Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Dziwisz się, przecież znamy się tyyyyle czasu :cool3:
  2. No jak to, zdjęć nie będzie, ejj.. :placz: A ja mam jeszcze spis niepełny. :roll:
  3. Haha właśnie miałam napisać, że te 2 pierwsze to mogłyby być ulubione Anuli :cool3:
  4. Łapeczka: No ja tak samo :roll:
  5. A no to fajnie :evil_lol: A mi niedobrze, bo właśnie dostałam spis książek... :roll:
  6. [url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/S7304136.jpg[/url] jaka fajna mina :loveu: genialny jest :loveu:
  7. Jeju, każdy tak się do tego rwie, kolejna zmierzchomanka :roll: :eviltong:
  8. Jakie śliczne psy ;) Co tam u Ciebie? :D
  9. Ja byłam, w c, potem w b, a teraz d, fajnie :evil_lol: No ale super jest :loveu:
  10. Hej ^^ A ja 1d, ale liceum :diabloti: Oo jaka odmiana u twojego brata ;) Fajny banner :loveu:
  11. Udanego ogniska :evil_lol: Fajne zdjęcia :loveu:
  12. To czekamy ^^ Hej :loveu:
  13. [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/7-9.jpg[/url] śliczny Benek :loveu: Co do pogody to się zgadzam... U mnie o 1:30 była wielka burza :roll:
  14. [url]http://i627.photobucket.com/albums/tt355/paula_gerwia/Kolobrzeg%20-%20fot%20Anna%20Kolasinska/_CSC3500.jpg[/url] świetne! :loveu:
  15. Ooo widzę, że masz kolejny nowy bannerek :cool3: :loveu:
  16. Heeej! :hand: :loveu: PS Ej, to ja jestem Gertruda!!! xD Anula jest Gienia :loveu:
  17. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Ok Gertrudziu mosz racja xD Skleroza boli...i to nawet nie wiesz jak [/COLOR][/QUOTE] Oj, biedna Ty, Gieniu :glaszcze: ZNów nasila się twoja skleroza... Potrzeba więcej maści :-(
  18. No pewnie, a nawet jeszcze wcześniej :diabloti: Tak, to akurat pamiętam, jak do Ciebie gadałam Gienia :evil_lol: Skleroza nie boli :diabloti:
  19. Zaczytana w kolejnych częściach Zmierzchu.. :shake: :eviltong:
  20. Taaa to już bardzo późna pora :diabloti: Haha, tak, pamiętam. Tylko że ja byłam Gertrudzia, a ty Gienia! I kto tu ma słabą pamięć :evil_lol: Znowu trzeba ci robić maści? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. No dobra, dobra, poprawię się :diabloti: Wiem, pamiętam kto te zdjecie robił :evil_lol:
  22. Haha, nie no nie wiem, tylko tak z przyzwyczajenia piszę :evil_lol: Aaa :) No mi się bardzo podoba :loveu: I ze zdjęciem ze zlotu! :cool3: :evil_lol:
  23. 2ostatnie posty mają takie same zdjęcia :eviltong: Fajne ;) Ale masz dużo tych zdjęć :diabloti:
  24. Oj to szkoda.. Ale zdjęcia mają być! :eviltong: A ten nowy, co teraz masz, też od Sue? :cool3: (chyba nie ale co tam xD)
  25. Haha no cóż :diabloti: Ale fajnie :D A ja widzę, że dzisiaj już 2 raz zmieniaś banner :D Fajne :loveu:
×
×
  • Create New...