[url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/7-9.jpg[/url] śliczny Benek :loveu:
Co do pogody to się zgadzam... U mnie o 1:30 była wielka burza :roll:
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Ok Gertrudziu mosz racja xD
Skleroza boli...i to nawet nie wiesz jak
[/COLOR][/QUOTE]
Oj, biedna Ty, Gieniu :glaszcze: ZNów nasila się twoja skleroza... Potrzeba więcej maści :-(
Taaa to już bardzo późna pora :diabloti:
Haha, tak, pamiętam. Tylko że ja byłam Gertrudzia, a ty Gienia! I kto tu ma słabą pamięć :evil_lol: Znowu trzeba ci robić maści? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: