Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ciekawe, czy odnajdzie.. Oby tak :roll:
  2. I ja też trzymam. :loveu: Bardzo się cieszę i myślę, że się uda wszystko. :) Ale się Scotie poszczęściło. :)
  3. Biedaczek. :( Hop, po domek!
  4. Mam nadzieję, że znajdzie. :)
  5. Hej! :hand: Mnie też wciągnął Freddy. :D :loveu: A no i czekamy niecierpliwie na fotki. :loveu:
  6. Witanko! :hand: O kolejka miłośniczka Kabiego. :D Ja jestem druga, zaraz po Adzie, pamiętaj! :cool3: :loveu::loveu::loveu: Poza tym fotki śliczne. :) :loveu: Kochany Kabiś. :) I Roki również cudownie. :) Co tam u Was? :D
  7. Fajnie, że się spotkałyście. ;) Szkoda tylko, że się z obróżką nie udało. :( Śliczne fotki. :loveu: Jaki przystojniak. :cool3: :loveu:
  8. O jakie zdjęcia. :cool3: Spajki toczy zaciętą walkę z drugim psem (kurczę, imienia zapomniałam...). Śliczne fotki. :loveu: Z bliska pieski fajnie wyszły. :loveu:
  9. Witam. :cool3: :hand: Co tam u Was? Kiedy foteczki? :D
  10. [quote name='xxSweetGirl93xx']heh:P kabi pewnie ze lubi:P hehe;) u mnie chyba nadal sypie;P No niestety:P O fajnie;P ja na jutro sie nie ucze:P Ale mam konkurs z matmy;/ kurcze ale mi sie na niego nie chce iśc;/ masakra;/[/quote] A u mnie nie, nie wiem ile jest śniegu, bo jest ciemno. ;) Aha. ;) E tam, dobrze Ci pójdzie. ;) Konkurs z matmy? To nie dla mnie. :lol: Śliczne fotki. :loveu: Ale ja lecę oglądać YCD. :) Później obejrzę następne. ;) :buzi:
  11. Aha. ;) Mam nadzieję, że ją weźmie do siebie.
  12. No to sunieczka jest poogłaszana. :D A kiedy ma przyjść Twój kolega do schroniska?
  13. Ja też nie wiem. :( Hop w górę !
  14. Napewno. :D Dziękujemy. :loveu::loveu::loveu:
  15. Ja niestety nie znam. Ale się baaardzo cieszę, że Scotie wreszcie domek będzie miała!!! :multi::multi::multi::multi: :loveu:
  16. Miejmy nadzieję, że się uda.
  17. Kabiś lubi śnieg. :D U mnie też sypało ok. 18.00, i to jak! Tak nawet w zimie nie było. :lol: Ale cóż, w marcu, jak w garncu. ;) U mnie dobrze, niedawno się uczyłam i czytałam lekturę... :razz:
  18. No nie, ale leń!!! :mad: No to będziemy czekać, ale bardzo niecierpliwie. :angryy: A już miałam nadzieje na nowe zdjęcia, kiedy wrócę... :roll: :loveu: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Bazyl szczeka. :-o Coś nowego, wcześniej nie umiał. Słyszę go z balkonu, znowu go sąsiadka tam dała... :shake:[/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...