Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [quote name='Sweet']bede sie śmiac:evil_lol::evil_lol::evil_lol: no:D a taki fajny ale nie wyszedł:eviltong::eviltong: Bywa:evil_lol:[/QUOTE] No tak, bo jesteś baardzo zua :diabloti: Ojej :eviltong: Peszek :eviltong:
  2. [quote name='Sweet']hehe:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Chodziło ale cóż... nie wyszło:eviltong::eviltong: a miałam ambitny plan:evil_lol:[/QUOTE] Haha no nie śmiej się, zacytowałam nie to, co trzeba :diabloti::evil_lol::evil_lol: Nie ma to jak ja :grins: Hmm ciekawe jaki plan ^^
  3. Znów mnie olewasz :diabloti: phi :diabloti:
  4. [quote name='Sweet']Ale ja mam zamiar by ten dzień ostatni był pierwszym:diabloti: ale nie powiem czego ani o co chodzi:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: Ale trzymajcie za mnie kciuki:razz: chociaż ja sama wątpię ze mi wyjdzie:evil_lol:[/quote] O mam xd Chodzi o P? :diabloti: (pomyliły mi się cytaty, wtedy wcisnęłam nie to, co chciałam :cool1:).
  5. Ale nie.. Pamiętam że coś tam było, że jakaś tajemnica czy coś :diabloti: albo źle przeczytałam, zaraz sprawdzam :cool1:
  6. [quote name='Sweet']tak obiecałam:razz::razz: i dotrzymam słowa ale na jutro:eviltong: wiem przepraszam cię że tak zwlekam:-(:-( ale ciagle zapominam:placz::placz: bo zawsze cos mi wypadnie jak chce sie za to zabrac:(*[/quote] (w końcu to znalazłam..) Teraz nam tłumacz, o co ci tu chodzi :p Coś nam obiecałaś (no właśnie, co?) i miało to być nawet wczoraj! :eviltong:
  7. No mnie też powoli :cool3: Ja nie chcę lekcji :placz: :eviltong:
  8. Nie, jeszcze nie. xd A ty o której się kładziesz? :eviltong: Aaaa no czasami tak jest :evil_lol::evil_lol:
  9. Nie śpię jeszcze xD Niedobrze, czemu? Przez szkołę taki stres? :eviltong:
  10. No tak, bardzo się martwię wiesz, wprost nie mogę się doczekać... :roll: :evil_lol: :eviltong: Oj biedna ty :(
  11. No ja jak na razie nie wiem, musiałabym poznać xD Aha, to tak trochę pokręcone :D Ale z tymi fakultetami nieźle.. jakoś się przeżyje może :(
  12. E tam ;) W każdej szkole znajdzie się jakiś niefajny nauczyciel ;) Ja na razie nie poznałam wszystkich to wiesz xd Ale ci fajnie :D Ja jutro tak kolorowo nie mam, ale jakoś się wytrzyma xD Mam codziennie po 7 lekcji :( Ja tez bym już posza spać, wczoraj zasnęłam strasznie szybko ;)
  13. Ale chyba nie było źle? :eviltong: No ja jak na razie powoli się klimatyzuję w nowej szkole, może jeszcze z tydzień lub dwa to potrwa.. :eviltong:
  14. Aha to fajnie :D Ja będę miała jeszcze diagnozę z matmy... :roll: Ooo już zadanie macie? My dzisiaj tylko wstępne lekcje mieliśmy ;) Ojj niemiecki, ja mam rosyjski i się cieszę :eviltong: Też mam fajnych nauczycieli, ale no zależy jaki, i tak wszystkich jeszcze nie poznałam :p
  15. [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/11-1.jpg[/url] ojj Benek :loveu::loveu: [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/18-1.jpg[/url] fajny :D
  16. [url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSC05227.jpg[/url] świetny :loveu::loveu::loveu:
  17. No tak, egzamin był łatwy akurat. Dziś pisałam diagnozę z ang i już się boję.. :roll: Tak jak myślałam, nie było łatwo :roll: No ale cóż, najwyżej pójdę do początkowej grupy i będę miała luz :evil_lol: Ja już książki mam rozpakowane ;) I jak tam pierwsze lekcje?
  18. Heloł :loveu: Jak tam, przebolałaś matmę? Ooo sudoku jest super! :loveu: Tylko że z moją panią od matmy (dziś zdążyłam poznać..) raczej nie wypali.. :roll: Ogółem nawet może być, boję się tylko następnych lekcji, bo widzę, że tak lekko jak w gim nie będzie.. Najbardziej się boję późniejszych lekcji, gdzie będzie co rusz zadawane... Deer, prababcia Anuli ma urodziny ;)
  19. Aha :( E tam, przecież ty miałaś dużo pkt z testu to też wiesz dobrze... Może nie będzie źle ;) Powtórzyłabym sobie coś, ale jakoś nie umiem sięgać po zeszyty, przyzwyczaiłam się do leniuchowania :cool3: Ok, idę, bo jutro nie wstanę :lol: :hand:
  20. [B][FONT="Arial Black"][SIZE="4"][COLOR="Red"]Gratulacje 400 strony! [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :laola::drink1::cunao::smilecol::bigcool:
  21. Może masz bliżej niż ja :eviltong: Dobranoc :loveu: Powodzenia jutro na pierwszych lekcjach :eviltong:
  22. No cóż :( Ja wstaję 6.40. I jeszcze mnie czeka przy wstępie diagoza z ang, super :eviltong: Oby dobrze poszło :(
  23. Też o tej godzinie wstaję ;) Mam na 8.00. [url=http://portalwiedzy.onet.pl/131227,20,1,0,galeria_media.html]Fototematy - Onet.pl Portal wiedzy[/url] oo fajne :D
  24. Ooo szybko się kładziesz spać :eviltong: A o której wstajesz?
  25. O Was się nie da zapomnieć :loveu: Dobrze, że możesz się spotykać z Andym od czasu do czasu, chociaż to :)
×
×
  • Create New...