[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]hahahaha dobrze godo parkinsonem lool:evil_lol::evil_lol:
Jo nie wiem co Wy wszyscy widzicie w tym zmierzchu:lol:
[/COLOR][/QUOTE]
Haha no ja jak to usłyszałam, to pękałam ze śmiechu :diabloti:
Ja też nie wiem...
Haha no ja właśnie tak samo na to wszystko mówię :eviltong:
Zmierzchomania na czele z Robertem.. parkinsonem :lol: (moja koleżanka tak mówi xD), ejj tylko mnie nie bić, to nie ja to wymyśliłam :placz::diabloti:
No właśnie oglądnęłam, musiało być wtedy bardzo spokojnie :evil_lol:
Nie no, głośno musiało być jak nie wiem.. i jeszcze jak jechał ten samochód na 1 filmiku :diabloti:
[quote name='Sweet']haha bo ja jestem dla was okropna:eviltong::eviltong:
Oj może i zło ale jak wciąga:evil_lol::evil_lol:
z drugiej czescie juz mam 2 rozdziały za soba:evil_lol:[/QUOTE]
No jak zawsze :shake: :-(
Aaa zaraz mnie zaatakuje zmiechrzomania ... coraz więcej was :-(
[url]http://i28.tinypic.com/15831vl.png[/url] znów kopie :D
[url]http://i32.tinypic.com/1yk31v.png[/url] tu zadowolony ze swojego kopania :lol: :loveu:
[url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/25082009SONY/DSC07252.jpg[/url] to jest słodkie :D
[url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/25082009SONY/DSC07213.jpg[/url] no i kto wygra? :multi:
[url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/25082009SONY/DSC07261.jpg[/url] ale się położyła w kałuży, zadowolona :eviltong:
[url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/25082009SONY/DSC07301.jpg[/url] te najlepsze! :loveu:
[url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/3-9.jpg[/url] jaki śliczny Benuś :loveu: :cool3:
[url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/10-3.jpg[/url] ciekawe w co się tak zapatrzył :eviltong: