauczy... A tak patrzę na to zdjęcie w szelkach, czy one nie są ciut za małe ? -
No właśnie. To już pewnie duży facet jest. :)