Jump to content
Dogomania

Rudzia-Bianca

Members
  • Posts

    24578
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Rudzia-Bianca

  1. Zapraszam na bazarek na fb dla myślenickich bezdomniaków :) https://www.facebook.com/events/1528988180646444/?ref_newsfeed_story_type=regular
  2. Hmm nie wiem czy można, jak nie usunę . Zapraszam na bazarek na fb dla moich podopiecznych Gufiego , Dinki i pomoc w utrzymaniu Soni wyrzuconej w worku z samochodu . Do 12.12.2014r. godz. 23.00 https://www.facebook.com/events/1528988180646444/1545532215658707/?notif_t=like
  3. &nbsp; &nbsp; A co tu wydźwięk ma do wszystkiego a zwłaszcza tego , że mam ochotę na Baksika w części pobazarkować :) Kochana nie będę Ci wypominać ;) ( emotka diabełek gdyby była ) ile Ty mi pomagałaś :) A Baksik leży mi na serduchu jak każdy bezdomniak , którego choć raz przytulę więc chyba mi wolno uwzględnić go w bazarku bez żadnych wydźwięków ;) :) <całus > <serducho < < Buziak > :) Kicha bez tych emotek ;)
  4. O Ramzesa też nie było przez rok telefonów a potem nagle cudem po prawie roku zamieszkał w najcudniejszym domu :) Na kazdego przyjdzie pora . Paula nie wiem kiedy się wyrobię , nie chcę obiecywać , że już bo czasowo jestem straszliwie niesłowna ostatnio, ale mam sporo fantów na bazarek i będę robić duży bazar na fb to i Baksik coś dostanie :)
  5. &nbsp; &nbsp; Też mnie trafia , już nie mam sił płakać i być smutna , na psy jak pewnie każda z nas wylałam morze łez i już nie mam sił :( teraz chyba przeszłam na etap "zabiłabym" mój gniew i wściekłość na głupotę tych potworów chyba zaczynają być niebezpieczne :( A wściekła jestem tym bardziej że dzieciak miał szansę :( wszystko było ustalone :( miałam go wycałować kilkanaście dni temu, a on przez takich zwyrodnialców nie żyje :(
  6. Paula przyzwyczaisz się ;) praca to najgorsze co człowiek człowiekowi wymyślił - traci się tyle godzin życia , które można by poświęcić na coś pożytecznego . Moja mam zagroziła mi dziś wyłączaniem korków na noc jak nie będę się kładła spać przed chociaż 2 w nocy , ale kiedy coś zrobić jak do domu wraca się po pracy wieczorem . A co do Baksika to już zupełnie nie wiem jak go odczarować :(
  7. S....ństwo :( przepraszam ale jak inaczej nazwać coś takiego, miał miejsce w gabinecie albo u Makili , mógł już być szczęśliwym szczeniakiem :( Ewu bidulo trzymaj się :(
  8. Też nie uważam żeby klatka to było okrucieństwo , czasem jest wybawieniem . DObrze wprowadzony do klatki pies, traktuje ją jak swój domek . U mnie bardzo się sprawdziła przy Bazylu niszczycielu i świetnie sprawdza się przy Dince , którą moja Biana chce pożreć . Bazyl do dziś pcha się do kenela Dinki bo twierdzi, że to jego :)a Dinka wie że spokojnie może sobie tam spać więc nie ma kompletnie problemów z wejściem do klatki , bardzo chętnie tam wpada z rozpędu ;) Ale oboje byli stopniowo do kenela wprowadzani nic na siłę . Ewu zgubiłam Twoje konto podeślij mi proszę , mam 20 zł z bazarku chrzcielnego i 70 zł , które zostało po Amber . Wpłacę to razem .
  9. Nooooo miłośniczka nożyczek trochę poszalała ;)
  10. &nbsp; Nie na razie cisza . Mam nadzieję, że wszystko w porządku .
  11. Malagoś podeślij zdjęcie maleństwa i jakieś namiary do kontaktu .
  12. Pozdrowienia od Amber z jej nowego legowiska ;)
  13. Mogę tylko dobrą myślą niestety wspomóc :(
  14. Szczeniaczka nie przechwyciłam , zachłanna Makila ;) przywłaszczyła go dla siebie ;) Na szczęście pozwoliła przyjechać wymizić , więc może wkrótce przytulę malucha :)
  15. Jutro popołudniu przechwytuję malucha od Makili :) Dzieciak podobno rozkoszny choć krzykacz :( ale mam nadzieję że nasze wetki darują mu jodłowanie ;)
  16. &nbsp; &nbsp; Dzięki , przegapiłam . Cudności <3
  17. Ok zaraz sprawdzę i sobie zapiszę . A masz zdjęcia maluchów ?
  18. &nbsp; &nbsp; O super :) musimy zrobić tak żebym do 19.00- 20.00 wróciła z nimi do Myślenic a i jeszcze jedno żeby od razu było wiadomo na co się decydujecie - one na noc zostają w gabinecie same , wolę od razu napisać żeby nie było jakiś niedomówień później . A wiadomo kiedy ma być transport haszczanki ?
  19. Kastracja Gufika przełożona na przyszły tydzień , chłopak dostał jeszcze tydzień ze swoimi jajeczkami ;)
  20. Ja kończę pracę o 16.00 więc na ok. 17.30 mogłabym być w Krakowie tez zależy w które miejsce Krakowa . Podaję mój nr tel 602 709 383 gdyby coś . Kiedy sunia jedzie ? No i prośba żeby mimo wszystko szukać czegoś dla maluchów , bo jak pisałam w gabinecie to tylko awaryjne rozwiązanie , żeby można je było zabrać ze schronu :(
  21. &nbsp; &nbsp; Szyszka to kocina ;) Szczeniaki już dawno w DS doopiny grzeją :) ale mnie już też się myli kto jest kto :) Na początku było w sumie 14 dzieciaków psio kociach ;)
  22. Dziewczyny rozmawiałam z naszymi wetkami, jeśli dzieciaki rzeczywiście są małe to mogą przyjechać na początek do gabinetu a potem będziemy czegoś szukać , można by połączyć transport z sunią husky do Anetki . Ale proszę o pomoc w szukaniu im tymczasu bo wiadomo gabinet nie jest najlepszym miejscem dla szczeniaków i też nie chcę nadwyrężać naszych wetek , bo to zawsze trochę dezorganizuje pracę gabinetu ale nie możemy pozwolić im zostać w tym schronie . A teraz doczytałam że haszczanka nie jedzie do Makili , ale może uda się coś z transportem wymyślić . W razie czego po pracy mogę podjechać po nie do Krakowa jak ktoś mógłby je do Kraka przywieźć .
  23. Poproszę nr konta ,z funduszy Amber zostało 70 zł , mam nadzieję, że jej główna sponsorka jkp nie ma nic przeciwko temu , że kasa poleci na dzieciaki . Jak duże są te dwa czarne szczeniaczki ?
  24. &amp;nbsp; &amp;nbsp; Hej Gabi :) Och a jak ja się cieszę :) Wieści od Amber na bieżąco :) Pierwsza noc minęła spokojnie, Amber ulokowała się koło łóżka pani , drepta za nią krok w krok zupełnie jakby były ze sobą złączone . Na spacerze z panem super . Odmówiła tylko jedzenia , ale akurat to jej nie zaszkodzi ;) Dziś wielkie zakupy - trzeba wyposażyć Amber we wszystko co potrzeba bo akcja piątkowo - sobotnia była tak szybka , że nie zdążyli kupić wyprawki . Za kilka dni Amber zamelduje się u naszych wetek na przeglądzie . Z kasy Amber zostało 70 zł po opłaceniu hoteliku za listopad ( 150 zł ) Jkp mam nadzieję że nie masz nic przeciwko , jak te pieniądze przekażemy na ratowanie psów pod opieką ewu , która masowo wyciąga maluchy z jakiegoś koszmaru :( http://www.dogomania.com/forum/topic/142458-male%C5%84stwa-ze-schronu-b%C5%82agaj%C4%85-o-ratunek/page-106
×
×
  • Create New...