Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No to w sumie dobre wieści. Ale domek nadal potrzebny! Niech go ktoś wypatrzy...
  2. Ja też jestem tego ciekawa...
  3. O sesja z muszką. :eviltong: Biedaczka. :evil_lol:
  4. W takim razie czekamy. :loveu: :cool3:
  5. [quote name='xxSweetGirl93xx']Chyba wszędzie juw byłam dzisiaj:P hehe:) Najpierw w kościółu:P Potem na zakupach:D:D Potem jadłam obiad(tu wreszcie w domu:P) Potem byłam na spacerku z koleżankami:P Potem u koleżanki:P Potem z mamą jeszcze w sklepie:P I teraz wreszcie w domciu:D:D hehe:) godzine temu niecałą wróciłam:Phehe A ty co robiłas dzisiaj??[/quote] No to w wielu miejscach byłaś dzisiaj. :D A ja cały dzień siedzę w domu i na przemian uczę się i siedzę na DGM. :evil_lol: Co u Kabiśka? :loveu:
  6. No długo już domku szuka... Może niedługo odnajdzie?
  7. A gdzie byłaś? :eviltong: No i czekamy cierpliwie na fotki. :cool3:
  8. Witam. :hand: Moli jest śliczna. :loveu: Jaka cudna z niej kuleczka była. :loveu: Ale teraz jest również śliczna. :cool3: :loveu: Ale super zdjęcia z Londynu! :cool3: Też muszę się tam kiedyś wybrać. ;) :eviltong: Mizianko dla Moli. :loveu:
  9. O tak, góry są piękne. :roll: :loveu:
  10. Ja też się bardzo ucieszyłam, że Fiduś domek znalazł. :) Ostatnio też jakiś pies, na którym wątku też pomagałam podrzucać, też dom znalazł. :) Miło. :) Śliczne foteczki. :loveu: O Chester znalazł sobie nową koleżankę, Panią Żyrafcię. :evil_lol: Jakie strasznie drzewo. :-o Jak z horroru. :diabloti: Jak śliczne z Sarą wygląda. :loveu: Słodki całusek. :) [url]http://i31.tinypic.com/10h9b8y.jpg[/url] Biedaczka. :lol: :eviltong: I tyle się kobieta musi namęczyć, by facet ją zauważył... :razz: :eviltong:
  11. Śliczne foteczki. :loveu: O jakie góry! :roll:
  12. W górę! Po domek!
  13. Jak na spacer? Leniu Ty jeden, dodawaj fotki! :mad:
  14. Ja wierzę w to, że taki śliczny Tuptek znajdzie domek. :) Na pewno ktoś go zechce, trudno mu się opszeć. :loveu:
  15. Oh, co za miłość! :cool3: :evil_lol: Tak poza tym to śliczne fotki. :cool3: :loveu:
  16. Ładne jeziorko. :D O i kaczuszki też się znalazły! :cool3: Jakie piękne bazie i pączki. :roll: U mnie też jest trochę pąków na drzewach i krzewach, ale z baziami się jeszcze nie spotkałam (może przez to, że rzadko na dwór wychodzę ostatnio :eviltong:). Wymiziaj Bona ode mnie. :loveu:
  17. Wybaczamy Ci. ;) Ślicznie wygląda na wszystkich fotach! :loveu::loveu::cool3:
  18. O jaką ma Barni ogromną kość! :cool3: I jak się nią zajada. :loveu: Śliczne foteczki. ;) Czekamy na zdjęcia ze spacerku. :eviltong:
  19. Witam! :hand: No i gdzie foteczki? :cool3:
  20. Co taka cisza? Do góry!
  21. Witam. :cool3: Czekamy cierpliwie na foteczki. ;)
  22. Nie no, od razu zakładasz, że się nie uda ... :shake: Ja tam wierzę w to, że w końcu uda się Miśkowi znaleźć dobry domek. Może ktoś zadzwoni niedługo? Może go ktoś wypatrzy? :roll:
  23. No moim zdaniem lepiej brzmi. :cool3: Warto zobaczyć i najwyżej popytać się o szczegóły. ;) Myślę, że ten domek byłby lepszy od tamtego. :roll:
  24. Hura! :multi: Czekamy niecierpliwie na powrót z nowymi foteczkami. :cool3:
×
×
  • Create New...