-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Niech ktoś wypatrzy kochanego Mozarcika! -
Może nie mógł zadzwonić w piątek? Może zadzwoni niedługo? Przynajmniej mam taką nadzieję. :roll:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']Witam:)) a u nas dobrze;P jakos leci:P nic mi sie nie chce:P byłam w kościele (nie było go :placz::placz::placz::placz:) potem troche sie uczyłam ale mi sie nie chce:P musze jeszcze sie pouczyc... a teraz siedze i sie nudze.. wyszła bym z kabim na spacer ale nie wiem nie chce mi sie szczerze mówiąc:P a co u ciebie?? Fotek ni mam:P:P[/quote] Ale leń, zrobić fotek się nie chce?! :mad: Zrób to dla nas. :roll: Szkoda, że go nie było. :( Ale może za tydzień będzie. :) Wyjdź z nim i zrób fotki - najlepsze rozwiązanie. :D Ja się muszę uczyć na przyszłe dni, a przez weekend niczego nie ruszyłam i się nie uczyłam. :eviltong: Cóż, trzeba korzystać z życia. :D Ja dziś byłam 2 razy na rowerze i na spacerze. ^^ Na rolki chciałam iść, ale już jestem wykończona. :cool3:
-
Witam. :D :hand: Co tam u Was? :cool3: Może jakieś fotki? :D :loveu:
-
O tak szczęśliwy. :) Ale się musiał wybiegać z Barnim. :D
-
Śliczne fotki, choć w małym rozmiarze. :loveu: :razz: O już 8 miesięcy! :cool3: Sto lat! :D
-
Podrzucajmy jak najwyżej!
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
No może, trzeba by się je zapytać. ;) -
O no właśnie, jakie wieści? :D
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Ja niestety też nie umiem... A domku nadal nie ma. :( -
Witanko! :hand: Będziemy cierpliwie czekać na fotki. :loveu: A cicho, bo mnie nie było. :diabloti: Dziś cały dzień mam w planach, właśnie wróciłam z 1,5 rowerku, a zaraz idę na spacer, po obiedzie spotykam się z koleżanką i pojadę z siostrą na rolki. :cool3: Niezły plan, trzeba korzystać z życia. :eviltong: Wymiziaj Bonciulka! :loveu:
-
[quote name='chester07']no wiem :D tak się już urodziłam ^^ no dokładnie :) bo np dzisiaj mu odwalało i właził mi między nogi jak jakiś psiur do niego poschodził.. nie wiem co mu się stało, ale dzisiaj dużo psów było rozkojarzonych, jutro mam nadzieję będzie lepiej ;) haha to miłego trzymania :evil_lol: oh dziękuję :buzi:[/quote] Na pewno jutro będzie lepiej. ;) Może Chester się jakiegoś wystraszył może? :hmmmm: No trzymam trzymam i nie zamierzam się poddać! :D O już niedługo 100 stronka będzie!
-
Jak ślicznie! :loveu: A Bardo z tą swoją 'łapą na łapce'. :D :loveu:
-
O no to w takim razie będę musiała jeszcze trzymać kciuki u nogi. :eviltong: No rzeczywiście trudno pisać tak jedną ręką, ale cóż, trzeba się poświęcić. :cool3:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']A dziekuje:):) e tam predzej to mnie nikt nie polubi:P nie ma sie czym martiwic:):) co jak odbiera bo nie pamietam co pisałam:P Nom... napewno bedziesz tańczyła:) no własnie:P śmiesznie tak:P hehe:P mnie sie wstydzi:P teraz sie tu nie tłumacz co miałas na mysli bo ja i tak wiem co:P hehe:) mnie sie wstydi i tyle:P:P no my gaduły pospolite:)[/quote] No jasne, jasne, uważaj, bo uwierzę! :lol: Ja tez nie pamiętam. :lol: Zobacz w poprzedniego posta. :D Nie no, ale ja naprawdę miałam na myśli aparat, a nie Ciebie!!!! I Ty już mi nie kręć, bo się zdenerwuję zaraz. :eviltong: No ba. :D
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo bym chciała, żeby wreszcie domek znalazła... Ja niestety nie zrobię, bo nie mam tam konta ani nie umiem się tym allegro obsługiwać. :eviltong: :-( -
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ale Pakuś jest taki kochany... może go ktoś wreszcie wypatrzy? Tyle czekania... -
No oczywiście! Większa szansa na to, że go ktoś wypatrzy!
-
Dobranoc! :loveu::hand:
-
Niech ktoś wypatrzy kochanego Misia!