Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Niech ktoś wypatrzy kochanego Mozarcika!
  2. Może nie mógł zadzwonić w piątek? Może zadzwoni niedługo? Przynajmniej mam taką nadzieję. :roll:
  3. [quote name='xxSweetGirl93xx']Witam:)) a u nas dobrze;P jakos leci:P nic mi sie nie chce:P byłam w kościele (nie było go :placz::placz::placz::placz:) potem troche sie uczyłam ale mi sie nie chce:P musze jeszcze sie pouczyc... a teraz siedze i sie nudze.. wyszła bym z kabim na spacer ale nie wiem nie chce mi sie szczerze mówiąc:P a co u ciebie?? Fotek ni mam:P:P[/quote] Ale leń, zrobić fotek się nie chce?! :mad: Zrób to dla nas. :roll: Szkoda, że go nie było. :( Ale może za tydzień będzie. :) Wyjdź z nim i zrób fotki - najlepsze rozwiązanie. :D Ja się muszę uczyć na przyszłe dni, a przez weekend niczego nie ruszyłam i się nie uczyłam. :eviltong: Cóż, trzeba korzystać z życia. :D Ja dziś byłam 2 razy na rowerze i na spacerze. ^^ Na rolki chciałam iść, ale już jestem wykończona. :cool3:
  4. Witam. :D :hand: Co tam u Was? :cool3: Może jakieś fotki? :D :loveu:
  5. O tak szczęśliwy. :) Ale się musiał wybiegać z Barnim. :D
  6. Moim zdaniem się nie rozmyśli. :D Trzymam mocno kciuki! :kciuki::kciuki::kciuki:
  7. Śliczne fotki, choć w małym rozmiarze. :loveu: :razz: O już 8 miesięcy! :cool3: Sto lat! :D
  8. Gratuluję 100 stronki!!! :multi: :BIG::laola::laola::laola::cunao::beerchug::drink1::pepsi::popcorn::BIG: :ylsuper::klacz::sweetCyb::sweetCyb: A Chesterek jak szybko wyrósł! :cool3: Tak niedawno był taką malusią puchatą kuleczką, a teraz jak wydoroślał. ^^ I jaki piękny. :loveu:
  9. Podrzucajmy jak najwyżej!
  10. No może, trzeba by się je zapytać. ;)
  11. O no właśnie, jakie wieści? :D
  12. Ja niestety też nie umiem... A domku nadal nie ma. :(
  13. Witanko! :hand: Będziemy cierpliwie czekać na fotki. :loveu: A cicho, bo mnie nie było. :diabloti: Dziś cały dzień mam w planach, właśnie wróciłam z 1,5 rowerku, a zaraz idę na spacer, po obiedzie spotykam się z koleżanką i pojadę z siostrą na rolki. :cool3: Niezły plan, trzeba korzystać z życia. :eviltong: Wymiziaj Bonciulka! :loveu:
  14. O no to Lewisek niedługo będzie miał domek! :) Wprawdzie trochę trzeba będzie czekać, ale jest wiadomo, że pani będzie chciała Lewiska. :)
  15. [quote name='chester07']no wiem :D tak się już urodziłam ^^ no dokładnie :) bo np dzisiaj mu odwalało i właził mi między nogi jak jakiś psiur do niego poschodził.. nie wiem co mu się stało, ale dzisiaj dużo psów było rozkojarzonych, jutro mam nadzieję będzie lepiej ;) haha to miłego trzymania :evil_lol: oh dziękuję :buzi:[/quote] Na pewno jutro będzie lepiej. ;) Może Chester się jakiegoś wystraszył może? :hmmmm: No trzymam trzymam i nie zamierzam się poddać! :D O już niedługo 100 stronka będzie!
  16. Jak ślicznie! :loveu: A Bardo z tą swoją 'łapą na łapce'. :D :loveu:
  17. O no to w takim razie będę musiała jeszcze trzymać kciuki u nogi. :eviltong: No rzeczywiście trudno pisać tak jedną ręką, ale cóż, trzeba się poświęcić. :cool3:
  18. [quote name='xxSweetGirl93xx']A dziekuje:):) e tam predzej to mnie nikt nie polubi:P nie ma sie czym martiwic:):) co jak odbiera bo nie pamietam co pisałam:P Nom... napewno bedziesz tańczyła:) no własnie:P śmiesznie tak:P hehe:P mnie sie wstydzi:P teraz sie tu nie tłumacz co miałas na mysli bo ja i tak wiem co:P hehe:) mnie sie wstydi i tyle:P:P no my gaduły pospolite:)[/quote] No jasne, jasne, uważaj, bo uwierzę! :lol: Ja tez nie pamiętam. :lol: Zobacz w poprzedniego posta. :D Nie no, ale ja naprawdę miałam na myśli aparat, a nie Ciebie!!!! I Ty już mi nie kręć, bo się zdenerwuję zaraz. :eviltong: No ba. :D
  19. Tak bardzo bym chciała, żeby wreszcie domek znalazła... Ja niestety nie zrobię, bo nie mam tam konta ani nie umiem się tym allegro obsługiwać. :eviltong: :-(
  20. Ale Pakuś jest taki kochany... może go ktoś wreszcie wypatrzy? Tyle czekania...
  21. No oczywiście! Większa szansa na to, że go ktoś wypatrzy!
  22. No dobry by był pomysł... Ja niestety bym nie mogła. :(
  23. Dobranoc! :loveu::hand:
  24. Niech ktoś wypatrzy kochanego Misia!
×
×
  • Create New...