Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Musi się udać! Trzymam mocno kciuki. ;)
  2. Śliczna jest Gingerka na wszystkich zdjęciach. :loveu: Ale szuka. :) I jaka piękna jest u Was zieleń! U mnie narazie jeszcze pusto i tylko czekam na te zielone drzewa. ;)
  3. Również się zgadzam jak najbardziej z Tygryskiem. ^^ Są jakieś nowe wieści?
  4. Ja też właśnie temu się dziwię... :roll: Takki jest śliczny i kochany, w dodatku wyszkolony... Powinien się nim ktoś w końcu zainteresować.
  5. Ale się cieszę. :) Wreszcie się Kapselek doczeka! :D Też mam nadzieję, że będzie mu dobrze. ;)
  6. Śliczne zdjęcia Spajkunia. :loveu: Ojj biedna piłeczka. :D Wymiziaj go ode mnie. :loveu:
  7. Ja też się bardzo cieszę, że w końcu znalazł domek. :) No i widocznie on również się z nowego domku cieszy. :) Jak się szybko do Was przywiązał. :D Bardzo się cieszymy. :)
  8. Na pewno to, że jest w gazecie mu to pomoże. ;) Liczę na to. ^^
  9. Ktoś dzwonił? Wreszcie go ktoś przygarnie!
  10. Domku dla Misia!
  11. No nieeeeeee... :( :buzi:
  12. Ja z tym cały czas żyję. :D Uwielbiam wszystkie psy i kiedy każdego spotkam, już się nim zachwycam. :d :loveu:
  13. Czemu dziwna? ;) A co do nogi to na pewno do jutro Cię przestanie gnębić i będzie z nia wszystko dobrze. :) Może ją tylko nadwyrężyłaś.
  14. Ale ma super okularki! :D No no suczki pewnie za nim będą latać, ooj! :cool3: Jaki super Bono na dwóch ostatnich zdjęciach! :D Jeee, Bono rządzi. :D
  15. Ślicznie wyszedł na wszystkich zdjęciach. :loveu: Jak spokojnie obwą****e kwiatki. :D :loveu:
  16. No nie. :( Musi się nim w końcu ktoś zainteresować!
  17. No to dobrze, że Chester jest posłuszny. :) Oj biedactwo... Raz dwa napiszesz i będzie ok. ;)
  18. W górę Misiu, pokaż się ludziom!
  19. O tak, oby się udało! Trzymam kciuki! :cool3:
  20. A dziękuję Majaczko. :lol: No właśnie, dzwonił ktoś może? Szkoda, że nie kupiłam MP. :(
  21. No piękne te psy... Niestety sie na tym nie znam... Ahh Chesterek jak ślicznie na zdjęciach wyszedł! :loveu::loveu: No właśnie, jest posłuszny w czasie spacerów? :cool3:
  22. Ja również mocno trzymam kciuki.
  23. W górę !!!!!
×
×
  • Create New...