Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Dzień dobry. :cool3: A kiedy nowe foty będą? :loveu:
  2. Witam ! :hand: W takim razie cierpliwie czekamy. :loveu:
  3. Helloł! :hand: No postaraj się Acia, postaraj. :cool3: My tu na nowe fotki czekamy! :D
  4. O no i dobrze! Większa szansa na dom dla Cyganki. :cool3:
  5. O ile teraz ma maleńki bannerów. :cool3: Ja też zrobiłam jeden obiecany: [IMG]http://i30.tinypic.com/286r47b.jpg[/IMG] Wkleję ten jak coś się u mnie w podpisie zwolni. ;)
  6. No i wreszcie jest szczęśliwa. :loveu:
  7. Zrobię gdzieś po południu, bo zaraz wychodzę. Ale obiecuję zrobić. ;)
  8. Ale pamiętaj Black - trzeba mieć nadzieję, a nadzieja to połowa sukcesu. :cool3:
  9. Witam. Oj nie, nawet nie waż mi się wieszać! :mad: Jak go dzisiaj nie zobaczysz, to on ze mną będzie miał do czynienia i nie będzie mi tutaj doprowadzał do szału naszą Adusię! :mad: Wredny z niego typ. Zacznę go zaraz nienawidzić. :roll: Nie martw się. :calus: Ja to z nim załatwię. :siara: [quote name='Martynia&Pusio']A kto to jest Pan Piotruch .? [/quote] Grrr... lepiej nie pytaj. :angryy: Jak go wcześniej nazwałam: to wredny typ. :razz:
  10. No niestety jeszcze domku nie ma... Tak bym chciała, żeby ją ktoś wreszcie wypatrzył. :(
  11. O gratulacje! :cool3: Wreszcie skończyłaś pisać tą pracę. ;)
  12. No właśnie i na takich nie ma co zrobić... Tuptuś, idziemy na spacerek. :)
  13. No Mozart, idziemy na spacerek, jest taki piękny dzień.
  14. O już ma bannerek. :) Ja jeszcze mogę zrobić, ale troszkę mniejszy (100x100).
  15. Czy piesek ma bannerek? Bo mogę zrobić, jak nie ma. :cool3:
  16. Nie no, na pewno będzie super. :D O no to tym bardziej, że nowy. ;) Na pewno Ci się będzie podobało. ;) Ja też niby na gwiazdki nie patrzę, ale... :cool3: Haha, głupi pan Piotruch. :eviltong: Zasłużył sobie, by tak na niego byśmy mówiły. :D No zobaczysz, czy będzie. Może na inną godzinę ma, albo chory był.
  17. O no to super hotel jest! Właśnie w wyszukiwarce patrzyłam i naprawdę fajnie tam może być! :cool3: Też byłam w 5-gwiazdkowym i również mi się podobało. :D Co robisz? :eviltong:
  18. No dokładnie! Trzeba na niego uważać, bo może się 'zadawanie' z nim źle skończyć... :shake: :lol:
  19. [quote name='xxSweetGirl93xx']hihi:) dziękuje:) nom kochane:D włoski ma fajne po wykąpaniu:) na podwórku::eviltong: na spacerku nie byliśmy dzisiaj:) no nie wiem właśnie... zobaczy sie 8maja:D bo termin wylotu przełożony jest:D[/quote] A no to na podwórku. ;) Myślałam, że na spacerze. :eviltong: Aha. ;) No ale na pewno będzie Ci się podobać. ;) A do jakiego hotelu lecisz?
  20. No ja też podrzucę Misia. ;)
  21. No wypadałoby odpisać, ale co zrobić... :roll:
  22. E tam, i tak padnięta Krówka jest śliczna. :loveu: Ależ Ty niedobra, żeby Chestera głodzić?! O to się po Tobie nie spodziewałam. :roll: :eviltong: A będzie dla mnie jakaś koniczynka? :eviltong:
  23. Śliczne foteczki. :loveu: Kochane Kabisiątko po kąpieli. :loveu: Haha, jaki ma fryz. :cool3: I jak ładnie na spacerku wyszedł. :) No co Ty, 6 godzin będziecie lecieli? My lecieliśmy niecałe 4. ;)
  24. Leci się ok. 4 godziny. ;) Ale wytrzyma się. :D No bardzo fajne foty. :D Fajna żabcia. :) I ochydny robal, bleee. Czekamy na kabisiowe. :D
  25. No i leży sobie spokojnie obok właściciela i czuje się bezpiecznie. :loveu:
×
×
  • Create New...