Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Miejmy nadzieję, że da.
  2. Witam ! :multi: No i gdzie foteczki? :cool3: Czekamy niecierpliwie. :loveu:
  3. Śliczne są te zdjęcia. :loveu: No i moim zdaniem nie warto od razu przekreślać tego domku, narazie zobaczymy, popyta się o ten łańcuch i zapracowanie na jedzenie i może się wyjaśni.
  4. Biedny. :( Bardzo mi go szkoda. Podrzucam!
  5. [quote name='xxSweetGirl93xx']Nom jutro napewno cos wstawie:) ewie musze presłac ponad 100 zdjęc;P hehe:) Ja musze sie na anglika uczyc spr poprawic:P hehe:) nie chce mi sie:P ja tez cały czas na kompie siedze;p nudzi mi sie ale co mam lepszego robic;p przeciez nie bede sie uczyc:) a na dgm jest fajnie to wciąga naprawde:)[/quote] No to czekamy na jutrzejsze fotki ! :p A ja mam spr. z historii i z biologii w pon i wt. :( I też uczyć mi się nie chce, a nie tylko na te przedmioty się muszę jeszcze poduczyć ... No wiem, że wciąga, ostrzegałam Cię! :eviltong: :cool3:
  6. Łeeee... no to czekamy niecierpliwie na fotki ! :p No to fajnie pewnie miałyście. ;) U mnie też ładna pogoda była, ale jutro ma być deszcz. :( A ja dziś cały czas zabiegana jestem, mam strasznie dużo nauki, a ja sobie w najlepsze siedzę na komputerze! :evil_lol: Trochę się uczyłam, ale i tak dziś cały dzień coś robiłam. :lol:
  7. 4 godziny dziennie? Moim zdaniem nie powinien przez ten czas siedzieć przyczepiony na łańcuchu ... Ale trzeba się dopytać i zobaczymy.
  8. I ja witam się również ! :hand:
  9. Noo i gdzie fotki, hmm? :mad: Oj nieładnie! :mad:
  10. Witam ! :hand: Co tam słychać? Na zdjęcia niecierpliwie czekamy ! :loveu:
  11. No to czekamy na jutrzejsze fotki. :D Tak w ogóle widzę, że sobie ten nowy bannerek wstawiłaś! :cool3: Mi się podoba. :p
  12. Śliczny jest! :loveu:
  13. O tak, najlepiej tam pojechać i sprawdzić, jaka jest sytuacja itd. Mnie się tylko ten łańcuch nie podoba, poza tym to może Lordzik mieć dobrze. ;)
  14. Jaki kwiatuszek ma ładny! :D :loveu::loveu:
  15. I w górę!!! Wysoko! Pokazać się ludziom! :multi:
  16. Śliczne zdjęcia. :loveu: A i dzięki za instrukcję, mi też się udało, ale to był tylko taki przykładowy bannerek i bym nie pokazała, bo już go nie ma. :diabloti: I tak nie miałabym czym się chwalić. :D
  17. Domek się już znalazł? :multi: No piszcie coś więcej! :D
  18. Okropne. :( Co do bannerków to mi się bardzo podobają. W górę !!!
  19. Śliczne zrobiłaś! Szkoda tylko, że nie mam już miejsca w podpisie, to bym do do siebie dała.
  20. Ja oczywiście podnoszę! ;)
  21. No musi go ktoś wreszcie wypatrzeć! :roll:
  22. Jeju, ale mi go szkoda... :(:(:( Łza się w oku kręci...
  23. Możliwe. ;) Miejmy nadzieję, że się ktoś w końcu zdecyduje.
  24. No to w takim razie zabieram się do pracy. :lol: :cool3: Ooo to czekamy niecierpliwie na fotki. :loveu:
  25. Miłego wyjazdu. ;) Też bym sobie odpoczęła gdzieś na wsi lub dalej od mojego miasta. :cool3: Czekamy na zdjęcia. ;)
×
×
  • Create New...