[quote name='xxSweetGirl93xx']:):) hihi:) nie chciał mieć go założonego wiec babcia trzymała:)
No wiadomo ze tamto najlepsze:P
hehe:)
A u nas super:D:D
Nudzi mi sie teraz a za 2 godzinki do kościoła bo trzeba miec dobra miejsce:)
A co u ciebie???
A co tam u was moi kochani?? (pytanie skierowane do wszystkich:D)
Jaka pogoda:)??
U mnie śnieżnie:P Pogodzie sie coś pomieszało:P heh:P
A ja chce wiosne wreszcie!:)[/quote]
Aha. ;)
U mnie niedawno śnieg się już potopił, nie widzę ani jednego płatka śniegu. Niestety został po tym duże ślady, bo kałuże... Teraz jest słonecznie (przynajmniej jak narazie).
Ja też się woisny nie mogę doczekać. :) I cały czas jak wyjdę na dwór to się zachwycam tymi pąkami, które niektóre są już rozwinięte, i tymi małymi krokusami i jeszcze nierozwiniętymi łodygami. :loveu: Już sobie wyobrażam, jak pięknie będzie. :)
Ogólnie cały dzień siedzę na DGM rzecz jasna. :D
A co u Was?