Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7041/img1678m.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7819/img1679mt.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8389/img1681id.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1210/img1682s.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4706/img1683g.jpg[/IMG]
  2. jestem jasnowidzem :diabloti: widzę przyszłość :p Oto Bystra - za rok :cool3: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3700/img1276p.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9752/img1277hx.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1408/img1673lx.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4610/img1674lr.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1152/img1675yf.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/Sq4z6e2BEEI/AAAAAAAAAYA/GogRtR-768g/IMG_4869.JPG[/IMG]
  4. Jadźka, Negrul - walczcie ile sił. Trzymam kciuki !!
  5. zdjęcia bratanka bardzo mi się podobają. Co prawda nie ma na nich Kamela ale na pewno towarzyszył gdzieś obok i dlatego :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  6. możemy umówić się przy wejściu do parku Andersa - bliżej zajezdni tramwajowej jest taki półkolisty placyk z ławeczkami. i potem spacerkiem iść do skowroniego. Albo od razu w Skowronim ...
  7. [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9787/img4977w.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9780/img4980s.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/5379/img4982r.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/8366/img4983c.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8776/img4984c.jpg[/IMG] ;)
  8. super :lol: no to przeklejam kilka ode mnie ;) [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2826/img4968f.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5495/img4971gb.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5710/img4972l.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8863/img4973h.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6820/img4974j.jpg[/IMG]
  9. zaznaczyłam, skopiowałam, wkleiłam [IMG]http://lh4.ggpht.com/_gDB-3keAuZo/Sqw299fIYhI/AAAAAAAAgWM/1U2OQb-F-xk/s512/DSC_5766.JPG[/IMG]
  10. [B]Gusia[/B] - jutro na pewno nie pójdę:placz:. a do czwartku mam nadzieję będę już żywa :cool1: [B]BellaLab[/B] - o 19,30 to już zupełnie ciemno jest więc i tak nie ma co się włóczyć ;)
  11. to jedno wkleiłam tak: z właściwości skopiowałam adres obrazka, otworzyłam w nowym oknie i skopiowałam a potem tu wkleiłam :diabloti: czyli dookoła zupełnie
  12. bajkaaaa :loveu::loveu::loveu: na razie choruję więc najszybciej będę mogła odebrać w przyszłym tygodniu ;) już piszę pw
  13. to jak przetniesz te wszystkie parki po przekątnej to już jesteś u mnie :diabloti: ja na razie jestem obłożnie chora. leżę z gorączką. najszybciej się wygrzebię z łóżka na piątek ;) więc może piątek popołudniu? o trutkach na szczury nic nie wiem, w okolicy nikt nie donosi o takich rewelacjach ;)
  14. Gusia jakimś cudem tylko to ma szczęście być widoczne. jak wstawiłam wcześniej do siebie jakieś tym sposobem nie było nic widać. przekleiłam kilka na imageshacka więc. wkleić Ci tu kilka do galerii?? mogę po jednym załadować jakoś ;)
  15. [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5136/img5011l.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4070/img5012m.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/308/img5013i.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/392/img5014zu.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6762/img5097g.jpg[/IMG]
  16. ;) [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7958/img5005m.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5362/img5007h.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3198/img5008y.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4435/img5009i.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1364/img5010j.jpg[/IMG]
  17. ja bym najpierw chciała Erię poznać :eviltong::eviltong::eviltong: ostatnie fotki - bomba :loveu:
  18. to do parku Skowroniego i Andersa macie bezpośredni autobus :cool3: co Ty na to?? musiałabyś wysiąść na skrzyżowaniu Kamiennej z Borowską i choduuu ;)
  19. [B]eria[/B] - no chciałam wrzucić i coś nie wyszło :cool1: muszę pokombinować jeszcze [B]Kashdog[/B] - wybacz mi!! mam gorączkę i to dlatego... komentarz był do [B]Bartiśkowej [/B]nie do Ciebie :oops::cool3: co do spokoju Tajdzi... to czasami rzeczywiście,,, czasami bywa spokojna :diabloti:
  20. no nie widać, trudno. zapraszam do galerii w linku :eviltong::eviltong::eviltong: co za leniuchy :evil_lol: [B]Kashdog [/B]- komentarz o "starszym Panu" i trikolorku mnie rozwalił :diabloti: ale rozumiem,że nie znasz tej pary więc się nie obrażą raczej ;)
  21. niestety nic nie poradzę na to by były widoczne. mam ciągle awarię kompa i jedynie udało mi się je wrzucić na picasse. więcej zdjęć Tajdzi jest w tym linku który podałam wyżej - galeria z pokazów tu chciałam wrzucić tylko kilka Tajdziowych
  22. pusty post. zdjęć brak [IMG]http://lh3.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/Sq46nI44LkI/AAAAAAAAAgI/gTEQ6f1hMcQ/IMG_5097.JPG[/IMG]
  23. no to teraz czas na Tajgusię ;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/Sq43br6tN6I/AAAAAAAAAcQ/jfOsyRa1bIA/s512/IMG_5005.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/Sq43hlA8XRI/AAAAAAAAAcU/UYkqOXqtR1Y/IMG_5007.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/Sq43kk-Fq_I/AAAAAAAAAcY/pKpLGhM4mcQ/IMG_5008.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/Sq43mq0AH5I/AAAAAAAAAcc/urM7z7bMF0c/IMG_5009.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/Sq43p1U_3kI/AAAAAAAAAcg/MvrCPzwRAxI/IMG_5010.JPG[/IMG]
  24. no to trzymam kciuki by zdrówko gościło zawsze ;)
  25. a to zdjęcie widać?? wklejam: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/Sq46bq4E9vI/AAAAAAAAAf8/CmYUOZe3Tic/s512/IMG_5094.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...