-
Posts
3372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania :)
-
Ja kiedyś byłam bardziej nie śmiała, ale nadal z tym walczę i staram się być śmiała :P Jakie kochane to zdjęcie z Tigrą <3 A ja pracuje sama z szefową :D Ale prace mam mega super tylko godzinowo nie fajną, ale szefowa jest mega! Lepszej bym nie mogła mieć :D
-
Ja też jestem nieśmiała i małomówna przy pierwszych spotkaniach :P Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za super fotki :* :*
-
Ty nieśmiała ? W ogóle tego nie zauważyłam :) Okk, to czekam z niecierpliwością :D Hmmm... a gdzie wywiało reszte dziewczyn dzisiaj? ;>
-
My tez nieśmiali, a może bardziej Kamil :P Ale spokojnie, wszystko wyszło super i mam nadzieję, że jak już zamieszkamy w Ostrowie to będziemy się często spotykać :) Ja wiem, że każdy sędzia patrzy inaczej na psa, ale Sebastian ma racje, wasza sędzina była okropnie nie miła i też z tego wzgledu bym do niej nie pojechała. I baaardzo sie cieszę, że Fabianek zadowolony :D Kamil stwierdził, że jest to mały kierownik :D :D To czekam na zdjęcia jakie by one nie były :P a filmu nigdy nie widziałam... jakoś zawsze mnie ten tytuł zniechęcał :P
-
Też czekam :p
-
Aguś, Wy tez jesteście super i już bym chciała następne spotkanie :D Fabianek jest przeuroczy! Cieszę się, że zabawka się podoba :) Teraz czekam na zdjęcia, bo jestem ciekawa jak ta moja sierotka stała :P W ogóle sedzina troche dziwny opis nam dała, z którym się nie zgadzam do końca :P np, napisała, że ma spionowane przednie łapy, co nie jest prawdą :P i ponoć ma jasne oko, co też jest bzdurą :P no, ale kij jej w oko xd A Wasza sędzina to już w ogóle kompletna porażka...
-
Jaki golas Fabian :D W Poznaniu jak bedziecie to bedzie pewnie dużo kanarów :P No własnie ! Brando i Qwendi to będa gwiazdy jutro :P Branda na wszelki wypadek nie będe z klatki wypuszczać, żeby go Qwendi nie pozarła :D :P
-
Ja miałam jechać do Częstochowy, ale niestety laby są w sobote a musze być wtedy w pracy .
-
Marta a gdzie w lipcu jedziesz ? :)
-
No i mama ma racje ;) Właśnie spojrzałam na pogodę i według pogody google ma byc 24 stopnie :) oby się sprawdziło!
-
Ten czarny jaki fajny ;)
-
Aga ale Ty niedawno urodzilas , wiec nie ma co porównywać:) Oj tak. Upał jest ogromny. Psy w ogóle na dworze nie chca siedzieć. Wieczorkiem wyjdziemy jak sie troche ochlodzi. I sobie wyobraz ze jutro na tym upale kilka godz będziemy...
-
Marta i uwazasz sie za gruba ? Nie przesadzaj :) to ja jestem 3cm wyzsza i ważę 57kg :) i jestem normalnej budowy ani gruba ani chuda :p :p Hej Aga w ten potwornie upalny dzień ! :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dobranoc ;) -
Hahaha :d dobranoc :)
-
170cm :p
-
to ja bede jak wielkolud przy Tobie :p :p
-
Bez :p
-
Aga to ile Tuy masz wzrostu :p
-
No my też recznikiem bedziemy musieli sobie radzic :) musze kupic 5litrowa butle na wode:p :p
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nie jadłam i nie chce j:p :p -
Tam z psami nigdy nie byłam ale może warto kiedyś spróbować :)
-
No ok ok wygralas :p
-
Oby nie za piękna :P choć zawsze na kalisz jest upał :p
-
To się nie liczy Magda :P