Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ja tak samo ;)
  2. [quote name='Anula & Bono'] [COLOR=Blue]te zostow mi SZUPRAJSA w spokoju:evil_lol::evil_lol::evil_lol: weź kobito bo normalnie nie umia xD[/COLOR][/QUOTE] Ooo Anulcia mnie broni :loveu: Haha xD Od dziś mówcie na mnie szuprajs! :lol: :diabloti: [quote name='łapeczek']Co ?! moje dziecko bede robic co chcem !!! i musi byc spokojne bo kurczaczek jak bedzie kurczaczek podskakiwala to kurczaczek oknem wyrzuce xD[/QUOTE] Mama przeklina!!! :evil_lol: Ależ ty zua. :placz: Nie chcę super niani! ;(((((
  3. Haha ciesz się, że wogóle coś napisałam :evil_lol: szuprajs :diabloti::diabloti::diabloti:
  4. Łiiii jakie piękne konie :loveu::loveu::cool3:
  5. Np. mnie ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/fotoski/fots008-1.jpg[/url] jak dumnie stoi :cool3: [url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/fotoski/fots014-1.jpg[/url] łii :loveu::loveu: No i życzę zdrowia Bardowi ;)
  7. Tego to ja nie wiem :( Może jakoś z czasem się pomyśli...
  8. Aha :( I w tym samym czasie będzie pingpong i konie?
  9. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Haha no na pewno xD A jo mom tako babka w sumie dziołcha xD nie wiem ile starszo ode mie jest ale o dziwo jest spoko bo jak pierwszy roz tam byłach ze 2 lata temu to była OKROPNO durs sie czepiała a tu i se godomy śmiejemy i wgl:evil_lol: [/COLOR][/QUOTE] O no to fajnie ;) WIdocznie się jakoś zmieniła, a raczej opanowała :diabloti:
  10. Haha to pewnie dlatego musiała być cały czas taka uśmiechnięta :evil_lol: Ja też bym się wstydziła :lol::lol:
  11. [url]http://i32.tinypic.com/34fofhl.jpg[/url] śliczne :loveu::loveu: [url]http://i32.tinypic.com/bhyp14.jpg[/url] haha Ewka :evil_lol: Fajnie :)
  12. Jakie wesołe zdjęcia, super :cool3:
  13. Zrobiłam Koberce nowe bannerki ;) [IMG]http://i29.tinypic.com/23ldqmc.png[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/qphroz.png[/IMG] Nie są jakieś bardzo super, ale korzystam tylko z painta :(
  14. Śliczny bobikowy :loveu::loveu::loveu: i piękne kwiatki ^^
  15. [url]http://i43.tinypic.com/6gewqw.jpg[/url] jaaak sie uśmiecha :loveu: Ładnie mu w nowej obróżce :loveu: a zresztą ładnemu we wszystkim ładnie :cool3:
  16. Haha :evil_lol::evil_lol: Ale jej zaspamowałyście :lol:
  17. [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/dgm25082009/DSC07320.jpg[/url] o Sońka też się położyła w tej kałuży :diabloti: super są te zdjęcia :loveu::loveu:
  18. Heeej :D O, dziś na konie :cool3:
  19. Jakie śliczne zdjęcia, widzę, że ćwiczenia postawy są :cool3: [url]http://i577.photobucket.com/albums/ss216/psiulka/u%20Arnika/DSC00010.jpg[/url] to cuudne :loveu:
  20. Fajne zdjątka :loveu: Co tam, mamo? :evil_lol:
  21. noo tego obawiam się najbardziej :diabloti:
  22. No jesteś nieprzewidywalna.. czasami :diabloti: I do tego z psem mordercą... :smhair2: :scared:
  23. Śliczna jest. Trzymam kciuki za dom, by się udało. Dodaję bannerek do siebie i w wolnym czasie postaram się o jakieś dodatkowe ogłoszenia...
  24. No ale taką buźkę dałaś, co jest niezadowolona :eviltong: Mi się kojarzy, jakby była zła :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wiem, bardzo mądre :diabloti:
  25. Ja nikogo nie obwiniam, spokojnie :D No cóż, to trudno :(
×
×
  • Create New...