Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. Ewa a na frisbee co robiliście?? bo zdjęcia Wasze są a na listach nie :cool3::evil_lol:
  2. sztuczka genialna!! :multi:
  3. mam nadzieję,że to nie koniec jeszcze??!! czuję wielki niedosyt :diabloti:
  4. baw się dobrze i wypoczywaj kochana :calus: przywieź nam dużo takich widoczków ;)
  5. [B]*zaba*[/B] - ubytki na kłach :diabloti::diabloti::diabloti: dzięki za odwiedziny ;) [B]Inkaa[/B] - Sopotu w ogóle nie mieliśmy w planach ;) [B]groszek83[/B] - ten drugi uśmiech taki prosto z serca :diabloti: mam chwilowy problem z załadowaniem gdziekolwiek zdjęć więc galeria podeschnie :shake: chyba,że Marta i Hania czymś poratują :p
  6. drobna sugestia działa cuda :diabloti: Wiqu nie martw się!! Bystra da sobie radę, musisz i Ty ;)
  7. chciałam wrzucić zdjęcia ale photobucket odmawia współpracy :shake: może wieczorem będzie bardziej skory do rozmów ;)
  8. dawaj dawaj ;)
  9. [QUOTE]gdzie tam mozna zoabczyc liste uzytkownikow ?[/QUOTE] po zalogowaniu ma się zakładkę w swoim panelu ;)
  10. no wreszcie!! gratuluję skuteczności :diabloti: [QUOTE]jednak czasem warto napisać do kogoś milusiego meila..od razu sobie przypominają z kim mają doczynieniai:evilbat: jakiego pędu dostali :loveu:[/QUOTE] i za to Cię lubię :diabloti::diabloti:
  11. mają mają. ino tu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f594/galeria-figi-rogoni-border-collie-37016/"]> klik[/URL]
  12. doceniam doceniam dbałość o gości :evil_lol::lol: oby więcej, bo znowu nie ma co oglądać :diabloti::diabloti::diabloti: będę czekać z utęsknieniem na zdjęcia z wakacji!! mam nadzieje,że nad morzem wszystkie owadzie tałatajstwo wywiało :evil_lol:
  13. [B]ewelinka_m[/B] - zjawiskowa bym powiedziała :diabloti: [B]BellaLab[/B] - myślę,że na zaradzenie temu jest bardzo prosty sposób :evil_lol::cool3: [B]Agathee[/B] - czasu zabrakło.... może wieczorem :oops:;) [B]Kinia[/B] - a jaki ma fajny charakter! taki szpieg z krainy deszczowców. Rezolutny i psotny :p
  14. kciuki są! i za zabieg i co najważniejsze DOM ;) mogę zrobić banerek ale dopiero popołudniu mam jednak nadzieję,że nie będzie już potrzebny
  15. umieram z ciekawości :p czy dziewczyny wrócą z laurkami czy rózgami :diabloti::diabloti::diabloti: poznać Panią Kuncewicz też nie lada przeżycie. wracajcie już ;)
  16. Ewka no nie torturuj ludzi!!! przemów :evil_lol:
  17. przepadła Ewa gdzies nad morzem i porzuciła nas bez wieści
  18. ja też poproszę inne :cool3: jakiś krajobrazik, ptaszka pieska, cokolwiek tylko nie owady :diabloti:
  19. pisz do dziadów bo to skandal!!!! poleciłam Ci z dobrego serca firmę canon jako wierny użytkownik i osobiście też czuję się zawiedziona!!
  20. no to pełny skład sportowej szarańczy ;-) Fridka Zetka Figa Lirutka Tajulka
  21. [B]gusia1972[/B] - eghm.... ups.... hmm... :oops::cool1: :eek3::nerwy::scared: [B]wiq [/B]- nie jedyny na spotkaniu ;) [B]zetah [/B]- cześć Haniu :lol: dzięki za spotkanie! goń siostrę!! czekam z niecierpliwością na Wasze zdjęcia ;) no to pełny skład sportowej szarańczy ;) Fridka [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacerowe/IMG_0067.jpg[/IMG] Zetka [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacerowe/IMG_0005.jpg[/IMG] Figa [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacerowe/IMG_9979.jpg[/IMG] Lirutka [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacerowe/IMG_0053.jpg[/IMG] Tajulka (przyjechała z TZem później i nie załapała się na zdjęcia :cool1: więc przeklejam z innego spaceru) [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7262.jpg[/IMG]
  22. ale wspaniałe fotorelacje :multi: mam nadzieję,że to zaledwie kropla w morzu tego co tu się pojawi :lol: mudiczka to jest genialne!! [url]http://images50.fotosik.pl/177/b6c52340027e33a3med.jpg[/url] Panie [B]drado[/B] co Pan na to ? :cool3::evil_lol:
  23. dzięki dziewczyny za spotkanie ;) na zachętę wkleję jedno zdjęcie, więcej może po pracy będzie.
  24. [B]gusia1972[/B] - mnie boli bardziej to,że nie mogę pooglądać i pokibicować. Brak możliwości robienia zdjęć mniej dręczy, bo mój obiektyw się rozpada więc już niedługo będzie zupełny ciach na zdjęcia... :-( chyba,że mnie adoptuje jakiś bogaty szejk i kupi nowy :shake: [B]Kinia [/B]- żyje się po to by biegać :lol: [B]ariss[/B] - wyciskanie cytrynek :evil_lol: czasami trzeba popozować;) [B]BellaLab[/B] - filmiki bardzo ważna rzecz!! co ja bym dała za jakikolwiek filmik z frisbowania :placz: [B]Mudik[/B] - dziękować, dziękować :lol: [B]Linssi [/B]- nie zawstydzaj autora bo się zamknie w sobie i nie wyjdzie :eviltong: [B]eria[/B] - hmm, widzę że trzeba więcej wspólnych dawać :lol: [B]Agathee [/B]- "jeszcze" będzie już niedługo :cool3: odbyło się wczoraj "spotkanie na szczycie" czyli walecznej grupy sportowej :lol: oto zaledwie część składu, były jeszcze 2 suczyny. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_0016.jpg[/IMG]
  25. o ludzie jakie wielkie pazurrry :diabloti::diabloti::diabloti:
×
×
  • Create New...