Jak to nie wiedziałam, czy straszne, sama tak mówiłaś na gg. :evil_lol:
Jeszcze raz Wam bardzo gratuluję. :multi: :loveu: Mówiłam, że uzyskacie wysokie miejsce. ^^ I tak Bonkowi należy się nawet i 1 pierwsze miejsce. :eviltong:
Przepraszam, że Ci nie odpisywałam tak długo na kom. :roll:
A obróżka śliczna, pasuje mu. :cool3: