-
Posts
3372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania :)
-
Ja nie pije ogolnie także moglam zapomnieć :p chcialam sprobowac tylko tej warki ale to moze jutro jak znowu nie zapomne xd
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Mi rowniez xd -
Moje to chyba coś zdechlego(to Brando) ewentualnie kupy zajecy, to oby dwa. Tak to raczej nic bardziej obrzydliwego xd
-
A ja zapomnialam o tym piwie xd mam chipsy tylko xd
-
No kurde własnie nie :P widzisz wiedziałam, że to moja wina xd
-
Brando ostatnio rżnie głupa totalnego :P Byliśmy na polu i widze z daleka, że coś w paszczy mieli, krzycze do niego "puść" "wypluj" i podchodze do niego a on morda zamknięta i patrzy się na mnie "ale o co Ci chodzi?" :D a wystaje mu kawałek czegoś zdechłego -.- i musiałam mu siłą otwierać pysk, bo za cholere nie chciał oddać... pierwszy raz mi tak zrobił :P Zawsze jak mu kazałam wypluć, to, to robił xd
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A ja osobiście nie znam dziewczyn, które zaszły w ciąże w wieku 15-16 lat. :P Moje kolezanki rodziły w wieku 18-24 :) -
Ja teraz to się cieszę, że sie nie odzywają :P
-
no niektorzy ludzie sa okrutni... Moze jak bedzie w sklepie to sobie kupie ta warke dzisiaj :) A to tak zawsze jest, jak sie cos bardzo chce kupic lub potrzebuje to tego nie ma xd
-
Noo poczatkowo pisali maile jak tam Leon czy sie zaaklimatyzowal o zdjecia prosili. No to wysylalam pisalam, ze wszystko ok. Po czym przez kilka dobrych miesiecy zero odzewu i nagle taka wiadomość... odpisalam, że pies to nie zabawka, którą najpierw sie oddaje a za chwile chce z powrotem. Zeby sobie lepiej pluszowego psa kupili, bo z tego co pamietam dziecko ma alergie. Juz mi nie odpisali :p
-
Tzn za konto mi nie odciagaja a czy za karte mi odciagali to nie pamietam ale chyba nie..
-
Ja mam w bgz konto jakies studenckie calkowicie za darmo chyba :p
-
Leon mial niecale 7msc jak go wzielismy. Ludzie go sprzedali (za naprawdę bardzo małe pieniadze ) bo dziecko niby miało alergie, a pare miesiecy pozniej napisali do mnie, że chcieliby go wziąć z powrotem bo domek z ogrodkiem kupili... Najpierw chciałam z adopcji ale tam maja takie wymagania, ze podziekowalam. Trzeba dobrze szukac. A wybrali sobie drogą rase. A takich bez rodowodu to strach kupowac. Mi sie akurat poszczescilo (odpukac!) ale roznie bywa. Tak jak mówiłam może by sie dogadali z hodowca zeby psa na raty kupic ? Ja dzisiaj tez herbatke :d ale szefowa mi mowila ze dobra jest warka czarna porzeczka z limonka? Musze sprobowac w koncu :)
-
Aga dasz rade :D No na Warszawe właśnie zgłosiłam Branda :)
-
My Leona znaleźlismy na olx ;) więc tam tez warto popatrzeć, no a jeśli znajoma hodowczyni ma buldożki to na pewno orientuje sie w jakich cenach sa pety, może sama coś zaproponuje, albo pieska na raty ?
-
To u mnie tez tak xd haha
-
mnie w domu mozna powiedziec ze też słuchają i są momenty, że jak przeginaja (a raczej Brando Zawsze pprzegina) to potrafie ryknac porzadnie, ale wystarczy, że Kamil sie tylko spojrzy albo lekko głos podniesie i jest spokoj xd no przed nim czuja respekt xd choc to ciagle Brando nakreca sytuacje, bo Leon to anioł nie pies xd serio. jest tak mądry, wydaje się, że doslownie wszystko rozumie, grzeczny. Nigdy nic nie zbroil w domu czy to na podwórku. A Brando to taki syf robi wokół siebie, że szok xd
-
mnie w domu mozna powiedziec ze też słuchają i są momenty, że jak przeginaja (a raczej Brando Zawsze pprzegina) to potrafie ryknac porzadnie, ale wystarczy, że Kamil sie tylko spojrzy albo lekko głos podniesie i jest spokoj xd no przed nim czuja respekt xd choc to ciagle Brando nakreca sytuacje, bo Leon to anioł nie pies xd serio. jest tak mądry, wydaje się, że doslownie wszystko rozumie, grzeczny. Nigdy nic nie zbroil w domu czy to na podwórku. A Brando to taki syf robi wokół siebie, że szok xd
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ja też kiedyś jak będę w ciąży to bym chciała chłopca :P Dzisiaj widziałam takiego ślicznego miał może z 2 latka, nie dość, że był śliczny to jeszcze tak ekstra ubrany ! :D -
To się ciesz, że nie masz nic do nadrabiania :P
-
Siemka :)
-
Noo to nie byłby już taki mały problem :p
-
No to już ich problem xd
-
Mój bf jest raczej drobny i ma 42cm, więc taki rozbudowany jak najbardziej może mieć okolo 50.
-
Powaznie powaznie :p o nie takiego wlazenia w talerz nie cierpie. Tego na szczescie moje psy nie robią, bo im na to nie pozwalam, co nie znaczy że one by tego nie zrobiły gdybym pozwoliła pewnie wtedy by były cale happy xd