Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ojej. :( Mam nadzieję, że wszystko dobrze będzie z tą sunią i Lewisek wreszcie doczeka się domku. :)
  2. Nie no, ale pech. :( Może gdzieś leży, ale nie można tego odnaleźć? Na pewno gdzieś jest, musi.
  3. Aaaa! Jak śliiicznie! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. I ja też..... Szkoda, że jeszcze domku nie znalazła... Hopaj!
  5. Ja też tak chcę. :loveu: Do góry! :)
  6. No czekamy czekamy. :roll:
  7. No bardzo wyrósł! A tak niedawno był taką małą puchatą kuleczką. ;) No właśnie, na jakim blogu? I więcej zdjęć! :cool3:
  8. Ej, co tu taka cisza? :-( Fotki mojej Krówki dawać! :loveu:
  9. Tuptusiu, w górę !
  10. I ja również mocno trzymam. :) :loveu:
  11. O no to w takim razie czekamy na foteczki ze spacerku. :loveu:
  12. Ale super. :multi: :loveu: Już jutro będzie miała swój domek!
  13. Śliczne fotki. :loveu: I jakie wiersze! :cool3: Też bym chciała takie tworzyć. :D Do góry Bary!
  14. [quote name='Martynia&Pusio']Moj on tez jest :cool3::cool3: .[/quote] O kolejna wielbicielka. :D Ale ja i tak jestem na drugim miejscu, zaraz po Adzie! :loveu: :cool3:
  15. Hejo! :hand: Jak Ty mnie weźmiesz ze sobą do Egiptu, to my Ciebie chętnie weźniemy do Bułgarii. :cool3: Umowa stoi? :cool3: A co tam u Was? Co u Kabisia mojego kochanego? :loveu: Ja zaraz do szkoły idę. :razz:
  16. No niestety... :-( W górę !
  17. No dokładnie, Majaczko! :D Do góry, Tuptuś!
  18. Ale się Scotie poszczęściło. :loveu: :multi:
  19. Z siostrą. :D Fajnie będzie. :cool3:
×
×
  • Create New...