Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Kuzwa zawsze jest wszedzie za daleko :p Ale brat Kamila jest gdzies chyba kolo Essen :) moze tam masz blizej ? :p
  2. Uprzedze Kamila, że jakas wariatka bedzie go zaczepiac :p miałam jechac teraz na przełomie lipca i sierpnia, ale z moim urlopem w pracy wyszly komplikacje i jedzie brat. A tak to moooze w pazdzierniku pojade, ale to nic pewnego. mama jest w Eberbach :)
  3. Hahah xD no on w zasadzie tylko hip hopu słucha i tak tez się ubiera :P
  4. Delphi kiedyś obiło mi się o uszy. Jak pójde do Ostrowa to muszę czegoś poszukac i myślałam, że może spróbuję w Comforty (czy jakoś tak?) tam ponoć nie jest źle (tylko pewnie zalezy na jakim dziale) i płace też nie są najgorsze. No chyba, że znajde prędzej gdzieś indziej coś.
  5. On by nie wszedł na ring w ogóle xdd Serio serio się bał :P Do takich wiekszych czuje respect jeszcze (jak przed Qwendi), ale takich mniejszych/średnich to nie :)
  6. A gdzie pracujesz ? Jeśli można spytać :)
  7. Dobrze, ze mam Dominikę, ktora go wystawi, bo inaczej by były nici z wystawy, bo Kamil na ring by nie wszedł :P Taak Brando obdaruje Cię milionem buziaków xd
  8. Aga, świętę słowa :P choć mi w mojej pracy tylko godziny nie odpowiadają, reszta ujdzie :P
  9. Angina ciekawe czy Ty nie będziesz kiedyś narzekac :P
  10. Mi na tym zależało, bo on akurat wejdzie w młodzież. Już zapłacone, więc Kamil nie ma odwrotu, musi jechać :P :P
  11. Mama jest w Niemczech :) Kto będzie w Częstochowie, będzie miał okazję poznać Branda :P Mnie niestety nie będzie, ale to szukać go tam gdzie będzie Dominika i mój Kamil xd
  12. Na zimno tez narzekam, fakt :P Ale nie lubię po prostu jak jest baardzo zimno albo baardzo gorąco :P Tak posrodku jak jest, to jest super ;)
  13. Hej :) Nic mi się nie chce.... Miałam iść dzisiaj po pracy z psami w pola, ale jak się ogarnęłam, posprzatałam to mi sie odechciało. Poćwiczyłam z 15min z Brando i psy się bawią do tej pory na podwórku, pół dnia się nie widziały to się stęskniły za sobą :P
  14. Tak, ale dla mnie temperatury powyżej 30 stopni to jest masakra. Ja nie moge długo na słońcu przebywać, albo gdy jest strasznie duszno, bo zaraz mdleje... dla mnie idealna pogoda to tak maks. 25stopni
  15. Współczuję choroby w taką pogodę... choć słyszałam, że lekkie ochłodzenie ma przyjść.
  16. Trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin :)
  17. To wyjazd z małymi przygodami :) a z farbą to moja mama miała też kiedyś pudelko bez odżywki. To teraz czekamy na zdjecia :)
  18. Dokladnie. Niektóre to maja az wklesnieta mordke.. I mama pojechała... od jutra od nowa ciagle to samo...
  19. Leon nie ma aż tak mordy splaszczonej jak co niektóre, ale jednak i tak trzeba uważać.
  20. Hej :) co dzisiaj w taki upalny dzien robicie ? :)
  21. No przydalby sie basen nie powiem ze nie :) Caly dzien oby dwa siedza w domu bo jednak trochę lepiej jak na dworze jest. A wieczorem okolo 20 idziemy na spacer. Brando tylko od czasi do czasu wyjdzie w dzień, a Leon nie chce wychodzić :)
  22. Ja też bym pojechała, ale jutro nie dam rady :/ Musimy jechać do Ostrowa wymierzyć ściane, później mame odwozimy na autobus, a w taki upał nie chce tyle targać psów w aucie.
×
×
  • Create New...