Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Na pewno to musi być straszne dla niej i dla Ciebie... Już tyle czasu poszukuje domku i dalej nie ma... Mam nadzieję, że ją ktoś wypatrzy.
  2. No nie, szkoda. :( Ale cóż, wiem coś o tym... :roll: Niech ktoś przygarnie sunieczkę!
  3. Oj nie mów tak! Trzeba mieć nadzieję, może się udać! Trzymam kciuki, by się udało.
  4. No właśnie, Twój znajomy? :cool3: Ale fajnie miałaś. :D I czy zdjęcia są może jakieś? :roll:
  5. O jest szansa!!! :multi: Mocno zaciskam kciuki i liczę na to, że pan weźmie Tuptusia! :loveu:
  6. [quote name='xxSweetGirl93xx']nom:) sama zdecyduj gdzie chcesz iśc i na jaki profil bo to od ciebie zalezy twoja przyszłośc a nie od tego kto pójdzie tam gdzie ty:) poznasz nowych ludzi:) ja sądze żę nawet lepiej jak bym szła gdzie nikogo nie znam bo poznam kogoś nowego itp:) po za tym dużo bedzie takich ludzi co idą gdzies gdzie nikt nie idzie:) No własnie nie wiem:P chyba chłopacy cie zapraszają a jak ktoś nie ma pary to pani wychowawczyni odbiera te osoby.... U mnie jest 11 dziewczyn i 15 chłopaków:P ja mam nadzieje że nie dostane niższego chłopaka bo jestem dośc wysoka ale w klasie sa wyżsi odemnie chłopacy wiec licze ze bede z kims wyższym i fajnym:) no widzisz wstydzi sie mnie:P sama to powiesziałas:PP hehe:)[/quote] O jaki śliczny nowy bannerek i avatarek! :loveu: No tak masz rację. Ale z drugiej strony boję się, że nikt mnie nie polubi. :eviltong: Ale dobrze mówisz, poznam nowych ludzi, też o tym myślałam. ^^ A jak odbiera? Jak dobrze, że dziewczyn jest mniej, mam pewność, że będę tańczyła. Ale z drugiej strony... :roll: Na pewno Ciebie dadzą z wyższym, bo to by trochę głupio wyglądało, jakbyś z mniejszym tańczyła. :eviltong: Chodziło mi o to, że się wstydzi robienia zdjęć, a nie Ciebie. :eviltong: A co do gadulstwa, to my tak mamy. :evil_lol:
  7. [quote name='xxSweetGirl93xx']nom mamy jeszcze czas:)) ja tam ide gdzie bede chciała nikt tam z moich znajomych nie musi isc:P no ja sie juz boje balu:P z kim ja bede tańczyc... masakra;/ nikt mnie nie bedzie chciał:P A dzikuje:):) hih:) to ile masz juz tych najsłodszych zdjeć??:D:D hehe:P my do siebie pasujemy.. zastanawiałabym sie nad tym:P zawsze gdzie indziej patrzy jak nam zdjecia robie;p HEH:) CO POWIESZ??[/quote] Aha, no rozumiem. :cool3: U mnie to jest tak, że o jednej szkole, która jest niedaleko mnie, to ma podobno niski poziom, inni mówią, że jest lepiej itd, większość idzie gdzie indziej,... Cały czas coś innego słyszę i nie wiem w końcu, gdzie ja pójdę. :eviltong: A ja się zastanawiam, czy Ty sobie wybierasz parę, czy wg. wzrostu idzie... Jak wg. wzrostu to ja będę z chłopakiem ode mnie mniejszym, a ja wcale nie jestem wysoka. :eviltong: Ale w dodatku dziewczyn jest 13, a chłopaków 18,... Ciekawe, jak to by wyglądało. :roll: Patrzy sie gdzie indziej, bo się wstydzi. :eviltong: A pasujecie, to fakt. ^^
  8. I ja też mam taką nadzieję... Tak bym chciała, żeby wreszcie ją ktoś wypatrzył. :(
  9. [quote name='xxSweetGirl93xx']:) heh:) napewno bedziesz miaa dobra średnią;) bedzie dobrze;) zawsze jest:) nom... łatwy musi byc:) hehe:P nie wiem bedzie ciezko ale jak sie postaram to moze moze... zobaczymy:P ja tez do końca nie wiem do ta szkoła chyba daleko jest wiec dojazd długi;/ jeszce trzeba pomyslec:) oj opuszczasz mnie:P a kiedy wrócisz?? ja tam siedze dopiero 4 godzinki:)[/quote] Ja mam nadzieję. ^^ No tak, mamy jeszcze na przemyślenie liceum ok. 1,5 roku, więc spooko. :eviltong: Muszę się też popytać, kto gdzie by poszedł. ;) Tak w ogóle ciekawe, jak będzie na balu gimnazjalistów na koniec gimnazjum. :roll: I z kim bym tańczyła. :eviltong: Nie wiem, czasem po prostu tak sobie o przyszłości myślę. :D O jakie piękne fotki! :loveu: Roki jak ślicznie. :) I jest też mój Kabiś! :loveu: Aaaaaaa!!! [url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1003.jpg[/url] Moje kochanie!!! :loveu::loveu::loveu: Kolejna fotka do najsłodszych zdjęć! :loveu: A na ostatniej jak tajemniczo wyszłaś. :D Z Tobą najlepiej wychodzi, widać, że do siebie pasujecie. :cool3:
  10. U mnie też już nie pada, chyba gdzie po południu przestało. ;) I też nie pada. Mam nadzieję, że jutro będzie ciepło i ładnie, bo mam trochę planów na jutro. :cool3: Bo trzeba przecież korzystać z pięknej pogody i cieszyć się życiem. :D
  11. Na pewno jest grzeczna. :( Zrobiłaby pewnie wszystko, by mieć domek.
  12. Na pewno się pojawi. Musi ją ktoś przygarnąć. :(
  13. [quote name='xxSweetGirl93xx']Ja mam średnie oceny ale nie jest źle:P Napewno bedziesz miała 4 z tego co chcesz a z reszty 5 i 6:):) No porób prace dodatkowe i bedzie dobrze:):) a na pasek napewno jakos wyciagniesz w tym roku:) a w 3kl bedziesz miała wiecej niz 5.0:) trzeba sie niedługo zastanawiac gdzie pójdziemy do licemu:) ja mam jedno juz na oku tak narazie ale punktów bede miała pewnie za mało bo 150 chyba powyżej trzeba miec;/ masakra tyle to ja nie dam napewno rady...:( No ja tam musze sie starac bo potem bedzie ze jede do egoptu i zawaliłam... po za tym mam bardzo wymagającyh rodziców i jak bym nie miała paska to by było źle... w wogóle to musze zachowanie wzorowe jakos zdobyc;/ tylko nie wiem jak jeszcze..;/ masakra;/ juz sie boje mojej przyszłosci...;/ No foty sie wgrywaja;) a tak po za szkoła to co powiesz??:D:D[/quote] No jasne, nie jest źle. :eviltong: Ja to bym chciała mieć takie oceny i średnie, same 5.0 na koniec. :eviltong: Ja mam nadzieję, że tak jak mówisz, to będzie, w końcu jakoś to musi wyglądać świadectwo. ;) Fajnie by było jeszcze, jakby egzamin mi łatwo poszedł, wtedy to już dopiero byłoby super. ^^ Aha... a może dasz radę, nic nie wiadomo. ;) Ja to nawet jeszcze nie wiem, gdzie bym poszła... Zależy kto gdzie idzie. ^^ A zachowanie wzorowe też na pewno Ci się uda zdobyć. ^^ A tak poza tym to nic. :eviltong: Idę zrobić sobie przerwę od komputera, bo od 8.00 tu siedzę. :eviltong: Już nie wytrzymam zaraz...
  14. [quote name='xxSweetGirl93xx']heh:) nom własnie:) bo jak by mi sie cos stało to co by to bylo;P E tam jutro ma byc ładnie i koniec:P hehe;) No ja nie lubie gegry;/ ogólnie to miałam w I semstrze dwie oceny 5 i 6 i pani mi dała 6:P heh:) suchar taki:P wolałabym miec 5 to wtedy by mi nie było głupio ze mi ocena spadła;P hehe:) no narazie trzy czwórki ale moze byc wiecej... licze na 4 z: anglika,histy i fizy tak jak to miałam w pierwszym półroczu chociaż z histy chciałabym miec 5 i z anglika tez ale nie bedzie tak dobrze chyba;/ bo z histy kiepsko mi spr poszedł wiec wiesz...;/ straszne... ale sie zobaczy jak to bedzie..;/ e tam jakos ci pójdzie:) teraz ucz sie lepiej i bedziesz miała pasek:D ja w 3 gim to chciałabym miec srednią powyżej 5.0 tak z 5.3:P hehe;) ale wątpie ze mi sie uda chociaż jest w 3 kl plastyka i technika:D czyli proste przedmoity:) a z reszty musze miec 5:) i z infy 6 bym chciała w 3kl:) hehe ja sie ciesze z paska ale musze miec srednią i tak wysoką jak bys miała takich rodziców jak ja to tez bys musiała:P i w tym roku mi nie odpuszczą gdyż jede do egiptu i musze sie przyłozyc zeby ze tak powiem zasłóżyc sobie:) no ale dam rade na 5.0:) mam nadzieje przynajmniej:) ale postaram sie:) bede sie teraz lepiej uczyc:) a w 3kl to juz całkiem lepiej no a zgrałam własnie foty i zaraz dam je:) hihi:) co powiesz jeszcze??[/quote] Haha. ;] No a mi oceny spadają. ;] Ale fajnie, że 6 dostałaś. No zobaczy się, może się jeszcze oceny podciągnie. Będziesz się lepiej uczyć itd i będzie dobrze. Ja to bym chciała mieć 4 z geografii, historii, wosu i fizyki. Nie wiem jak mi pójdzie, ale może zrobię jakieś prace dodatkowe i się ocena podwyższy. ^^ U mnie nie ma techniki. I ja też bym chciała mieć, przynajmniej 4,77 by mieć pasek. :D Na 5.0 to pewnie i tak by mi się nie udało, choć będę się starała co w mej mocy. :D Bo chciałabym mieć ładne świadectwo na koniec gim. ;) Aha rozumiem, czyli, że musisz się uczyć tak jakby za Egipt. :eviltong: Ja tam oceny mogę mieć takie, na jakie sobie zapracuję, nic się nie stanie, jak coś źle pójdzie, mówi się trudno. ;) Dobrze Ci pójdzie, kciuki trzymam. :kciuki: No i czekamy na foty. :loveu:
  15. [quote name='xxSweetGirl93xx']nom szkoda:P ale trudno:) ważne że jestem:D i nikt mnie nie porwał i nie zgwałcił :P albo nie zabił|:P heh:) Musisz wstawic:) Nom:D No tez słyszałam ze jutro ma byc cieplej... :) oby bylo:) moze sie znowu z kabim przejde na spacer chociaz nie wiem bo musze sie jutro uczyc wiec zobacze;/ MI tez sie nie chce:P musze na gegre sie nauczyc:P zeby miec znowu 6 na koniec:P bo na półrocze jako jedyna z klasy miałam i nie moge sie opuścic a 6 mi sie przyda zeby podbić moje 4 do średniej 5.0:P hehe;) wogólne nie wiem jaką bede miała srednią;/ chyba ze trzy 4 bede miała;/ musze zadobyc jeszcze jedną 6 to bede miała moze 5.0:P bo mam juz z wosu i z muzy tez bede miała :) juz sie boje końca roku a mam jeszcze tylko miesiąc na poprawienie ocen a potem mnie nie ma 2 tyg wiec wróce przed czerwcem i juz czasu nie bedzie;/ a co robisz teraz??;D[/quote] No właśnie, najważniejsze, że jesteś i Ci nic się nie stało. :D I ja też mam nadzieję, że będzie jutro cieplej. ;) WIększość osób już ma zaplanowane, co jutro będzie robić, mam nadzieję, że wszystkim wypali i będzie ładnie. :) Aha, no to trzymam za Ciebie kciuki, by się z geografii udało. ;) Ja to mam okropną nauczycielkę i z geografii mi dzięki temu źle idzie, choć się cały czas z niej uczę. Trzy czwórki? No wiesz, ja się obawiam tego, że paska nie będę mieć i prawdopodobnie nie będę, oceny mi spadły w dół. :razz: Ale w 3 klasie chcę się bardziej przyłożyć, by mieć ładne świadectwo na koniec gimnazjum, więc się tegorocznym ocenom nie przejmuję zbytnio. ;) Ale oczywiście nie chcę mieć niskich ocen. :cool3: Postaram się je podwyższyć, ale paska na pewno nie będzie, ja to wiem. Pierwszy raz w moim życiu. :eviltong: Ale ja to się cały czas uczę, nauczyciele w tym roku się wymagający stali. :razz: I to dlatego. Ty się ciesz z paska. :roll: :cool3:
  16. [quote name='xxSweetGirl93xx']No wróciłam :P w domu byłam:P jak juz gdzies pisałam mama sie na mnie obraziła :P bo nie chciałam czegoś jej pomóc i powidziała że nie moge grac i koniec... chciałam chociaz na gdzinke wejść wczoraj ale nie..:( no ale dzisiaj juz jestem:):) jak zobacze to stwierdze:D No to na nk daj:) ja ci nie kazałam wcale tutaj:P hehe:) A u mnie ... hmm... dobrze;P jakos leci... goście do dziadka przyjechali dzisiaj ale ja sobie u mnie w pokoju siedze:P nie moi goscie:P jutro do kościółka:D:D jupi:multi::multi: juz sie ciesze:) bo tylko w kosciele go wiedze niestety:( a co u ciebie?? jaka pogoda? u mnie fatalna od rana pada i zimno.. jutro ma byc ładnie bo chce isc w nowych butkach do koscioła a nie chce miec ich mokrych:P heh:)[/quote] Aha, szkoda, że wczoraj Ciebie nie było, ale fajnie, ze już dziś jesteś. :D Jutro może wstawię, jak porobię. Bo planuję jutro (jak będzie ładnie) wyjść na spacer i rolki, ięc będą i zdjęcia i dam może na nk. :cool3: O no już jutro go zobaczysz. :cool3: U mnie też od rana pogoda nieładna, rano cały czas lało i wiało, a teraz tylko jest pochmurnie. A jutro ma być cieplej i jak będzie, to moje plany napisałam wyżej. ;) U mnie ogólnie dobrze, nie chce mi się uczyć i się nie uczę. :roll: :evil_lol:
  17. Jaka ona śliczna! :loveu: Niech ją ktoś przygarnie!
  18. O co ja słyszę. :roll: No Kincia, pochwal się. :cool3:
  19. O to może się udać! :D Trzymam kciuki. :) :kciuki:
  20. Ojej, to musiało być okropne. :( Ja bym się chyba popłakała z takiego widoku... Niech ją ktoś przygarnie...
  21. [quote name='xxSweetGirl93xx']heh:P narazie nie odkrył:P:P :D:D no wiadomo:) dzisiaj mi sie udała grzwka nawet:D:D O a jak krótkie?? mi jest w dlugich lepiej:P jak miałam krótkie to okropnie wyglądałam bo mi sie strasznie kręciły;/ dawaj zdjecie :D:D[/quote] No wreszcie żeś wróciła! Gadaj, gdzie byłaś i dawaj foty! :cool3: O no i fajnie. :cool3: A mi w krótszym trochę jakby lepiej. :D Takie, jakie mam, to mi się podobają. :) A grzywka niedługo będzie dłuższa, więc będzie mi przyjemnie. :D Fotki nie dam tutaj, poza tym jutro porobię ładne. :cool3: Co u Ciebie?
  22. No poczeka się z niecałe 3 miesiące i wreszcie wakacje będą, co oznacza również więcej fotek w galerii! :cool3: Będziemy cierpliwie czekać na fotki, dziś już masz wolne, bo masz wstawione. :D
  23. Hmm... dobre pytanie. :roll: Mam nadzieję, że krótko.
  24. No właśnie też się dziwię, czemu jej nie ma? Wracaj szybko, bo się martwić zaczynamy! :roll:
  25. No i trzeba być cierpliwym... Może tyle czekania się opłaci...? :roll:
×
×
  • Create New...