Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [quote name='xxSweetGirl93xx']Nom tez sie ciesze ale nastpenym razem musze z kimś iść bo samej to mi jest tak nudno ze nie wiem:P hehe:) No fotki jakies dam dzisiaj:) nie ze spacerku ale inne:D tez fajne i wiecej:) A nie mogły byc wczoraj bo juz musiałam iść:(: A u nas dobrze;P dzisiaj na galowo musieliśmy iść do szkoły:P hehe wieczorem ide na msze:) hehe:P:P A co u ciebie????[/quote] O to będziemy niecierpliwie czekali na fotki. :loveu: Aha. ;) A ja dzisiaj nie miałam lekcji z dziewczynami, bo pomagałyśmy przygotować szkołę do konkursu międzyszkolnego. :eviltong: Wszystkiego najlepszego mój ukochany Kabisiu! :loveu::loveu::loveu: :drink1::laola::laola::pepsi::popcorn::cunao::BIG::new-bday::tort::loveu::loveu::loveu:
  2. Ale ma fajniutką Bonuś koleżaneczkę. :D O jak kopie. :D Co tam znalazł? :cool3: Jaka ciuchcia. :D Przynajmniej tak mi się skojarzyło. :eviltong: Ciuchcia w wydaniu Bona i jego najlepszego kumpla Barniego. :D :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jaki piękny zachód. :)
  3. Też mam taką nadzieję... musi się udać!
  4. Jakie słodkie. :loveu: Czekamy na więcej. :cool3:
  5. Śliczne zdjęcie. :) Oby się udało!!!!
  6. Ja też kciuki trzymam... :cool3:
  7. Do góry, Misiu!
  8. Trzymamy moooocno! :thumbs:
  9. Czekamy niecierpliwie. :loveu:
  10. Śliczne fotki. :loveu: Widać, że jest szczęśliwa z nowego domku. :) Widać tą radość. I jak spokojnie leży sobie na kolankach pana. :) Czuje się bezpieczna. :)
  11. Oby się udało... Musi się udać!
  12. No i ślicznie. :loveu: [url]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/01-04-08_1947.jpg[/url] To jest najlepsze! :D :loveu::loveu::loveu:
  13. Fajnie, że byłaś na tym spacerku. :) Będziemy czekać na fotki. :D Nie mogą być dzisiaj? :( Co u Was? :D
  14. No możesz pokazać, może Barda zobaczymy. ;)
  15. No to porób! My chcemy fotki Drakusia! :D :loveu:
×
×
  • Create New...