-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
[B]ewka i haker[/B] - kolejny etap treningowy: odstawiam psa i pracuję sama... Lirutka dodam do układu na wiosnę... wtedy dorównam jej umiejętnościami :evil_lol: [B]BellaLab[/B] - nie marudzić, ćwiczyć ćwiczyć ;) [B]*zaba*[/B] - to,żeśmy obie się znalazły we wszechświecie to cud. Oby trwał jak najdłużej :loveu::loveu::loveu::loveu: dziękujemy serdecznie!! [B]erka[/B] - na Ciebie tu czekam dzień i noc :loveu::loveu::loveu::loveu: Dziękujemy gorąco!! my po prostu jesteśmy jednym organizmem... a teraz kilka zdjęć autorstwa NICKI :multi: bardzo dziękuję za nie :loveu: [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/DCDC%202009%20Warszawa%20sobota/l5.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/DCDC%202009%20Warszawa%20sobota/l4.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/DCDC%202009%20Warszawa%20sobota/l3.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/DCDC%202009%20Warszawa%20sobota/l2.jpg[/IMG] [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm205/Nicka0/DCDC%202009%20Warszawa%20sobota/l10.jpg[/IMG]
-
a mi się ten pierwszy bardziej podobał. lubię takie senne tajemnicze... ten drugi to taki z "supermarketu" :evil_lol:
-
nie wiem gdzie przepadłaś,że się nie odzywasz :razz: ale jak już się znajdziesz odezwij się ;)
-
bardzo chętnie Aniu!! :lol: już się nie mogę doczekać :p
-
[URL=http://img179.imageshack.us/i/img4148.jpg/][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/47/img4148.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img179.imageshack.us/i/img4177.jpg/][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/5867/img4177.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img179.imageshack.us/i/img4201g.jpg/][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/9985/img4201g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img2.imageshack.us/i/img4221z.jpg/][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/5535/img4221z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img2.imageshack.us/i/img4327c.jpg/][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/1179/img4327c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img143.imageshack.us/i/img3785z.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8321/img3785z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img143.imageshack.us/i/img3813.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4944/img3813.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img143.imageshack.us/i/img3837.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5546/img3837.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img143.imageshack.us/i/img3896d.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8516/img3896d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img143.imageshack.us/i/img3906.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2729/img3906.jpg[/IMG][/URL]
-
no tak, po zdjęciach Pauli i Maćka trudno coś wkleić bo jakością niewiele dorówna (!!) ;) kilka na zachętę - ciągle się obrabiają bułeczki [URL=http://img169.imageshack.us/i/img3947.jpg/][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3019/img3947.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img143.imageshack.us/i/img3584.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6417/img3584.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img179.imageshack.us/i/img3668o.jpg/][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/8718/img3668o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img134.imageshack.us/i/img3729u.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/4038/img3729u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img134.imageshack.us/i/img3752y.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/96/img3752y.jpg[/IMG][/URL]
-
niespodzianka... ;) na zaostrzenie apetytu [URL="http://img169.imageshack.us/i/img3947.jpg/"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3019/img3947.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img143.imageshack.us/i/img3906.jpg/"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2729/img3906.jpg[/IMG][/URL]
-
[QUOTE]ale border to border ;-)[/QUOTE] dobre :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: w kontekście oczywiście :evil_lol:
-
[QUOTE]ale się spotkamy na pewno jeszcze w tym roku, we Wrocku :cool3:[/QUOTE] a co to za tajemnice?? :cool3:
-
a Lira jakaś by się gdzieś tam nie znalazła?? :razz:
-
Marta jak Ci idzie obrabianie zdjęć? :cool3: serdeczne gratulacje raz jeszcze!! poszłaś z Figą jak burza a z Jadźką jak tornado :evil_lol::multi::multi: niedługo jeszcze Zetka dojdzie i będziesz wywijać cały dzień :lol:
-
Ewelinko - dzięki wielkie :loveu: czekam na kolejne zdjęcia :cool3: już zaczynam odkładać na operację plastyczną :diabloti: jeszcze nie rozluźniłam się po powrocie... ciągle spięta i zmęczona... idę odespać :p
-
"Paskudne" zdjęcia po prostu odlot!! :loveu::loveu::loveu: czekam na więcej, bo to chyba zaledwie początek ??:cool3:
-
Plinka, Ciebie mam na pudle ;) serdecznie gratuluję!! [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/DCDC%20Warszawa%202009/IMG_4622.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/DCDC%20Warszawa%202009/IMG_4625.jpg[/IMG] i jeszcze my :lol: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/DCDC%20Warszawa%202009/IMG_4752.jpg[/IMG]
-
super :multi: a ja oglądam w kółko te filmiki!! Zrobiłaś nam nimi taką niespodziankę i radość,że słów nie znajduję na podziękowania!! :loveu:
-
Szczesciara CIAPA mix bernardynki juz bezpieczna w DS
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
u nas wszystkie psy w klubie chorowały w czasie całych wakacji na zapalenie krtani. objawem jest taki właśnie tępy kaszel jakby się miał pies na druga stronę wykaszleć :razz: antybiotyk przez tydzień i pies cały i zdrowy :lol: trzymam kciuki za zdrowie ślicznotki :loveu: -
i jeszcze to [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/DCDC%20Warszawa%202009/IMG_4752.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/DCDC%20Warszawa%202009/IMG_4559.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/DCDC%20Warszawa%202009/IMG_4565.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/DCDC%20Warszawa%202009/IMG_4622.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/DCDC%20Warszawa%202009/IMG_4625.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/DCDC%20Warszawa%202009/IMG_4643.jpg[/IMG]
-
[B]wiq [/B]- na razie sezon zawodów się kończy na szczęście. Jeszcze jedne w Czechach w połowie października ale już nie dam rady na nie pojechać. Tak więc teraz okres wypraw leśnych i przygotowania do zimowego skiringu :cool3: [B]Rudzia-Bianca[/B] - Dziękujemy!! Jeżeli tyle, może zrobić strachliwy piesek w tak krótkim czasie, to co będzie dalej :lol::loveu: [B]ariss [/B]- dziękujemy za gratulacje! z tym naj to nie przesadzajmy:eviltong: a tego,że nas olałaś i nawet nie dałaś znaku życia w sobotę i tak nie wybaczą :cool1: [B]BellaLab[/B] - za rok Wy? :cool3: [B]Linssi[/B] - ooo, Lirut robi karierę :evil_lol: medialna za bardzo nie jest ale ten urok osobisty :lol: [B]Mudik[/B] - niestety za takie sukcesy pucharów nie dają!! a w kategorii przemian Lira jest Mistrzem Świata :loveu::loveu::loveu::loveu: mam kilka zdjęć :cool3: na razie tylko kilka ale będzie więcej..... [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/DCDC%20Warszawa%202009/IMG_4540.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/DCDC%20Warszawa%202009/IMG_4541.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/DCDC%20Warszawa%202009/IMG_4549.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/DCDC%20Warszawa%202009/IMG_4550.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/DCDC%20Warszawa%202009/IMG_4554.jpg[/IMG]
-
[B]Gusia[/B] - no to już pełnia szczęścia :multi: jeszcze raz dziękuję :multi::multi::loveu::loveu::loveu: no zwłaszcza,że zupełnie nie spodziewałam się,że masz nas na filmikach !! muszę Ci się jakoś zrewanżować..... :razz: [B]Magda25 [/B]- loża krzykaczy sprawiła się wyborowo :diabloti::lol: [B]wiq[/B] - myśmy o tym nawet śnić nie śmiały!!! jak jechałam na Mistrzostwa Europy jedyne o czym marzyłam to to, by Lira biegała. WIęcej marzeń nie miałam!!!! W warszawie przyznaję... stres mnie zjadł... i nie poszło tak jakbym tego chciała ale suma sumarum Lira nadrobiła moje nieudolności :lol: [B] Bartiśkowa_ [/B]- robiłyśmy co mogłyśmy :lol: oj ale szalone dwa weekendy... ale wzruszeń!! serce mi pęknie niedługo :lol:
-
Agnieszka - przeogromnie dziękuję!!!!! no serce się raduje co te nasze psiny wyczyniają :multi: ale się cieszę,że to złapałaś!! :multi::multi::multi::multi::multi: dziękuję raz jeszcze:loveu::loveu::loveu: a czy te z pokazów też masz?? chętnie bym zobaczyła (bo w tym nie zdążyłam zrobić tych flipów w kółko ...)
-
dziękujemy bardzo za wspaniałe zawody! magiczną atmosferę (choć nic nie pobije tej wrocławskiej :eviltong::cool3: ) perfekcyjną organizację i sportową walkę :p poziom finałów zapierał dech w piersi! mam nadzieję,że wpadła komuś w obiektyw moja bura Lira mam się czym odwdzięczyć :cool3: ... ponad 1000 zdjęć....
-
gusia1972 [QUOTE] jak to nie ma filmików ??!! przeca ja Was nagrałam !! zaraz to zapodam :smile:[/QUOTE] AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! Agnieszka!!!!! nie wierzę!!!!! jesteś boska:multi::multi::multi: czekam z niecierpliwością :lol:
-
Lir się rozwija a ja staram się jej nie przeszkadzać na polu za bardzo :evil_lol::lol: patrząc na to jak wyglądał nasz występ na zawodach we Wrocławiu, czyli zaledwie 2,5 miesiąca temu ( !!!!!!! ) a teraz mogę powiedzieć śmiało,że Liruś została podmieniona na lwa!!! Nic sobie nie robi z tłumów w koło. Głośna muzyka peszy ją tylko do pierwszego rzutu!! Jej serce jest waleczne. Jej miłość nie zna granic. To jest magia!!!!!!