[quote name='Anula & Bono']
[COLOR=Blue]te zostow mi SZUPRAJSA w spokoju:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
weź kobito bo normalnie nie umia xD[/COLOR][/QUOTE]
Ooo Anulcia mnie broni :loveu:
Haha xD Od dziś mówcie na mnie szuprajs! :lol: :diabloti:
[quote name='łapeczek']Co ?! moje dziecko bede robic co chcem !!! i musi byc spokojne bo kurczaczek jak bedzie kurczaczek podskakiwala to kurczaczek oknem wyrzuce xD[/QUOTE]
Mama przeklina!!! :evil_lol:
Ależ ty zua. :placz:
Nie chcę super niani! ;(((((
[url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/fotoski/fots008-1.jpg[/url] jak dumnie stoi :cool3:
[url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/fotoski/fots014-1.jpg[/url] łii :loveu::loveu:
No i życzę zdrowia Bardowi ;)
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Haha no na pewno xD
A jo mom tako babka w sumie dziołcha xD nie wiem ile starszo ode mie jest ale o dziwo jest spoko bo jak pierwszy roz tam byłach ze 2 lata temu to była OKROPNO durs sie czepiała a tu i se godomy śmiejemy i wgl:evil_lol:
[/COLOR][/QUOTE]
O no to fajnie ;) WIdocznie się jakoś zmieniła, a raczej opanowała :diabloti:
Zrobiłam Koberce nowe bannerki ;)
[IMG]http://i29.tinypic.com/23ldqmc.png[/IMG]
[IMG]http://i30.tinypic.com/qphroz.png[/IMG]
Nie są jakieś bardzo super, ale korzystam tylko z painta :(
[url]http://i43.tinypic.com/6gewqw.jpg[/url] jaaak sie uśmiecha :loveu:
Ładnie mu w nowej obróżce :loveu: a zresztą ładnemu we wszystkim ładnie :cool3:
[url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/dgm25082009/DSC07320.jpg[/url] o Sońka też się położyła w tej kałuży :diabloti:
super są te zdjęcia :loveu::loveu:
Jakie śliczne zdjęcia, widzę, że ćwiczenia postawy są :cool3:
[url]http://i577.photobucket.com/albums/ss216/psiulka/u%20Arnika/DSC00010.jpg[/url] to cuudne :loveu: