Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ale super ! :multi: Lordzik wreszcie sie domku doczeka !
  2. Nie no, Dogomanka, przychodź tu w tej chwili, dłużej nie będziemy czekać !!! Aaaaa! :D
  3. O telepatycznie? :cool3: W takim razie czekamy, ciekawe, czy się wreszcie pokaże. :D
  4. No to dobrze, mam nadzieję, że się zgodzi. :) Do góry !
  5. I ja również mam taką nadzieję... Do góry !
  6. Fajnie by było, jakby ją przygarnął... Ona tak potrzebuje domu. :( Niech ją ktoś wypatrzy !
  7. A co, ma sobie żałować? :D
  8. Trzeba też innych popytać, może sie zgodzą założyć suni allegro. ;) Do góry !!!
  9. O znajomy Twojego taty chciał przygarnąć sunię? Do góry, po domek !
  10. Jak sobie Bonuś zajada rożne rzeczy. :D O nowy przyjaciel Bonusia - Pan Świnka ! :D jak słodko razem wyglądają. :loveu: O jak Bono przygotowuje pięknie i elegancko koszyczek. :cool3: Jak pomaga swojej pańci. ;) :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. Jak fajnie tak łapka na łapce na tym ostatnim zdjęciu wyszedł. :D Jak dżeltelmen. :cool3: Śliczne foteczki, czekamy na następne. :loveu: PS. Wreszcie się naprawiło ! :multi: Ciekawe, ile tak przetrzyma ta edycja tekstu... :cool3:
  12. Ja niestety nie mogę, bo się nie znam i nie mam tam konta... Wysoko !
  13. I moi koledzy również są nieodpowiedzialni, przynajmniej większość z nich. ie no, jeszcze Dogomanki nie ma? Hmm w takim razie będziemy musieli czekać. :roll:
  14. Oj tak, dobry pomysł. :mad: No Dogomanka, rusz się ! :D
  15. Jak najszybciej ! Do góry !
  16. O dobry pomysł z tą obróżką. ;) Jak dobrze, że we dwie będziecie mogły się Barym opiekować. ;) I dobrze, że już jednego kleszcza nie ma. Bary po domek !
  17. Aha. ;) Ja takie mam co roku i mi się podobają. :D Choć ładniej by wyglądały, jakby były kolorowe. :cool3:
  18. Ona również jest śliczna. :) Tak, o japońskim piesku, który ma łatkę w kształcie serca, to mówią, a jakoś o polskich psach nie mówią. :razz:
  19. Jaka ona śliczna. :( I jaką ma ładną łatkę w kształcie serca. :) Musi znaleźć domek ! :(
  20. No dobry pomysł. :D Może w necie będą jakieś fajne wzorki. :roll: Moje pisanki są jak co roku gotowane w cebuli i mają taką ładną brązowawą oraz bordową barwę. :) Kiedyś malowałam, ale to same takie rozmazane ciapy były. :eviltong: :lol:
  21. Ale z niej śpioch. :cool3: Zresztą się nie dziwię, ja też lubię sobie dłużej pospać. :evil_lol: Nie no, Dogomanka, my tu z ważną sprawą na Ciebie czekamy, budź się, i to już ! :diabloti:
  22. [quote name='Asia&gordonisko']A u nas dobrze :) o 13 idę do kościoła... Zaraz biorę się za malowanie pisanek :D Bardo niedawno był na spacerku, ale tylko takim smyczowym...Dzisiaj chyba pojedziemy jeszcze w pole :) Jak mój brat wyjdzie ( a dzisiaj idzie na siłownie:p) to dam Wam zaległe zdjęcia :)[/quote] Aha, to miłego malowania pisanek. :cool3: A ja niedługo idę poświęcić koszyczek. :D Ooo fotki ! :D W takim razie będziemy cierpliwie czekać. :loveu:
  23. [quote name='diabelkowa']a moze byc tez wyrachowanym psem ktory wykozystuje to ze kazdy sie nad nim rozczula ;][/quote] A no możliwe. ;) Hart-hun rozczulił serca innych tą swoją łatką w kształcie serca, nie wiadomo jaki jest z charakteru. :roll:
×
×
  • Create New...