[quote name='xxSweetGirl93xx']Nom tez sie ciesze
ale nastpenym razem musze z kimś iść bo samej to mi jest tak nudno ze nie wiem:P
hehe:)
No fotki jakies dam dzisiaj:) nie ze spacerku ale inne:D tez fajne i wiecej:)
A nie mogły byc wczoraj bo juz musiałam iść:(:
A u nas dobrze;P
dzisiaj na galowo musieliśmy iść do szkoły:P hehe
wieczorem ide na msze:)
hehe:P:P
A co u ciebie????[/quote]
O to będziemy niecierpliwie czekali na fotki. :loveu:
Aha. ;) A ja dzisiaj nie miałam lekcji z dziewczynami, bo pomagałyśmy przygotować szkołę do konkursu międzyszkolnego. :eviltong:
Wszystkiego najlepszego mój ukochany Kabisiu! :loveu::loveu::loveu: :drink1::laola::laola::pepsi::popcorn::cunao::BIG::new-bday::tort::loveu::loveu::loveu: