Albo potoczy sie lepiej i bedzie wczesniej :p
Ja na Branda czekalam ponad 1,5 roku, a dowiedzialam się ze bede go miala 27 grudnia a 28 po niego jechalam :D
Ja w takim duzym typu Poznan, Warszawa, Wrocek to tez bym nie chciala mieszkac. Ostrow jeszcze jest taki spoko :)
O rany, u nas nawet nie wiem czy sa zmije, nigdy na szczescie na nie nie trafiłam.
I jest pole jakies 5-10min od mojego domu :D fakt nie jest jakies mega duze, no ale cos jest na codzienne niedlugie spacery :) na dluzsze jednak trzeba bedzie jechac gdzies dalej :)
Moj brat mieszka w Poznaniu i bardzo lubi to miasto :)
na pewno w Ostrowie znajde takie miejsca tylko czasu potrzeba ;)
czas iść spac bo jutro pobudka przed 6 :(
a mnie doluje wlasnie fakt ,że ja uwielbiam wies i tu gdzie teraz mieszkam przejde 20m i mam pola. Choc tam w Ostrowie to jest fajne ciche osiedle (przynajmniej tak sie wydaje) prawie na koncu miasta ale jednak.. :) przez prawie cale zycie w miescie mieszkalam, ale tak pokochalam wies... :D
Aga jak sie autem jechalo to Zacharzew az tak daleko sie nie wydawal :p
Kuzwa no zawsze gdzies na koncu swiata musze mieszkac xd
jutro musze obczaic jakies pola zeby z psami na spacery chodzić :p oby tylko nie padalo bo teraz leje...
No wiem wlasnie xd w ogole jakby ktos mi kazal tam samej pojechac to bym nie trafiła :p tzn moooze jadac od strony kalisza bym zajechala ale jadąc tu od nas to nie ma opcji xd
Noo ciekawie nie bylo :p
Rany tak teraz sobie uswiadomilam, ze jeszcze miesiac i bedziemy w Ostrowie mieszkać... z jednej strony sie ciesze a z drugiej boję. Xd
jutro tam będę to moze wezme któregoś głąba i przejde sie po okolicy, obym sie nie zgubiła ::p
Mi baaardzo dawno temu jeszcze Andy wytarzal sie w ludzkim g*wnie ... musialam tak z nim wracac do domu przez pol miasta. Dobrze ze Brando i Leon nie maja takich pomyslow xd