Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No nie. :( Czyli fotek nie będzie? :( A może zrobisz, jak jest na spacerku? :) W górę !!!
  2. [quote name='Asia&gordonisko']Najgorsze dla mnie jest to, że nie mogę nawet robić enterów :shake: jak cytuje link do jakiegoś zdjęcia to mam wszystko w jednym ciągu... Spróbuję zresetować kompa, może to coś da...[/quote] No nie, znowu i się zepsuło? :( Mi resetowanie kompa nic nie dało, ale może Tobie da. ;) A co do enterów to wystarczy wpisać "<br />" by pisać od nowej linijki. ;)
  3. Ooo dobry pomysł na to nowe posłanie dla Chesterka. :loveu: Teraz będziemy cierpliwie czekać na zdjęcia ze szkolenia. :cool3:
  4. Śliczna jest. :( Biedulka...
  5. [quote name='xxSweetGirl93xx']:):) hihi:) nie chciał mieć go założonego wiec babcia trzymała:) No wiadomo ze tamto najlepsze:P hehe:) A u nas super:D:D Nudzi mi sie teraz a za 2 godzinki do kościoła bo trzeba miec dobra miejsce:) A co u ciebie??? A co tam u was moi kochani?? (pytanie skierowane do wszystkich:D) Jaka pogoda:)?? U mnie śnieżnie:P Pogodzie sie coś pomieszało:P heh:P A ja chce wiosne wreszcie!:)[/quote] Aha. ;) U mnie niedawno śnieg się już potopił, nie widzę ani jednego płatka śniegu. Niestety został po tym duże ślady, bo kałuże... Teraz jest słonecznie (przynajmniej jak narazie). Ja też się woisny nie mogę doczekać. :) I cały czas jak wyjdę na dwór to się zachwycam tymi pąkami, które niektóre są już rozwinięte, i tymi małymi krokusami i jeszcze nierozwiniętymi łodygami. :loveu: Już sobie wyobrażam, jak pięknie będzie. :) Ogólnie cały dzień siedzę na DGM rzecz jasna. :D A co u Was?
  6. O jak ślicznie ! sCurek. :loveu: :evil_lol: Jak pięknie wygląda po kąpieli, z takimi pięknymi włoskami. :loveu: A jak słodko śpi. :D Z zabaweczką. :)
  7. O :) Mam nadzieję, że Misiu szybko znajdzie domek.
  8. W górę !!! Jak najwyżej !
  9. Oj jak śliczne wyszedł Arisek z panem Łosiem. :loveu: Jak dostojnie. :cool3:
  10. Akurat taka musi być pogoda... :/ Mam nadzieję, że Bary sobie poradzi.
  11. O i bardzo dobrze. :D W takim razie czekamy. :loveu: :D
  12. No nie. :( Mam nadzieję, że dzisiaj fotki będą. :cool3:
  13. U mnie słońce jeszcze świeci, ale na około widać chmury. :( Jak z fotkami? :cool3:
  14. O no to fajnie. :D Fajną musieli mieć zabawę. :D U mnie już znowu nadciągają chmury, a tak ładnie słonko świeciło... :roll: A jak z fotkami? :cool3:
  15. No nie. :( Mam nadzieję, że w końcu się jakiś domek znajdzie ...
  16. A u mnie się topi śnieg, prawie już go nie ma... Jak znam życie, to pewnie niedługo znowu będzie padało. :roll:
  17. Hura !!! :multi: Czekamy na fotki :loveu: A wygadać, się rzecz jasna nie wygadam ! :cool3: Dowiecie sie w swoim czasie... :evil_lol:
  18. A teraz ja. :D W górę Tuptusiu !!!
  19. Do góry Misiu !!!
  20. No czekamy. :cool3: W górę !!!
  21. [quote name='Asia&gordonisko']Łał!! :evil_lol: Mi wczoraj pierwszy raz się zepsuło ;) Na dziale pielęgnacja napisałam posta- prośbę w temacie "fryzjer wroclaw" ( czy jakos tak :eviltong: może ktoś mi tam odpisze :razz:[/quote] Może się Tobie pierwszy i ostatni raz zepsuło. ;) Ja mam nadzieję, że u mnie już przestanie takie figle robić z dnia na dzień. :eviltong: A co do postu w temacie o fryzjerze to ja nie odpiszę, bo nie wiem. :lol:
×
×
  • Create New...