Ja też się bardzo ucieszyłam, że Fiduś domek znalazł. :) Ostatnio też jakiś pies, na którym wątku też pomagałam podrzucać, też dom znalazł. :) Miło. :)
Śliczne foteczki. :loveu:
O Chester znalazł sobie nową koleżankę, Panią Żyrafcię. :evil_lol:
Jakie strasznie drzewo. :-o Jak z horroru. :diabloti:
Jak śliczne z Sarą wygląda. :loveu: Słodki całusek. :)
[url]http://i31.tinypic.com/10h9b8y.jpg[/url] Biedaczka. :lol: :eviltong: I tyle się kobieta musi namęczyć, by facet ją zauważył... :razz: :eviltong: