Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]haha i bydziesz se Marta własne zdjęcie wklejać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] No właśnie, tak jak mi na zlocie wymyśliłyście :diabloti:
  2. No ale bym musiała wtedy dawać zdjecia z sobą, bo zwierzaka brak :eviltong:
  3. No ej, już do mnie nie piszesz :-( i mi smutno, będę płakać :placz:
  4. Ej no czemu, przecież ja teraz pisze norrrrrrrmalnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Haha :diabloti: Wiem, że nie możesz przestać mnie słuchać :diabloti: ps a raczje 'czytać' xDD
  6. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]tak ze szuprajsa:roflt: 2 Martyny były:evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/QUOTE] Phi :diabloti: Szuprajs czuje się urażony :evil_lol: Czokodrops !!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A no tak, racja :diabloti:
  7. Czemu mam sie nie śmiać? :diabloti: A ze mnie to można, tak? :evil_lol: Z szuprasja? :evil_lol: A ta Martyna to chyba była wtedy z Tobą we Wrocławiu, nie? ;) Oj to szkoda...
  8. Haha, ale się uśmiałam, czytając tu posty :diabloti: No i widzisz, już jestem :D ! [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]ale to nie bydzie takie ognisko ognisko:D ino spotkanie klasowe i ludzie bydą chlac i kurzyć xD ale jo nie:P [/COLOR][/QUOTE] Ooo spotkanie klasowe.. dużo osób bedzie? U mnie na spotkaniu integracyjnym, co byłam, to tylko "chlaliśmy"...
  9. Śliczne zdjęcia :loveu: Oj tam, niedługo wrócę :]
  10. No zgadzam się xD A ja niedługo idę na nowy pokaz fontanny xD
  11. E tam, pogoda jak pogoda :eviltong: Musiał być fajny :(
  12. Cały Bonek :evil_lol: A u mnie dopiero pod koniec dnia się rozjaśniło.. :roll: Śliczny :( [*].
  13. No widocznie :diabloti: Co tam u Boncia? :eviltong::eviltong:
  14. Tak :diabloti: Myślałam, że pęknę ze śmiechu :lol:
  15. Hahaha no ja od razu jak wysłałam tą wiadomość to dotarło do mnie, co ty napisałaś :diabloti::diabloti::diabloti:
  16. Taaak, właśnie o taki chodzi :diabloti: Taki.. szuprajsowy :diabloti: 'no wiesz co, tak od razu od szuprajsów?!' :roflt: Ok! :multi:
  17. Hahahahaha (bardzo zuy śmiech) :diabloti::diabloti: Ooo no no, właśnie :D
  18. Ja tez przeczytałam ^^ A z pogodą u mnie odwrotnie, niedawno dopiero się rozpogodziło... [url]http://i41.tinypic.com/32znouw.jpg[/url] jaka mina :D [url]http://i39.tinypic.com/33cllbc.jpg[/url] sierotka :evil_lol: :loveu: [url]http://i43.tinypic.com/k1q2s6.jpg[/url] tu jaki straszny :evil_lol: :loveu::loveu:
  19. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]niee byda sikać:evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzięki;) Ooo ruski bydziesz mieć!! ja bydziesz miała jakiś problem napisz do mie;) ale ruski jest banalny kobitko ino opanuj cyrylica i bydzie super:)[/COLOR][/QUOTE] :diabloti: szuprajs chce czokodropsa :diabloti::diabloti: Ok :) No ja mam nadzieję, że nie będzie trudno ;) Oo fajne breloczki i kolczyki :cool3: Breloczki chyba gdzieś widziałam :eviltong:
  20. [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/4-12.jpg[/url] oo w koncu Saba :loveu::loveu: pięknisia :cool3: U mnie właśnie przez cały czas chłodno i pochmurno, ale nie padało w ogóle ;) A teraz się w końcu rozpogodziło :) I jest chłodno, to przyjemnie ;) Miłego spacerku :) (chyba spóźnione xD)
  21. Hejo :loveu: Szuprajs wkracza do akcji :diabloti: Zaaaarąbisty banner :loveu::loveu::loveu: A ruskiego to ja się będę uczyła w tym roku :D Oby nie było trudno, bo jak na razie te literki to dla mnie czarna magia :diabloti: Śliczne zdjęcia koniiii :D :loveu:
  22. Ja też będę na imprezce :cool3::cool3::cool3: i dam jak zwykle bardzo fajne, wyszukane obrazki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ojj będzie dobrze :calus:
  23. Udanego pobytu w górach oraz fajnej imprezy :evil_lol: ;)
  24. [url]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_4886.jpg[/url] przecudowne zdjęcie! :loveu::loveu::loveu::loveu: i śliczny psiaczek :)
  25. Hej Wam ! :hand:
×
×
  • Create New...