Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Hej ^^ No, zdjęcia super :cool3: Czekamy na więcej :evil_lol::evil_lol:
  2. No no Ada, niedługo psim fryzjerem zostaniesz :evil_lol: :cool3:
  3. Hej! :hand: Śliczny Tofik, jak zawsze :loveu::loveu::loveu: Lepszego humoru życzę :eviltong:
  4. Hej :D Fajne zdjęcia, Andy jaki zadowolony :eviltong: [url]http://i29.tinypic.com/qoanhu.jpg[/url] fajne ujęcie :D
  5. Ale się ubrudziła :eviltong: :loveu: [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz16168.jpg[/url] to fajne :D cały czas wpatrzona w aparat :D
  6. Jakie fajne foty :D [url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/fotoski/asioweobrazy441.jpg[/url] :loveu::loveu:
  7. W końcu jakieś fotki :multi: :loveu: Jeej, temat przeniósł się na szkołę, to ja dziękuję :razz: :lol: Ja żadnej książki nie mam i nie będę miała do końca sierpnia :roll:
  8. [url]http://i627.photobucket.com/albums/tt355/paula_gerwia/Kolobrzeg%20-%20sierpien%2009/DSC03692.jpg[/url] ale fajna mina :diabloti:
  9. Aaa no to święta śliwki, sorry :evil_lol:
  10. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]NIe ma to jak tako Marta kero można wykorzystać:loveu::loveu::diabloti: I kurde Bono nie może jechać na święto śliwki:placz: bo to jest taki festyn pełno ludzi Krzysztof Krawczyk i takie rózne:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] :diabloti: Oj jaka szkoda :( A ty tylko na jeden dzień jedziesz, co nie? ;) Udanego dnia śliwki :lol: (nie wiedziałam, jak powiedzieć xD).
  11. Śliczne psiaki, fajne zdjęcia :D :loveu:
  12. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]hej:hand: No dostałach ale lepsze było te pierwsze co wstawiałach tu już ale i tak WIELKIE dzięki:loveu::loveu:[/COLOR][/QUOTE] No właśnie nie wiedziałam, które ci się bardziej spodoba :) Proszę bardzo :loveu:
  13. [url]http://img33.imageshack.us/img33/5657/p1220890.jpg[/url] jak siedzi :cool3: [url]http://img188.imageshack.us/img188/1797/p1220898.jpg[/url] Maks musiał chyba zaliczyć wszystkie zbiorowiska wodne :evil_lol: [quote name='Sweet']on cały czas jest radosny:evil_lol::evil_lol: tam cały czas chodził uhahany:evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:[/QUOTE] Hah, może się podekscytował spotkaniem z Maksem i Anią :evil_lol:
  14. Hej :D [url]http://demotywatory.pl/uploads/1250772271_by_vEq_500.jpg[/url] fajne ;) Dostałaś moją wczorajszą wiadomość jeszcze dot. zdjęcia..? :eviltong:
  15. Fajny nowy komplecik :cool3: :loveu:
  16. [url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/sierpien%2009%20poznzn/DSC00048.jpg[/url] to jest fajne :D :loveu:
  17. Aha, fajnie :D A co do zdjęcia... hmmm... bardzo fajne. Jeździsz już bez lonży! :cool3: :diabloti:
  18. [url]http://img3.imageshack.us/img3/4811/p1220859.jpg[/url] to jest fajne, taki radosny Kabi :cool3:
  19. Haha jak to Ewa :D No a Ty taka skupiona.. :cool3: Fajnie macie, w końcu będziecie jeździły na koniach :D (coraz więcej moich znajomych już jeździ :evil_lol:).
  20. Bardzo fajne zdjęcia :cool3: Ewa jak się cieszy :eviltong: A ty ju tak poważniej :eviltong: I tak pięknie :loveu:
  21. Świetny jest ten Twój Tofik :loveu::loveu::loveu: uwielbiam go :eviltong: No właśnie, wczoraj dogo przerwało imprezę :(
  22. Haha no pewnie :diabloti: Oj biedna ty, może zakwasy nie będą takie złe.. :lol::lol:
  23. No dobra, jest, nieważne :evil_lol::evil_lol: Jak tam, Bonek śpi? :D
  24. Hej, widzę że jest imprezka :cool3: Fajny filmik ze śpiewającym Tofisiem :D Przyniosłam chipsy [IMG]http://www.gazeta.razem.pl/panel/load/news/10.01.200911.30.07_big.jpg[/IMG] .. i robota z coca colą :lol: [IMG]http://technabob.com/blog/wp-content/uploads/2008/05/coca_cola_robot.jpg[/IMG]
  25. No, zawsze coś się znajdzie :diabloti: E tam, bez różnicy :eviltong:
×
×
  • Create New...