-
Posts
3372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania :)
-
Leon też się wycwanil bo jak powiedzmy coś jem i on paaaczy i jak spojrze w jego strone to w sekundzie odwraca glowe i udaje, że patrzy na sciane albo podloge xd i Brando tez powoli zaczyna tak robic xd
-
U mnie nie raz dostana na piękne oczy :D ale jak im się karze wyjść z kuchni to wyjdą.
-
Rany co to za hodowca :P takich to omijać szerokim łukiem...
-
Mój poprzedni lab miał bardzo często zapalenie ucha. Teraz np tez widze różnicę, Leon ma czyściutkie uszy, a Brando ciągle brudne i jemu musze częściej czyścić ...
-
Choć tez potrafie krzyknąc na psa, nie znaczy to, że zawsze do nich ciumkam xd ale Kamil jest twardszy i bardziej konsekwentny :P
-
A to u mnie jest podobnie, Kamila psy słuchają po jednym słowie w domu :P tzn Leon to słucha wszędzie, ale np na spacerze, Brando wraca do mnie prawie zawsze na zawołanie, a Kamil to musi się natrudzić i do mnie pretensje ma czemu Brando do mnie wraca, a do niego nie zawsze :P A jak mu tłumaczyłam jak Brando był mały, żeby go nagradzał za przyjście, to mówił po co, wazne, że Ty to robisz :D
-
No to szykuje się intensywny dzień :P a z Qwendi czemu do weta ?
-
Ale masz Sebka obok siebie, który na pewno da rade :)
-
Mi się mopsy strasznie nie podobają :P Dogi niee to nie moja bajka zdecydowanie, przejadły mi sie przez ciotke, która ma ich 5 :P ale na żadnego molosa bym się nie zdecydowała, bo mogłoby mnie to przerosnąć, jestem zbyt miękka :)
-
Rany jakie bezczelne babsko .. Ale dobra nie dołujmy się :P Co tam masz w planach na jutro ? :D
-
My wolelismy wynając coś, no a pare miesięcy temu zdecydowaliśmy się na Ostrów i będziemy już na swoim :) Ojj a to wy mieszkacie w jej domu, czy ona u Was ? Nie macie możliwości wyprowadzki, albo jej wyprowadzki ? :P
-
No dokładnie, dlatego tez się nie zdecydowaliśmy ;)
-
Leonbergery mi się mega podobają (ale tylko te z mega ciemną maską i futrem), nowofundlandy uwielbiam za ten niedźwiedzi wyraz pyska i gdyby tylko nie były tak bardzo ofutrzone i się nie sliniły to bym mogła takiego miec, choć wiadomo niuf bez futra i nie śliniacy to nie niuf :P Cane corso tez są super, no i niektóre dogo canario :) Mastify angielskie też mi sie podobają, berneńczyki też :P Ogólnie większość drugiej grupy mi się mega podoba, bo lubię potężne psy ;) W ogóle jest bardzo dużo ras, które z wyglądu mi się podobają, uwielbiam np TTB , jak już idziemy tak grupami, to z pierwszej raczej tylko aussie mnie urzeka, z trzeciej tak jak pisałam ttb, z 5 kocham Akity, w szczególności amerykańskie, hmm później gończy polski też mega! z 7 setery szkockie i angielskie :P z 8 wiadomo :D a z 9 buldożki i bostony. a 10 nie lubie, ewentualnie niektóre pipeciki są fajne :)
-
Mieliśmy taka propozycje, ale od razu powiedziałam, że nie. Choć uwielbiam Kamila rodziców, nigdy nie wtrącali się do nas, zawsze można na nich liczyć, ale wiadomo, mieszkanie razem mogłoby to zmienić ;)
-
Wspólczuje takiej teściowej :P A Staś rzeczywiście lepiej w długich wygląda, ale skoro sie w krótkich nie poci, to jakos musza przezyć jego widok :P Zaraz jesień to znowu zapuszcza :P
-
Ja mam zawsze pecha :P
-
Szkoda, że grzywki nie są w sobotę :P
-
No my chyba Kielcami :P
-
Do Poznania nie jedziemy. W listopadzie mamy klubówke i cacib w kielcach, mam nadzieje, że uda mi się na obydwa dni zostać :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Bardzo fajnie, kanapa rewelacyjna! :) -
No grupa VIII jest w sobote, musze juz teraz szefowej powiedzieć, że chce wolne :P Kurde w sumie to miałam we wrześniu jechać na 3 wystawy, ale Kamil powiedział, że mam 2 wybrać, bo we wrzesniu w każdy weekend będzie potrzebny przy ostatnich remontach i nie da rady aż trzech opuścić .. więc chyba wybiore tylko cacib wrocław i cac warszawe, bardzo bym chciała jeszcze krajowa w łodzi, no aleeee :( no i musze popatrzeć do kiedy sa zgłoszenia, bo nawet nie wiem -.-
-
Tak :)
-
Mi to zupełnie nie przeszkadza :)
-
Do Opola nie mam tak daleko to może kiedyś też się tam wybierzemy :) mojemu bratu podobało się też w poznańskim zoo. Mnie nigdy żaden dentysta nie pytał przed podaniem znieczulenia czy jestem w ciąży lub podejrzewam że jestem :p
-
Ja mam nadzieję, że w końcu też się wybierzemy. Byliśmy już we wrocławskim zoo kilka razy i zawsze byłam zachwycona :) Nie wiem czy uda nam się jeszcze w tym roku jechać, bardzo bym chciała, ale czas pokaże. Czekam na nastepne zdjęcia, bo są piękne :)