-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
No to Ewa musi zrobić i ma nie zaprzeczać :lol: Łii znów ubieramy sukienkę? :cool3: Ej ale to naprawdę dziwne, ja też zaczynam je zakładać częściej :evil_lol:
-
Hah, e tam, pierwszy raz na koniach też powinno być uwiecznione :D Ładne zdjecia :loveu:
-
Oj no powinna się zgodzić... :D Ciebie też trzeba uwiecznić na zdjęciach z koni :eviltong:
-
Hej :loveu: [url]http://i452.photobucket.com/albums/qq241/zuziaczek12/P8189530.jpg[/url] jaaka mina :diabloti: [url]http://i452.photobucket.com/albums/qq241/zuziaczek12/P8189589.jpg[/url] jaki szczurek z Maksia :D
-
Ale Ci fajnie, na konie :D Musisz porobić duuużo zdjęć, no i ty też masz być na tych zdjęciach (oprócz Ewy :evil_lol:). :cool3:
-
Jakie ładne zdjecia :loveu: A co do Bobika to trzymam kciuki, będzie ok ! :thumbs:
-
Heloł :loveu: Ooo te bryczesy, o których mi pisałaś :D [url]http://i31.tinypic.com/b96c78.png[/url] śliczny :loveu::loveu: a jaki czysty jęzorek :diabloti:
-
Heeej! :hand:
-
Wszystkiego najlepszego! :cunao: :loveu:
-
No i bardzo dobrze xD I tak do niego pasuje, psa mordercy :cool3: :diabloti:
-
Pokazywałam ci przecież jak tam się robi :diabloti: phi :lol:
-
No takie coś jest denerwujące.. :roll: E tam, ale za to Bonkowi pewnie nie nudzisz się robić zdjęć :cool3:
-
No wiadomo, że olympusy naj :cool3: Co tam u Was :D ?
-
Dobry pomysł z tym napisem :evil_lol: Fajny kuń :cool3:
-
Fajne zdjęcia :D Chyba Ada dorwała twojego olympusa, bo zdjęcia z tobą na twoim lustrze, hmmm :eviltong: No i co Ada, który lepszy? :cool3: :lol: :diabloti: (pewnie odp będzie brzmiała w stylu "i tak canony lepsze" :diabloti:).
-
Aaa ok, to czekam na wygląd końcowy xD
-
Oo fajnie że załatwiłaś :) No i będę czekała na zdjęcia potem :evil_lol:
-
Hej ;) Cockery są cudowne, jedne z moich ulubionych ras :loveu: Będę wpadać częściej ;) Mizianko dla Dragona :D
-
Hej :D Fajne to zdjęcie co dałaś, Anula ;) I zdjęcia znowu ze zlotu :eviltong:
-
Jakie ładne zdjęcia :loveu: Hej :D:D
-
Jakie ładne widoczki :cool3: [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Inne/Obraz16978.jpg[/url] to jest słodkie :eviltong: :loveu:
-
[quote name='Anula & Bono']COLOR=Blue]No własnie xD No oczywiście ktoś ino na mie spojrzy to zaroz Bono na szyja mu sie rzuco xD Tak święto śliwki:cool3: Przypomniało mi sie w Szydłowie! [url=http://www.wici.info/Kalendarz,XI_Swieto_Sliwki___Dni_Szydlowa,10392.html]XI Święto Śliwki - Dni Szydłowa, zobacz info, - Kalendarz - Kielce - Wici.Info[/url] [/COLOR][/QUOTE] No oczywiście, normalnie strach z takim przebywać :evil_lol: Aha, pierwsze słyszę o takim święcie :eviltong:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]No a co Ty myślałaś zę to golden phi:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR] [COLOR=Blue]Bono nadaje sie ino do odstrzału rzuco sie na wszystko co popadnie:diabloti:[/COLOR] [COLOR=Blue]Kto jedzie na Święto Śliwki ze mną do eee nie wiem gdzie dokładnie kajś w świętokrzyskim xD cena 50 zł:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] No pewnie, że tak nie myślałam, przecież wiadomo, że to podhalan... :shake: Haha no przynajmniej masz obrońcę :cool3: Święto Śliwki? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]To chyba ino jedna rzecz jako mi sie chce:evil_lol::evil_lol: Jo ino słysza te słowo na s to mie czepie:evil_lol::evil_lol: No oczywiście poznali jego mroczno strooona:diabloti: Dzięki mi tyż sie podobo a avatar?:D Fany pudel nie:evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/QUOTE] Haha no u mnie najczęściej też :diabloti: To witaj w klubie :eviltong: Haha i jednocześnie odkryli, że to nie golden, ojj nie. To podhalan, a na pewno drzemie w nim krew pittbula :cool3: Noo zapomniałam o avatarze napisać :evil_lol: Ale również fajny :cool3:
-
jaaaki radosny Benek :loveu: A Saba gdzie? :D