Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Hejo! :hand: Co tam u Bona? :loveu:
  2. Oj tak, jest śliczny i kochany. :) Skacz Tuptusiu, jak najwyżej!
  3. Transport poszukiwany!
  4. Na pewno dasz radę! Wierzymy w to wszyscy!
  5. Śliczne są te pierwsze. :loveu: O latający Spajki! :D Jak on to zrobił? :lol: Fajne kaczuszki. :)
  6. o nie, taką okazję przepuściłaś... :shake: To cyknij wtedy, kiedy śpią razem, skoro się to często zdarza. :)
  7. Jakie słodkie. :loveu: Słodziutki kluseczek. :) O a ja miałam taką zabawkę, co jest na tym pierwszym zdjęciu z Barnim. :lol:
  8. I ode mnie też! :D O film będzie...? :cool3:
  9. Witanko! :hand:
  10. Ładnie razem wyszliście. :) A no i Barni również słodko wyszedł. :loveu:
  11. Zgadzam się, jest śliczny. :loveu: :kciuki:
  12. Misiu, przypomnij o sobie ludziom!
  13. [url]http://images25.fotosik.pl/187/f5477bbcc5c6277c.jpg[/url] Aaa jak słodko! :loveu: Wymiziaj go ode mnie. :)
  14. :(:(:(:( To takie smutne... [*]
  15. Jakie śliczne. :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_0646.jpg[/url] O zasnął podczas kąpieli. :lol: :loveu::loveu::loveu: Ślicznie. :) A no i Ty również ładnie wyszłaś na zdjęciu. :) [SIZE=1]PS. Majaczka obdarowuje prezentami. :eviltong: Też bym zrobiła, ale programów nie mam. :([/SIZE]
  16. [quote name='xxSweetGirl93xx']Nie miałas lekcji??:crazyeye::crazyeye: ale fajnie:)) ja mialam i jeszcze apel:P i dostawaliśmy zdjecia klasowe:P hehe:) dam je tutaj tylko musze je zeskanowac:P hehe:) A dziekuje w imieniu kabika i gratis wielki liz:eviltong::eviltong::eviltong::p:p[/quote] O to skanuj szybko i dawaj tutaj i na nk. :D AAaaa liz od Kabisia. :loveu: Dziękuję. :loveu:
  17. Jak ślicznie! :loveu: Kochany nochalek. :)
  18. W takim razie do góry, Cyganko!
×
×
  • Create New...