-
Posts
24578 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rudzia-Bianca
-
Mam wieści od Gufiątka :) Dziś mam dzień obdzwaniania swoich byłych podpiecznych :) Gufik był na wakacjach nad morzem :) Pani Agnieszka ma przeslać zdjęcia . Są Gufikiem zauroczeni, zakochani . Pani stwierdziła że jest ich najcudniejszym psem i kochają go bardzo . A sam Gufik jest bezproblemowy :) Nawet niepsiolubni ich znajomi go lubią :) Jak tylko będę miała nadmorskie zdjęcia oczywiście jak dogo pozwoli , wstawię :)
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Rudzia-Bianca replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Żyję ale moje dogo marnie ...zalogowanie się graniuczy z jakimś cudem a i odnalzeienie czegokoliwek to walka z wiatrakami . Ale dziś się udało więc zaglądam co u Was :) -
Zapisuję w nowych subskrypcjach .
-
Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".
Rudzia-Bianca replied to maciaszek's topic in Administracja
Cała zawartość subskrypcji mi zninknęła :( Zmiany w ustawieniach nie pomagają :( wszystko zniknęło :( -
Czy ktoś mi może powiedzieć jak mam sobie subskrybować wątki ? Wszystko mi zniknęło a nawet jak coś odnajde i dodam jakiś post nie zapisuej mi się w zawartości :( Dogomanio sprzed lat wróć :(
-
Kochani , nareszcie dogo łaskawie pozwoliło mi się zalogować . Niestety zeżarło mi wszystkie subskrybcje i poruszam się poomacku szukając swoich i zaprzyjaźnionych wątków :( Ale teraz najważniejsze ... Dinulinek od 2,5 tygodni w swoim nowym cudnym mam nadzieję domu :) Zamieszkała z przesympatyczną rodziną pod Krakowem . Jej młodziutka pani Julia , jest w niej zakochana od pierwszego wejrzenia . Dinka nawet nie zdążyła za mną zatęsknić ani się odwrócić jak wychodziłam z ich domu :) Oczywiście tęsknię za nią okrutnie ale też jestem szczęśliwa że ma taki dom :) Dziękuję Wam wszystkim za wszelkie wpsarcie jakie otrzymałyśmy . Postaram się podrzucić link do strony Dinki na FB , gdzie od czasu do czasu pojawiają się od niej newsy i zdjęcia :) a nawet filmiki ;)
-
Zapisuję , bo mi dogo wywaliło wszystkie subskrypcje :(
-
Zmienione ;)
-
Chyba dość odwyku od dogo , to i tak nic nie da ;) Zaczynam wracać i przybiegłam do Frania .I jestem pod wrażeniem jaki on piękny i uśmiechnięty :) Ewu brawo . Chyba muszę zmienić tytuł wątku - na jaki ?
-
Słyszałam , że domy dla psiaków tu macie ;) to może któryś z tych Bajka ma ok. 5 miesięcy https://www.facebook.com/media/set/?set=a.758265194287907.1073742160.259591640821934&type=3&__mref=message_bubble Diana piękna ma ok 10 mieś . https://www.facebook.com/media/set/?set=a.737838992997194.1073742147.259591640821934&type=3&__mref=message_bubble Szelma https://www.facebook.com/media/set/?set=a.662991000481994.1073742088.259591640821934&type=3&__mref=message_bubble Luna https://www.facebook.com/media/set/?set=a.408701232577640.1073741887.259591640821934&type=3&__mref=message_bubble
-
Paula , ja wybieram się do Anety porobić zdjęcia psiakom , wprawdzie nie wiem kiedy to nastąpi ,że jakimś cudem zgramy się moje wolne i słońce lub choć brak chmur i deszczu ;) ale o Baksiku pamiętam zawsze :) Długi weekend majowy planuję i mam nadzieję dane mi będzie mieć wolny to może wtedy się umówimy ?
-
A może " Franio-psie dziecko walczy z całych sił o swoją sprawność - pomóżmy mu w tej walce "
-
Wymyślcie jakiś tytuł wątku ;) trzeba by ten zmienić :)
-
Raksa - 8 kg strachu z przytuliska 'G'. Ratujemy! W DT w W-wie.
Rudzia-Bianca replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Zapisuję -
Faktura w DW zapłacona , z pieniędzy które podarowane zostały przez moją koleżankę na myślenickie bezdomniaki . Nasze wetki wobec sytuacji w której zostały postawione , chciały nawet umorzyć dług Franka ( jak to one zwykle, nie patrzące na kasę tylko na to jak pomóc zwierzakowi ) ale na szczęście Ania zostawiła niedawno pieniądze i można było zapłacić dług . Przykro mi tylko , że musiały wysłuchać nieprzyjemnych insynuacji na swój temat od ludzi z Fundacji , bo są ostatnimi osobami na świecie które powinny być w takie rzeczy mieszane ... Basiu Twój mail do nich dotarł dziękuję :)
-
Nosy moje ukochane Bazyleo i DInka Dinula nie pozwoli sobie zdjęcia nochala zrobić ...