Haha, ale się uśmiałam, czytając tu posty :diabloti:
No i widzisz, już jestem :D !
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]ale to nie bydzie takie ognisko ognisko:D
ino spotkanie klasowe i ludzie bydą chlac i kurzyć xD
ale jo nie:P
[/COLOR][/QUOTE]
Ooo spotkanie klasowe.. dużo osób bedzie?
U mnie na spotkaniu integracyjnym, co byłam, to tylko "chlaliśmy"...