Jump to content
Dogomania

Rudzia-Bianca

Members
  • Posts

    24578
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Rudzia-Bianca

  1. Mam wieści od Gufiątka :) Dziś mam dzień obdzwaniania swoich byłych podpiecznych :) Gufik był na wakacjach nad morzem :) Pani Agnieszka ma przeslać zdjęcia . Są Gufikiem zauroczeni, zakochani . Pani stwierdziła że jest ich najcudniejszym psem i kochają go bardzo . A sam Gufik jest bezproblemowy :) Nawet niepsiolubni ich znajomi go lubią :) Jak tylko będę miała nadmorskie zdjęcia oczywiście jak dogo pozwoli , wstawię :)
  2. Zapisuję od nowa bo mi zniknęło wszystko ....
  3. Żyję ale moje dogo marnie ...zalogowanie się graniuczy z jakimś cudem a i odnalzeienie czegokoliwek to walka z wiatrakami . Ale dziś się udało więc zaglądam co u Was :)
  4. Dogo łaskawie mnie wpuściło ale pożarło wszystkie zapisane subskrypcje ... ale znalazłam Was i mam nadziejeję że zapiszecie się w nowch ;) bo to też jakaś loteria ...
  5. Zapisuję bo mi zniknęliście ... Jutro wyślę zaległe deklaracje dla Baksika .
  6. Zapisuję w nowych subskrypcjach .
  7. Cała zawartość subskrypcji mi zninknęła :( Zmiany w ustawieniach nie pomagają :( wszystko zniknęło :(
  8. Próba zapisania wątku w subskrybcjach .... kto wie jak to zrobić ? wszystko mi zniknęło :(
  9. Czy ktoś mi może powiedzieć jak mam sobie subskrybować wątki ? Wszystko mi zniknęło a nawet jak coś odnajde i dodam jakiś post nie zapisuej mi się w zawartości :( Dogomanio sprzed lat wróć :(
  10. Kochani , nareszcie dogo łaskawie pozwoliło mi się zalogować . Niestety zeżarło mi wszystkie subskrybcje i poruszam się poomacku szukając swoich i zaprzyjaźnionych wątków :( Ale teraz najważniejsze ... Dinulinek od 2,5 tygodni w swoim nowym cudnym mam nadzieję domu :) Zamieszkała z przesympatyczną rodziną pod Krakowem . Jej młodziutka pani Julia , jest w niej zakochana od pierwszego wejrzenia . Dinka nawet nie zdążyła za mną zatęsknić ani się odwrócić jak wychodziłam z ich domu :) Oczywiście tęsknię za nią okrutnie ale też jestem szczęśliwa że ma taki dom :) Dziękuję Wam wszystkim za wszelkie wpsarcie jakie otrzymałyśmy . Postaram się podrzucić link do strony Dinki na FB , gdzie od czasu do czasu pojawiają się od niej newsy i zdjęcia :) a nawet filmiki ;)
  11. Zapisuję , bo mi dogo wywaliło wszystkie subskrypcje :(
  12. Chyba dość odwyku od dogo , to i tak nic nie da ;) Zaczynam wracać i przybiegłam do Frania .I jestem pod wrażeniem jaki on piękny i uśmiechnięty :) Ewu brawo . Chyba muszę zmienić tytuł wątku - na jaki ?
  13.     Z tego co wiem psiak bezpieczny . NA FB jest chyba jakieś jego wydarzenie postaram się znaleźć i wkleić link . Stefan ;)https://www.facebook.com/events/1076180612395902/ https://m.facebook.com/TOZNS/albums/386943398174722/
  14. Słyszałam , że domy dla psiaków tu macie ;) to może któryś z tych Bajka ma ok. 5 miesięcy https://www.facebook.com/media/set/?set=a.758265194287907.1073742160.259591640821934&type=3&__mref=message_bubble Diana piękna ma ok 10 mieś . https://www.facebook.com/media/set/?set=a.737838992997194.1073742147.259591640821934&type=3&__mref=message_bubble Szelma https://www.facebook.com/media/set/?set=a.662991000481994.1073742088.259591640821934&type=3&__mref=message_bubble Luna https://www.facebook.com/media/set/?set=a.408701232577640.1073741887.259591640821934&type=3&__mref=message_bubble
  15. Gosia trzeci raz zabieram się za to, żeby coś napisać i nie wiem co :( tak strasznie to niesprawiedliwe :( trzymaj się jakoś i niech Was już te tragedie przestaną nękać :(
  16. Paula , ja wybieram się do Anety porobić zdjęcia psiakom , wprawdzie nie wiem kiedy to nastąpi ,że jakimś cudem zgramy się moje wolne i słońce lub choć brak chmur i deszczu ;) ale o Baksiku pamiętam zawsze :) Długi weekend majowy planuję i mam nadzieję dane mi będzie mieć wolny to może wtedy się umówimy ?
  17. Paula muszę od razu póki kasy nie wydam ;)
  18. Poleciała moja opóźniona w tym miesiącu deklaracja , przepraszam ale wyleciało mi z głowy, że już marzec ...
  19. Lunka przegrała walkę z nowotworem wątroby i pobiegła dziś biegać szczęśliwa i zdrowa już na zawsze po tęczowych łąkach :( Biegaj tam szczęśliwa kochana kiedyś Cię ucałuję jeszcze w Twój najcudniejszy fafulcowy pychol ...
  20. A może " Franio-psie dziecko walczy z całych sił o swoją sprawność - pomóżmy mu w tej walce "
  21. Wymyślcie jakiś tytuł wątku ;) trzeba by ten zmienić :)
  22. Faktura w DW zapłacona , z pieniędzy które podarowane zostały przez moją koleżankę na myślenickie bezdomniaki . Nasze wetki wobec sytuacji w której zostały postawione , chciały nawet umorzyć dług Franka ( jak to one zwykle, nie patrzące na kasę tylko na to jak pomóc zwierzakowi ) ale na szczęście Ania zostawiła niedawno pieniądze i można było zapłacić dług . Przykro mi tylko , że musiały wysłuchać nieprzyjemnych insynuacji na swój temat od ludzi z Fundacji , bo są ostatnimi osobami na świecie które powinny być w takie rzeczy mieszane ... Basiu Twój mail do nich dotarł dziękuję :)
  23. Nosy moje ukochane Bazyleo i DInka Dinula nie pozwoli sobie zdjęcia nochala zrobić ...
×
×
  • Create New...