Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. no to pierwsze kilka klatek ;) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/p2.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/p1.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/p3.jpg[/IMG] i "Nasi" na pudle [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/pudlo1.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/pudlo4.jpg[/IMG]
  2. bardzo bardzo dziękujemy wszystkim :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: trudno te gratulacje przyjmować bo nie czuję,że to dla nas. W ogóle chyba nie uwierzyłam do końca w to co się stało ;) dziś jak poszłam na trening wolałabym się najchętniej w worek na ziemniaki schować z zażenowania ;) ten typ tak ma :cool3: ale Wasze kciuki na pewno w tym sukcesie pomogły :loveu::loveu::loveu::loveu: mam filmiki z zawodów i jakieś zdjęcia też ;) jeszcze się nie otrząsnęłam po powrocie :lol: edit: a byli też wysłannic dwóch stacji tv więc relacje można było zobaczyć na RTL i nie wiem jakiej drugiej... :-) Lirutek w TV! koniec świata hehe
  3. musimy znaleźć bogatego sponsora :evil_lol: najlepiej wśród producentów dysków :p
  4. ja mam akurat weekendy obstawione do końca września niestety. w takim razie postaramy się umówić po weekendzie ;)
  5. w Verden też był jeden śliczny pieprzak tylko jakiś wybujały :razz: bardzo wysoki i szczuplutkiiiii. przyszedł ze swoją panią kibicować koleżance sznaucerce olbrzymce, która brała udział w jednej z konkurencji na zawodach :razz: chciałam zrobić zdjęcie, bo by Cię zmotywowało. jednak się nie udało
  6. właśnie wróciłyśmy z treningu i po naradzie z Gusią byłybyśmy za tym,żeby przenieść spotkanie na następną środę o tej samej porze. czy nie masz nic przeciwko?? jakoś czas się skurczył w tym tygodniu, jedne zawody zaraz drugie i po prostu się nie wyrobimy czasowo. pasuje Ci taki układ?
  7. Agusia!! świetnie,że macie galerię tutaj bo przynajmniej tętni życiem :evil_lol::lol:nadrobiłam szybko lecące strony ;) Widok maleńkiej Kali wiszącej na ściance piaskownicy przyprawił nas o drgawki :lol::lol::lol: ( oglądamy razem z TZem) nie widziałam ich wcześniej. Kala jest genialną suczką, oazą łagodności i radości - taka też jest jej galeria więc będę stałym gościem :lol:
  8. [SIZE=3]witam :p chcąc zareklamować kIELECKIE PSIAKI donoszę, iż w miniony weekend adoptowana z Kielc Lira [/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/275/e6f0238374e2b58d.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]startowała na Mistrzostwach Europy Dogfrisbee w Verden i zajęła finalnie ( wraz ze swoją pańciuchą) 4 miejsce [/SIZE]:multi::multi::multi: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_0622aa.jpg[/IMG] ADOPTUJCIE KIELECKIE PSIAKI!!!! DLA NICH ŚWIAT NIE MA GRANIC!!!!:loveu::loveu::lol::loveu::lol::loveu:
  9. jesteśmy :lol: z przyjemnością ogłaszam,że Lirut jest MISZCZEM ŚWIATA :multi::multi::multi::multi: a na Mistrzostwach Europy dała czadu !! myślałam,że śnię... choć nawet w snach o tym nie marzyłam pomimo najgorszej pogody jaką może sobie debiutant wyobrazić - jakby koś wsypał do worka wszelkie możliwe kombinacje pogodowe i wstrząsnął!! tak więc były wichry porywiste, podkręcone, były oberwania chmury i chwilowy grad!! wykonanie czegokolwiek zaplanowanego graniczyło z cudem!! okazało się też,że program dla startersów w Niemczech to 2 minuty... miałam przygotowany na mniej niż 1,5... myślałam że tak szybko go zrobiłam, bo gdy padło : "30 sekund" ja już robiłam ostatni element... więc pół minuty spontanicznej improwizacji... Kolejnego dnia pogoda była jeszcze gorsza!! wicher kręcił na polu jak chciał... musiałam zrezygnować z niektórych elementów bo nie byłam w stanie ich wykonać... więc praktycznie 2 minuty improwizacji....:diabloti: w pewnym momencie, gdy musiałam zrezygnować z kolejnego elementu, bo wiatr dosłownie wyszarpywał dysk z ręki, stanęłam na chwilę w zwątpieniu... i nagle z widowni gorący doping - ekipa Czeska dodała nam skrzydeł :multi::multi::multi::multi: Bardzo im za to dziękuję. Na toss& Fetch dałyśmy obie czadu jak nigdy!!! więc to i skuteczność łapania przez Lire dysków nas uratowały :multi::multi::multi: Lira była kompletnie wyluzowana!! przyjechała zrobić swoje i już. Normalnie zawodowiec!!!!!! Dla mnie wygrała już wszystko co się dało. Wygrała z własnym strachem, ja z nerwami. Byłyśmy na tym polu tylko my i nic się nie liczyło [B]po pierwszym dniu byłyśmy 5 po drugim oczko wyżej i [U][COLOR=Red]finalnie na pozycji [/COLOR][/U][/B][U][COLOR=Red][B][SIZE=5]4[/SIZE][/B][/COLOR][/U] :multi::multi::multi::multi::multi::multi: a może to tylko sen? :lol:
  10. [B]Gusia[/B] - Krzyś bidny to się będzie musiał chyba rozmnożyć :lol: bo przecież ktoś musi nagrać filmik, zdjęcia porobić, suflerować układ ( :placz: ) i jeszcze kilka rzeczy. Mam nadzieję,że ktoś pomoże :p [B]Marta & Figa[/B] - otóż to ;) dziękujemy :loveu::loveu::loveu: Lir w nastroju psotnym się zbudził :cool3: może przeczuwa bombelki w brzuchu. Łapy przeciągnięte, ogon nastroszony, uszy kręcą się na prawo i lewo - jest gotowa :evil_lol: Tajutek będzie miała nie mniej ciekawy weekend, zostaje w domu grzywków więc nuda jej nie grozi ;) jeszcze trochę pakowanka i po 10 ruszamy. tulimy mocno wszsytkich kciukotrzymaczy :loveu::loveu::loveu: a Tym, którzy będą w weekend startować we Wro w zawodach agility - POWODZENIA!!!!!!:multi::multi:
  11. [B]gusia1972 [/B]- odfajkowane :p jest! [B]Linssi, ewelinka_m, Rudzia-Bianca, saga_86[/B] - dziewczyny kochane bardzo dziękujemy!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: to wspaniałe ile ten mały szarobury piesek ma przyjaciół :loveu::loveu::loveu::loveu: dziś był ostatni trening przed zawodami, jest nieźle. Jeśli tylko Lir zdecyduje się przełamać strach będzie dobrze. Ja sobie kopa w d... strzelę bo zapominam układ!! tak normalnie mogę recytować z pamięci wprzód i w tył ale jak zaczynam rzucać... emocje biorą górę i głowa pustoszeje :lol: z Polski będzie 5 zespołów - trzymajcie i za nich :lol:
  12. takie słowa bardzo dodają otuchy :p a dziś dzień kompletnego świra! ostatnie kilka godzin w pracy, pakowanie, zakupy, ostatni trening [I][SIZE=1](ręce odmawiają mi współpracy od rana!! wszystko z nich leci!!... w dół :-o )[/SIZE][/I] przeprowadzenie Tajdzi klamotków do koleżanki u której spędzi weekend, wieczorny zawał serca i rano wyjazd :lol: szaleństwo, szaleństwo.... a najbardziej przeraża mnie fakt,że zbiórka zawodników w sobotę jest o 7.30 wcześniej od 6 rejestracje.... masakra :diabloti: zamorduję każdego za filiżankę kawy :evil_lol::loveu:
  13. trzymam kciuki by jednak pojawiła się jakaś szansa na leczenie. skuteczna
  14. [QUOTE]ona chyba kocha pracować z człowiekiem:loveu:[/QUOTE] od pierwszej chwili po poznaniu tej małej istotki nie miałyśmy co do tego wątpliwości :lol::loveu::lol::loveu: :p!
  15. [B]weszka [/B]- a czy to trzeba cały czas.. czy jak Lira pójdzie dziś spać to mogę do rana łkać cicho w poduszkę :diabloti::lol::eviltong: [B]ariss[/B] - ale łomot dopiero za tydzień przecież :cool3: teraz by się przydał kop na szczęście :lol: ciśnienie mi skacze :siara::scared:
  16. wstaw jakieś nowe zdjęcia hym? czekam cierpliwie na te frisbowe :cool3: Forsunia się podwoiła i jest z Tobą w dziewczynkach ;)
  17. [B]ewka i haker[/B] - stoicki spokój i wiadra melisy :lol: [B]Olusia[/B] - bardzo dziękuję :loveu::loveu::loveu: [B]ewelinka_m [/B]- rozumiem,że to Twój projekt sztandaru na Warszawe?? tylko imiona tam trzeba powpisywać :diabloti: [B]weszka[/B] - o tym co mi powiedziałaś myślę cały czas. Od wczoraj wbijam sobie do łba same pozytywne zdania. Nakręcam się jak mogę ;) To była bardzo cenna rada!! Za kciuki bardzo dziękuję i Tobie i maleńkiej Vesper (którą mam nadzieję za rok z kawałkiem zobaczymy na zawodach frisbee :cool3::loveu: ) a od Dirki proszę o szczególne, bo ona najlepiej by wiedziała co znaczy udział w takich zawodach dla psa który boi się jeść kolację przy otwartym oknie... cokolwiek się zdarzy będzie to nowe doświadczenie, które przejdziemy dzielnie razem :p
  18. Kashdog, BellaLab bardzo dziękuję. nie puszczać aż do niedzieli wieczorem :cool3: Mudik -masz teraz 9 miesięcy wybaczenia wszystkiego więc nos do góry :lol:
  19. [QUOTE]ciężko było, na szczęście hodowcy nie sprzedają byle komu:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] no to po co mówiłaś,że to dla Ciebie ? :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  20. Mudusiu, ciąża Ci się na oczy przeniosła :lol: pisałam do Ciebie na poprzedniej stronie: [QUOTE]bardzo,bardzo dziękuję :buzi: zwłaszcza,że od Ciebie liczą się podwójnie :loveu:[/QUOTE]
  21. Gusia - szkoda,że Was tam nie będzie!! ale StolYce podbijemy już masowo :diabloti: dziękuję za każdą parę kciuków, zwłaszcza,że masz ich trochę w domu :loveu::loveu::loveu:
  22. zdjęć z Verden przywiozę oczywiście ile się da. w tym czasie odbywa się tam też wielka impreza jeździecka - Verdiana więc proszę się spodziewać przewagi zdjęć z końmi :diabloti::lol: za kciuki bardzo dziękuję Ewa, Kinia, Wiq :loveu::loveu::loveu:
  23. bardzo,bardzo dziękuję :buzi: zwłaszcza,że od Ciebie liczą się podwójnie :loveu:
  24. niespodzianki [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_0638aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_0663aa.jpg[/IMG] - Liruś, jedziemy podbić Europę ? - eee, teraz?? [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_0713aa.jpg[/IMG] w ten weekend jedziemy na Mistrzostwa Europy Dogfrisbee w Verden :p bardzo prosimy o całą masę kciuków!! i modły,żeby Lir odpaliła wrotki wtedy kiedy trzeba :lol: żeby strachy poszły wooon a moje nogi by niosły po całym placu a nie stały w jednym miejscu. I żeby układ spamiętać i jeszcze za kilka spraw... Trzymajcie za nas kciuki po prostu ;) będziemy startować w kategorii dla początkujących oczywiście [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_0622aa.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...