Hej ;) upały ogromne. Dobrze, że w pracy mam dość chłodno ;) a Tobie współczuję, ale wiem jak to jest. W Anglii jak pracowałam to na hali ponad 40 stopni było i raz prawie zemdlalam.
Nie lubie DN :p tzn fajne są u kogoś , ale sama bym nigdy nie chciała takiego psa :)
A my jutro znowu grillujemy. :D tym razem z Kamila rodzicami i moja mamą xdd
No troszkę czuł respect :P Ale uwierz, że to dla niego i tak jest ogromny postęp, ze w namiocie z tyloma psami był :D Kiedyś bał się w jednym pokoju być z psem :P
No właśnie xD
Wy to już starowinki :P :P
ZK mu zabroni haha :D Kamil go chciał kiedyś wziąć ot tak do towarzystwa, ale ja zabroniłam, bo dla niego to byłaby tylko męczarnia, lepiej żeby pospał sobie sam w domu :)
Dzieci są fajne :P
dzieki :)
oj tak, Leon jest jedyny w swoim rodzaju. Nie ma osoby, która by go nie lubiła :p mój Kamil dzięki niemu przestał bać sie psów i co lepsze bardzo je pokochał i zaczął sie nimi interesować :) tak samo mój dziadek zawsze psów nie lubił a Leona uwielbia :)
Jeśli chodzi o egzamin teoretyczny to ja zdawałam jeszcze ten stary NA SZCZĘŚCIE, bo tego nowego to bym chyba nie zdała :P a praktyczny zdałam za drugim razem :)
Wazne byś miała też fajnego instruktora, który Ci wszystko fajnie będzie tłumaczył :)