Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. To się super spisał. :D Nagrodę jakąś dostał :D? :eviltong:
  2. No na pewno. :D Jeszcze miał taką super sesję. :D I jeszcze te pazury - wygodnie dla Ciebie i dla niego. :lol: Czyli - spacerek bardzo udany. :cool3:
  3. Post przeskoczył.
  4. No i czego mu się dziwić. :D Tak go wymęczyłyście. :evil_lol:
  5. Haha znowu dręczysz swoją komórkę :evil_lol: :placz: Jak możesz! I za to ma cię kochać. :evil_lol: Ja właściwie nic, jestem na kompie i tyle. xD Zaraz złażę. xD
  6. No poradzimy sobie. :evil_lol: Bonek śpi :D ?
  7. Haha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak to co tam robisz? xD
  8. Przecież to nie musi być tylko jedna osoba. :cool3: Haha. :evil_lol: Przyznaj się, kusiła cię ta woda.:evil_lol: Ha, pong pong. :evil_lol: Ok. :D Jestem bardzo ciekawa tego pomysłu. :D
  9. Jak coś to możemy cuś wykombinować. :D Będzie ok. :D
  10. No to musiałyście mieć nieciekawy widok. :shake: :-( Jeszcze 9/8 dni do zlotu. :)
  11. Chcesz się zemścić na buntowników? Ojj będzie ostro. :evil_lol: Haha no jak mogłaś się nie bawić. :evil_lol: A dziewczynka już myślała, że się z nią pobawisz. :shake: :eviltong: Chodziło mi o pobawienie się w piasku. :evil_lol: Hahaha, pong pong. :lol::lol::lol: Normalnie uwielbiam cię za te słowa. :evil_lol:
  12. Jupi, nie będzie spokoju ! :multi: Hmm zemsta na zlocie? :evil_lol: Ojej, robi się ciekawie. :evil_lol: Ooo Ada się bawi w piaskownicy! :multi: Przyznaj się, że lubisz się od czasu do czasu pobawić. :evil_lol: Bawiłaś się w placu zabaw :D ?
  13. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]dzięki bardzo:loveu::loveu::loveu: a w tym 1 linku jest brzydkie słowo[/COLOR]:diabloti:[/QUOTE] Haha no zauważyłam. :evil_lol: Co tam u Was :D ?
  14. [url]http://i25.tinypic.com/huj4og.jpg[/url] jak ładnie łapkę położył. :D [url]http://i32.tinypic.com/2wqcson.jpg[/url] ślicznie wyglądacie. :loveu: Piękne zdjęcia. :D
  15. Z Tomasza to ja. ;) Przepraszam, że nie dopisałam.
  16. No i Ada pojechała, więc macie chwilę spokoju. :evil_lol:
  17. No i mnie zostawisz. :placz: Będe musiała tutaj sama uspokajać buntowników. :evil_lol: A Marta to koleżanka z gim. :eviltong:
  18. No to jedź jak chcesz. A kiedy wrócisz? Aha. ^^ Ja na razie w planach mam spotkanie z Martą. :eviltong:
  19. No teraz to ja tez będę siedziała w domu. :eviltong: A na jutro masz jakieś plany?
  20. Nie ma to jak ciekawe zajęcia. :D A ja dzisiaj byłam w aquaparku. :evil_lol:
  21. Czy Ewa była dziś w aquaparku ? Jak tak to ją dzisiaj widziałam. :cool3: Tylko że mnie pewnie nie poznała, bo byłam bez okularów. :lol:
  22. Ciekawe filmiki. :cool3: Haker super się spisuje. :multi:
  23. Jak to nie wiedziałam, czy straszne, sama tak mówiłaś na gg. :evil_lol: Jeszcze raz Wam bardzo gratuluję. :multi: :loveu: Mówiłam, że uzyskacie wysokie miejsce. ^^ I tak Bonkowi należy się nawet i 1 pierwsze miejsce. :eviltong: Przepraszam, że Ci nie odpisywałam tak długo na kom. :roll: A obróżka śliczna, pasuje mu. :cool3:
  24. [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8874.jpg[/url] jak fajnie spacerują. :loveu: Mmm piękna Holly. ^^
  25. Witaj. ^^ Jak Ci mija sobota :D ?
×
×
  • Create New...