Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Hej :) Dlaczego ?
  2. Ja już się tyyle czasu wybieram do tego zoo, tzn byłam tam już kilka razy, ale wybieram się odkąd to afrykarium otworzyli. Wszyscy, którzy byli, mówią, że jest rewelacyjnie :)
  3. No to dobrze, że wszystko ok :) pokaż kanapę :D
  4. Hej :) Ja wczoraj ubrałam psy, wychodze i słysze, że grzmi dosyć porządnie, ale mowie no niee psy się cieszą już, że pójda na spacer, to poszłam chociaż na te 20min, wróciłam, ledwo do domu weszłam i taaak zaczęło lać :P
  5. To udanej tajemniczej wyprawy :P
  6. Podziwiam xd ja zawsze biore znieczulenie, choc raz po znieczuleniu bolalo mnie przez 2-3 dni.
  7. Oj tak, Brando to prawdziwa ciapa :P
  8. taaadaaam :D https://plus.google.com/u/0/110067926024945576563/posts/LCnnjLF2RAw?pid=6182586034122647762&oid=110067926024945576563 Jakość sie popsuła strasznie :(
  9. Prace można wszedzie znaleźć :P
  10. Dobra ja już nic nie mówię :P
  11. O rany na zywca nigdy bym sie nie zgodziła na wyrywanie zęba. Ja miałam znieczulenie i kompletnie nic nie czułam, no jakies tam grzebanie w paszczy tak, ale bólu zero :P zemdlałam po prostu ze stresu i był wtedy straszny upał :P Dwa dni później wyrywał mi drugiego zeba i na luzie podeszłam, bo wiedziałam, że nic nie będzie boleć :D
  12. To zamówcie w necie to bez problemu będzie:P Ja nie cierpie dentystów :P Najeździłam sie do nich przed założeniem aparatu tyle, że dziękuje plus miałam dwa zeby wyrywane, za pierwszym wyrywaniem prawie zemdlałam :P
  13. Zgrywa się :/ jeszcze połowy nie ma nawet... może koło północy sie wgra :P na razie macie fotke na fb jedną :P
  14. No i dobrze, niech Sebek szuka basenu :D nasz pierwszy test zdał na szóstke :D właśnie zgrywam filmik, później do galerii wrzucę :)
  15. Rewelacja! Jak tam pięknie :)
  16. No to super, że było super :D
  17. Hej i dzieki :) Dzisiaj wieczorem basen będzie testowany xd
  18. U nas tez ponoc nad ranem padalo. I tak do 10 było naprawde fajnie, ale teraz znowu upał.
  19. a weźcie kurde :p no, ale tak jak ja nie boję się pająków, tak wy myszy :P każdy ma swoje fobie :P
  20. Aga błagam Cię :P te obrzydliwe długie ogony, nieeee fuuuj. Białe myszki to widzą zdegenerowani alkoholicy na odwyku :P
  21. Marta chyba żartujesz ? Ja pamiętam kiedyś na grillu u kumpla bylismy i on miał młodego kota. Tak sobie siedzimy, gadamy i nagle ten kot przyniósł mysz i taką pół żywą mysza zaczął się bawić. Myślałam, że na zawał zejde.
×
×
  • Create New...