Ja już się tyyle czasu wybieram do tego zoo, tzn byłam tam już kilka razy, ale wybieram się odkąd to afrykarium otworzyli. Wszyscy, którzy byli, mówią, że jest rewelacyjnie :)
Hej :)
Ja wczoraj ubrałam psy, wychodze i słysze, że grzmi dosyć porządnie, ale mowie no niee psy się cieszą już, że pójda na spacer, to poszłam chociaż na te 20min, wróciłam, ledwo do domu weszłam i taaak zaczęło lać :P
O rany na zywca nigdy bym sie nie zgodziła na wyrywanie zęba. Ja miałam znieczulenie i kompletnie nic nie czułam, no jakies tam grzebanie w paszczy tak, ale bólu zero :P zemdlałam po prostu ze stresu i był wtedy straszny upał :P Dwa dni później wyrywał mi drugiego zeba i na luzie podeszłam, bo wiedziałam, że nic nie będzie boleć :D
To zamówcie w necie to bez problemu będzie:P
Ja nie cierpie dentystów :P Najeździłam sie do nich przed założeniem aparatu tyle, że dziękuje plus miałam dwa zeby wyrywane, za pierwszym wyrywaniem prawie zemdlałam :P
Marta chyba żartujesz ? Ja pamiętam kiedyś na grillu u kumpla bylismy i on miał młodego kota. Tak sobie siedzimy, gadamy i nagle ten kot przyniósł mysz i taką pół żywą mysza zaczął się bawić. Myślałam, że na zawał zejde.