Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No nie, termin się przesunie? :( To teraz kiedy Lewisek będzie mógł być w domu?
  2. Cygusia wskakuje na pierwszą. ;)
  3. Aha. :eviltong: No to... idziemy Lupuś na spacerek. :lol:
  4. No zbliża się wieczór. :cool3: U mnie już jest trochę ciemno :eviltong:
  5. Jeju, jacy idoici. :-o Powaliło ich chyba... żeby przez tory nie można przechodzić? :lol: Ale głupole, nie znają Bobika i już twierdzą, że jest agresywny, jak Was tylko bronił. :shake: Bardzo inteligentne z ich strony. Gdybym tam była, dopiero bym im powiedziała! :evil_lol: Bobiś praktycznie cały czas się z jakimiś psiakami spotyka. :cool3: Jaki on towarzyski. :cool3: I jaki dumny na zdjęciach. ;) :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  6. Ale Ci dobrze. :cool3: Miłego wyjazdu! ;)
  7. No możliwe. :cool3: Ale co się dziwić, wszyscy tu kochamy Cyganeczkę i chcemy, żeby nasza psineczka znalazła jakiś dobry dom :loveu:
  8. Isadora, Ty to masz rękę do takich rzeczy. :cool3: :loveu:
  9. No nie. :( Nie martw się, Mozart, na pewno wkrótce znajdziesz dom.
  10. O jaki dziś słoneczny i piękny dzień. ;) Czas na spacerek. :D
  11. Jakie to śliczne! :loveu: Hopamy Lupusiu na pierwszą. ;)
  12. Hej. :) O widzę fotki! :loveu: Jak moje Kabisiątko słodko śpi. :loveu: No i czas na spacerek. :) Jak pozuje do zdjęć. :cool3: Miłych zakupów. ;)
  13. Witam. :) Śliczne fotki Barda. :loveu: Jaki on ma kochany pycholek. :) I jak się kicia bawi i chowa za trawą. :cool3:
  14. Kincia, co Ty wyprawiasz?! :evil_lol: Jak Ty to robisz? :cool3: PS. Umiesz stanąć na głowie? :roll:
  15. O ile chętnych. :cool3: Ja również trzymam kciuki. :) :kciuki:
  16. No właśnie, coś wiadomo w sprawie domku dla Tuptusia?
  17. Haha, ja też muszę taką kupić. :cool3: :evil_lol: Jeju, kobieto, Ty tylko marudzisz! :shake: :eviltong: Dawaj te zdjęcia bez gadania! :D Ja je jutro obejrzę, bo muszę iść. :( Już od tego komputera muszę w końcu odpocząć. Dobranoc. :buzi::buzi::buzi: :loveu: I wklejaj fotki! :D :loveu: :loveu::loveu:
  18. No wgrywaj wgrywaj, i nie marudź już, marudo jedna! :eviltong: No oczywiście, zabawa z gumową kaczuszką nadaje wspaniałą atmosferę podczas kąpieli. :diabloti: :lol:
  19. Hahaha. :lol: Tak, bawić. :eviltong: No to czekam cierpliwie na fotki. :loveu: :loveu: :loveu: :multi:
  20. No to szybko przyszłaś. :D Jeeee, to czekamy na fotki! :multi::multi: :loveu::loveu:
  21. Aha. ;) Ja bym tak nie chciała. :roll: Ooooo zdjęcia! :multi: No to czekam, by się pojawiły. :loveu: Czekam. ^^
  22. Śliczne są te jego fotki. :loveu: Ale oczy wciąż smutne. :(
  23. Pewnie będą jakieś, znajdzie się. ;) Aha. :eviltong: I co, pilnowała tam wszystkich z Twojej klasy? :D Oj. :( Ale wrócisz? ;) No i ja również na nk byłam. :cool3:
×
×
  • Create New...