Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Oj tak, koniecznie... Trzeba coś z tym zrobić.
  2. Dziękuję Aduś. :loveu: No sunia śliczna i taka kochana... :(
  3. Do góry! Jak najwyżej!!!
  4. Hej. :D Oj Iza, nie łatwo nie siedzieć długo przy komputerze, kiedy tak bardzo Ciebie wciąga Dogomania. :evil_lol: No, ale teraz mniej czasu będę spędzać na komputerze, przyczyną jest oczywiście nauka i szkoła. Niestety. :shake: Co tam u Was? :lol:
  5. Witanko! :hand: Co tam u Was? :D Będą foty? :cool3:
  6. Przeczytałam to wszystko, co tam napisałaś o zmianie kierownika. Nie no, po prostu bardo mi szkoda tych psów! :-( Biedne... Mam nadzieję, że się coś da zdziałać.
  7. Tuptusiu, hopaj po domek !
  8. I ja również! Wierzę w to, że się uda! :)
  9. O jak dobrze, że był. I naprawdę te zdjęcia mi się bardzo podobają. :loveu: Ale się musiał cieszyć, jak Ciebie spotkał. :) Wyczuwa, że jesteś dobrą osobą, która chce mu pomóc.
  10. Mam nadzieję, że się w końcu doczeka. :roll:
  11. Witanko. :hand: :) No wreszcie! Będziemy niecierpliwie czekać na nowe foteczki. :loveu:
  12. Szkoda. :( Może poproszę kogoś, by zrobił, ja sama nie mam nigdzie konta i nie wiem, jak to zrobić zabardzo...
  13. Ja też mam taką nadzieję. Jest naprawdę śliczny i kochany, musi go ktoś wreszcie wypatrzeć!
  14. Aha. :) No to czekam. :D No, ja tam teraz cały czas jestem. :loveu:
  15. Ja też trochę na blogu, ale właśnie mi sie zaciął, kiedy Isi pisałam... :angryy: Głupie blogi. A ja ogólnie to robię ćwiczenia z fizy i jestem na wątku o Freddym. :D :loveu:
  16. Taak, rządzi! :multi: :loveu::loveu: A no i będziemy cierpliwie czekać na foty.
  17. U mnie też dobrze. ;) Nie mogę się pogodzić z tym, że już jutro do szkoły trzeba iść ... :shake: :-( Ogólnie to cały dzień tu siedzę.
  18. O Kabi skejt rządzi. :D Ale miał długie włoski. :cool3: Haha, jaka ładna panienka. :D Fajną ma sukieneczkę. :cool3: [url]http://img376.imageshack.us/img376/4831/wochacz1wo1.jpg[/url] A to jakie cudneeeee! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Mój włochacz. :D A co tam u Was? :cool3:
  19. Jak ślicznie. :loveu: Na ostatnim tak słodko :loveu: [url]http://images23.fotosik.pl/182/652c4f529162d855.jpg[/url] A tu ja cudownie. :loveu: Jaki długi jęzorek. :cool3:
×
×
  • Create New...