Nie no, na pewno będzie super. :D
O no to tym bardziej, że nowy. ;) Na pewno Ci się będzie podobało. ;) Ja też niby na gwiazdki nie patrzę, ale... :cool3:
Haha, głupi pan Piotruch. :eviltong: Zasłużył sobie, by tak na niego byśmy mówiły. :D
No zobaczysz, czy będzie. Może na inną godzinę ma, albo chory był.