Jeju, jacy idoici. :-o Powaliło ich chyba... żeby przez tory nie można przechodzić? :lol: Ale głupole, nie znają Bobika i już twierdzą, że jest agresywny, jak Was tylko bronił. :shake: Bardzo inteligentne z ich strony. Gdybym tam była, dopiero bym im powiedziała! :evil_lol:
Bobiś praktycznie cały czas się z jakimiś psiakami spotyka. :cool3: Jaki on towarzyski. :cool3: I jaki dumny na zdjęciach. ;)
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: