Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Oby się udało !
  2. O jakiż plan dnia Spajkiego. :cool3: Słodziutko. :loveu: I na końcu padł po pełnym dniu pracy i zabawy. :lol: Pamiętam, jak mój cockerek też lubił śpiewać. Ahh ... :roll:
  3. No dokładnie! :D Po domek! :multi:
  4. Biedaczek. :( Na pewno był bardzo przywiązany do swojej pani ... Musi mu być teraz trudno. Że coś takiego musiało się przydarzyć... :( Podnoszę wysoko, by Bary znalazł domek !
  5. Biedaczek. :( Zaraz tam wejdę. W takim razie czekamy na Nadzieję.
  6. Ojj mi też tęskno za latem. :( Ale zbliża sie wiosna i będzie teraz coraz cieplej. :) Śliczne zdjęcia. :loveu: Jak słodko śpi Twój Barnulek. :loveu:
  7. Szkoda. :( Ale cóż, mówi się trudno. ;) Teraz będziemy czekać, aż ktoś się zdecyduje następny na Kapselka. ;)
  8. Nie no, co za ludzie... :razz: W górę! Podrzucam.
  9. Ja też może dłużej będę. ;) Szkoda, że już idziesz, jednakże sama właśnie miałam iść. ;p Papa. :buzi::buzi::buzi::buzi:
  10. Noo... Może by fajnie było. ;) Ale pewnie bym nie mogła. A co tam jeszcze u Was? :D
  11. No fajnie by było. :) Ale ja bym pewnie nie mogła ...
  12. Aha, szkoda. ;) Bo właśnie się nad tym zastanawiam i każdy mówi co innego. ;p Ja nie wiem, czy bym mogła i czy bym chciała... Bo pewnie nikt by mi nie towarzyszył, psa przecież nie mam.
  13. Ojej biedactwo. :( Powrotu do zdrowia! :) Noo już niewiele dni zostało do świąt. ;) A wiesz może, kiedy już mamy przychodzić, którego dnia? We wtorek czy środę? Czy się wybieram? Jeszcze nie wiem. Wątpię. A Ty? ;)
  14. Oj znowu skręcona? :( Może jutro już będzie lepiej? :) Ja myślę, że będzie dobrze. :) I będziesz mogła jutro isć i w niedzielę do kościoła. :) Ja już też chcę święta... Ale jeszcze tydzień musimy wytrzymać. ;) W takim razie czekamy cierpliwie na zdjęcia. ;)
  15. Śliczny jest! :D Oczywiście, moim zdaniem powinnaś dać ten bannerek do podpisu. ;)
  16. [quote name='Asia&gordonisko']A właśnie, że nie:cool3:[/quote] No to już nie wiem. Jak narazie coś takiego mi się jeszcze nie zdarzyło. ;)
  17. Jak przepięknie wygląda z baziami! :loveu::loveu::loveu: [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_4652.jpg[/url] to zdjęcie najbardziej mi się podoba, jednakże na innych zdjęciach wyszedł równie pięknie. ;)
  18. Aaa rozumiem. Może wcześniej ktoś przed Tobą napisał posta, a Ty go jeszcze nie przeczytałaś? Mi też się czasem tak pokazuje i to właśnie przez to, że wcześniej ktoś przede mną się wypowiedział i jego posta nie przeczytałam.
  19. O tak, ona jest przepiękna! :loveu: Pies marzeń. :D
  20. Witam wieczorkiem. :cool3: U mnie również pogoda była zmienna. Jednak przez cały dzień widać było tylko te chmury. :( Wiało i grad padał... Mam nadzieję, że się jutro polepszy. :) A co tam u Bona? ;)
  21. Witam wieczorkiem. :cool3: Jednak byłaś na prześwietleniu? I co, skręcona jest? A to nie chodź dużo, może do jutra będzie lepiej i będziesz mogła pójść. :) A ja jutro też mam na 9.50, bo nie mam dwóch lekcji. :D I też się w końcu wyśpię. :) I skończę prawdopodobnie o 12.25, bo też nam odwołali ostatnią lekcję. :lol: Mi tam pasuje. :) A co tam u Kabisia? Kiedy nowe zdjęcia? :D
  22. [quote name='Asia&gordonisko']Przepraszam, że piszę już trzeci post z rzędu, ale jest pewna sprawa - czy Wy też macie taki problem jak ja? Zapewniam, że byłam zalogowana jako Asia&gordonisko[/quote] A co się stało dokładnie? Przepraszam za moje nierozumienie. :lol:
  23. Nie no, taki śliczny... :roll: Musi w końcu domek odnaleźć.
  24. Śliczne zdjątka. :loveu: Oba zwierzaczki ślicznie wyglądają. :)
×
×
  • Create New...