Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Albo potoczy sie lepiej i bedzie wczesniej :p Ja na Branda czekalam ponad 1,5 roku, a dowiedzialam się ze bede go miala 27 grudnia a 28 po niego jechalam :D
  2. Ja w takim duzym typu Poznan, Warszawa, Wrocek to tez bym nie chciala mieszkac. Ostrow jeszcze jest taki spoko :) O rany, u nas nawet nie wiem czy sa zmije, nigdy na szczescie na nie nie trafiłam.
  3. Kot jaki fajny :D
  4. O bleee. I w prawie kazdym domu w sasiedztwie maja jakiegoś psa albo i dwa :) byly i laby, onki, donki, goldeny, collie, kundelki :)
  5. Hej ;) To bedzie wesolo z taka gromadka :D
  6. Aga na razie mi prosze nie wrozyc ciąży :p albo wroz ale na dalsza przyszłość :)
  7. I jest pole jakies 5-10min od mojego domu :D fakt nie jest jakies mega duze, no ale cos jest na codzienne niedlugie spacery :) na dluzsze jednak trzeba bedzie jechac gdzies dalej :)
  8. Moj brat mieszka w Poznaniu i bardzo lubi to miasto :) na pewno w Ostrowie znajde takie miejsca tylko czasu potrzeba ;) czas iść spac bo jutro pobudka przed 6 :(
  9. Aga malo Ci nieprzespanych nocy ? :p
  10. a mnie doluje wlasnie fakt ,że ja uwielbiam wies i tu gdzie teraz mieszkam przejde 20m i mam pola. Choc tam w Ostrowie to jest fajne ciche osiedle (przynajmniej tak sie wydaje) prawie na koncu miasta ale jednak.. :) przez prawie cale zycie w miescie mieszkalam, ale tak pokochalam wies... :D Aga jak sie autem jechalo to Zacharzew az tak daleko sie nie wydawal :p
  11. No wez mnie nie doluj xd musza byc jakies pola xd ja znajde :D
  12. Kuzwa no zawsze gdzies na koncu swiata musze mieszkac xd jutro musze obczaic jakies pola zeby z psami na spacery chodzić :p oby tylko nie padalo bo teraz leje...
  13. Trzeba bylo brac sie wczesniej xd to bys urodzila latem :p
  14. No wiem wlasnie xd w ogole jakby ktos mi kazal tam samej pojechac to bym nie trafiła :p tzn moooze jadac od strony kalisza bym zajechala ale jadąc tu od nas to nie ma opcji xd
  15. No i zaraz Fabian bedzie mial roczek. :)
  16. Bede co chwile dzwonic do Kamila pewnie gdzie mam iść xd
  17. Ten ostatni brzydki :p ale reszta mi sie podoba :)
  18. Jak ten czas leci... masakra.
  19. Noo ciekawie nie bylo :p Rany tak teraz sobie uswiadomilam, ze jeszcze miesiac i bedziemy w Ostrowie mieszkać... z jednej strony sie ciesze a z drugiej boję. Xd jutro tam będę to moze wezme któregoś głąba i przejde sie po okolicy, obym sie nie zgubiła ::p
  20. Mi baaardzo dawno temu jeszcze Andy wytarzal sie w ludzkim g*wnie ... musialam tak z nim wracac do domu przez pol miasta. Dobrze ze Brando i Leon nie maja takich pomyslow xd
  21. To juz dwa tygodnie minely ? :o czy tydzien mialas ?
  22. Hahahahaha Neron przebil wszystko :D
  23. A pozniej wszystko w boczki idzie xd
×
×
  • Create New...