Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Hej! :hand: [url]http://i452.photobucket.com/albums/qq241/zuziaczek12/P8280446.jpg[/url] super :cool3: Masz nokię czy samsunga? :eviltong: [url]http://i452.photobucket.com/albums/qq241/zuziaczek12/P8290711.jpg[/url] byś się uśmiechnęła! :eviltong:
  2. Hej! :loveu: Piękne zdjęcia :) I Bobiś jest :loveu: Jej, już jutro do bursu jedziesz, znowu nauka :roll: :shake: :scared:
  3. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]No w sumie dobrze godosz po to są wakacje żeby sie wyspać:diabloti: Boże tak wcześnie zaś wstawac jak mi sie nie chce...a zdjecia mom ale dom od nowy strony:evil_lol: [/COLOR][/QUOTE] No o to chodzi :diabloti: Mi też się nie chce :razz: Ja nie wiem, jak ja będę wstawała, kto wymyslił lekcje na 7.15? :-o :placz: Na samą myśl mi niedobrze i ogółem boję się nowej szkoły :-( Jaakie piękne zdjęcia, jak zawsze :cool3: :loveu: [url]http://i27.tinypic.com/2v9976c.jpg[/url] to cudne :loveu:
  4. cóż :diabloti: ale i tak nie zamierzam czytać zmierzchu :diabloti: Ooo "dzieci z dworca zoo" czytałam, moja szkolna lekturka.. :eviltong:
  5. [COLOR="Red"][B][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]Gratulacje 200 strony! [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] :laola::cunao::pepsi::Cool!::smilecol:
  6. Hej ^^ [url]http://i40.tinypic.com/14vo9b8.jpg[/url] wariat :evil_lol: :loveu: [url]http://i39.tinypic.com/nxjrzs.jpg[/url] pan i władca :cool3:
  7. O, kolejna na konie będzie jeździła :D Eh, czemu wakacje trwają tak krótko :placz:
  8. [quote name='Sweet']nom widzisz:diabloti: a no tak dlatego ja chciałam to skończyc jeszcze w tym tyg przed tym na S:eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE] No to trzeba było mnie namawiać wczesniej :diabloti:
  9. No co, w końcu trzeba korzystać z wakacji :diabloti: Potem będę łaziła niewyspana, by się budzić na lekcje to na 7.15 to na 8.00 :shake: :razz: Aaa no to źle zrozumiałam :diabloti:
  10. No właśnie przed chwilą patrzyłam, że można ściągnąć z internetu... No ale jak na razie mnie do tego nie ciągnie :diabloti: I jeszcze nadchodzi takie coś na literę 's' i nie wiem, jak z czasem by było ... :lol:
  11. Heloł :loveu: Szuprajs niedawno wstał :cool1: Bilet na ognisko? :evil_lol: Czy ja znowu coś źle przeczytałam? :evil_lol:
  12. Hej! :hand: [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/14.jpg[/url] ślicznie :loveu: Sabula :D :loveu:
  13. O Ada wróciła do świata żywych :cool1::cool3:
  14. [FONT="Arial Black"][SIZE="4"]Najlepsiego Chester !!![/FONT] :smilecol::new-bday::bday::BIG::laola: :cunao::dog:
  15. No cóż.. :eviltong: Ok, chętnie jej to przekażę :diabloti: ja już będę szła, bo ledwo co tu piszę.. :eviltong: zaraz będzie tak jak wczoraj z tymi szuprajsami :diabloti: dogobranoc! :loveu:
  16. Aaa no wies,z pierwsze słyszę o nich, no ale mogą być ok ;) Hahaha no lepiej jej to powiedz, bo ona nie słucha, jak jej tak powiesz :diabloti: Cóż, cała ona :diabloti:
  17. Ale o co chodzi? :lol: :diabloti::diabloti: Wiesz co, nie wiem, o jakie chodzi :roflt: O właśnie, zgadnij z kim byłam na tym pokazie :diabloti: No dobra, nie ważne, w każdym razie pyta co u Ciebie i Oziego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: (praktycznie masz już odp na moje pytanie :diabloti:).
  18. Nie menda, a szuprajs :diabloti:
  19. Ha, a ja będę miała 10 000 posta :cool3:
  20. [FONT="Arial Black"][SIZE="6"][COLOR="Red"][B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 1000 STRONY !!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :laola::BIG::cunao::smilecol::loveu:
  21. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Ale ta jedna osoba to zawsze coś i w sumie no nawet dobrze że poszłas u mie było chyba takie coś ale nie poszłach bo za fest sie bołach tycz wszystkich nowych ludzi i wgl...[/COLOR][/QUOTE] Ja w ogóle przed tym spotkaniem jakoś tak się bałam, nieraz już sobie mówiłam, że nie idę. Ale się przełamałam właśnie dzięki tej osobie, z którą się długo znam, namówiła mnie i poszłam.. I nie było tak źle, gadałam z niektórymi osobami i było nawet ok.
  22. Deer, ja cię podziwiam, również nie mogłabym tak od razu przeprowadzić się do innego kraju, w ogóle nie znając języka, być w zupełnie innym otoczeniu itd. :-o To nie dla mnie. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Ann jo miałach tak samo...przejscie do gim a póxni do lic...same nowe twarze...to była masakra...mi jest ogólnie ciężko zaaklimatyzować sie w nowym środowisku bo jo jest strasznie nieśmiało...jakby nie kilka tych znanych twarzy to jo nie wiem co bych zrobiła[/COLOR][/QUOTE] No ja się boję, jak to u mnie będzie. :roll: Z klasy znam jedną osobę, z którą byłam od podstawówki po gim i teraz liceum. W sumie chyba dobrze zrobiłam, że poszłam na spotkanie integracyjne naszej klasy, bo poznałam nowych ludzi.. i chociaż z niektórymi z nich jakoś będzie mi łatwo się dogadać.. Nie wiem, jak będzie potem, bo nie byłam na żadnych dniach otwartych w lo i nic nie wiem, co gdzie jest, zero...
×
×
  • Create New...