-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
niespodzianka :p ale malutka foch w oceanie:evil_lol: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_0627aa.jpg[/IMG] z Lirą [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_0638aa.jpg[/IMG] konkurs pływacki :lol: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_0663aa.jpg[/IMG] z Taru [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_0672aa.jpg[/IMG]
-
kapiszony to polecą w przyszłym tygodniu jak się nasze burki spotkają w realu :diabloti::diabloti::diabloti: nie mogę się doczekać!! :lol:
-
aaaaaa są !! są!!:multi::multi::multi: [url]http://img269.imageshack.us/img269/6200/dsc0183y.jpg[/url] cała Frida!! a tu jedna z nielicznych chwil gdy Frida po prostu stoi :lol: nie drze mordy, nie skacze, nie biega ... tylko stoi! gratulacje! uchwycić taki moment to jest coś :lol: teraz dopiero widzę, co ten mój biedny pies wyczynia tam na górze :diabloti: [url]http://img14.imageshack.us/img14/5031/dsc0225pyh.jpg[/url] mina Magdy bezcenna swoją drogą :lol: Marta bardzo dziękuję!!!
-
Dorka, o co chodzi z tymi kapiszonami? :razz:
-
[QUOTE]"kapiszonowaniu"[/QUOTE] ???? ariss prosimy o taką sesje :diabloti:
-
podchwytuję pomysł w lot - KOKARDEK!! Dajcie ludowi kokardek i igrzysk :diabloti:
-
transparenty już gotowe na tajną misję ??:p:lol:
-
dziękuję Gusia :loveu: ja do swoich nawet nie zaglądałam bo i tak nie mam możliwości ich nigdzie wrzucić. nawet jako załącznik do poczty. poczekam cierpliwie aż Friduszkowie skończą remont, bo Michał obiecał rozprawić się z moim kompem ;)
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
nie wiem jakim cudem dopiero teraz te zdjęcia widzę Bossssska wycieczka:multi: a jakie krajobrazy :loveu::loveu::loveu: Dania taka niepozorna a co wstawiasz jakieś widoczki miejskie lub nie to robi wrażenie bardzo malowniczej krainy. trzeba by się wybrać :diabloti: -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
podziwiam Rudki przemianę!! mój strachulec domowy obcemu za nic w świecie nie pokaże podwozia! -
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Od-Nowa replied to brjagata's topic in Foto Blogi
jeszcze nie wróciły??? :-o:mad:;) -
obie suczyny to wygrana w totka - każda bezkonkurencyjna w swojej kategorii. masz farta Weszko,że możesz im towarzyszyć :lol:
-
ło mamo jakie śmieszne :lol: ja modły do nieba a Lir w przestrzeń wpatrzona resztę już widziałam i nie wiem czego się czepiasz. najcenniejsze są takie zdjęcia ze wszystkich :loveu::loveu::loveu:. tylko kilka operacji plastycznych by trzeba zrobić! :p
-
ja też jutro nie dam rady, bo to w środku dnia zupełnie. już lepiej rano albo popołudniu późno. w tym tygodniu się wstrzymam ze spacerami psimi bo jedna suczyna siedzi w domu na antybiotykach a druga kuruje przez 2 dni łapę. poniedziałek następny by mi pasował popołudniową porą :p tak więc możemy wstępnie planować bo widzę,że ta pora pasuje większości :lol:
-
[QUOTE]Nikor 70-300[/QUOTE] robią go może z bagnetem na canona? czy tylko pod Nikona? on jest dość ciemny chyba ? ale maluje pięknie. [QUOTE]nie no w tym tygodniu musze wstawić[/QUOTE] trzymam za słowo :eviltong:
-
[QUOTE]i czekam na efekty wczorajszej fotograficznej pracy :smile:[/QUOTE] to się biedulo naczekasz :placz: Marta wyjątkowo oporna w tej kwestii :diabloti: czekamy już któryś tydzień na zdjęcia z poprzedniego spotkania.... :cool3: zaszantażuję lodami albo coś :p
-
no i nie podkradłaś takiego Lirkowatego malucha?? twarda jesteś!!:p
-
[QUOTE]ale Lirka to przy niej cienki Bolek:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: mam nadzieję,że chodziło o jej szczupłość bo jak nie to koniec naszej znajomości :shake:
-
Asieńko!!!!! Asieńko!!!!!!! i Ty?? :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: toć to [SIZE=5][B]Figa[/B][/SIZE] :diabloti: cieszę się,że zaglądnęłaś ;) my z rewizytą na żywo już niedługo :lol:
-
o mamo tyle dobrych słów w jednym poście to do Wiq nie podobne :crazyeye::evil_lol: obóz musiał być na prawdę udany!! żałuję bardzo,że po semi frisbowym były inne komentarze... jekże to rani :diabloti::mad: dałaś komuś aparat,żeby CI bystrą obfocił?? to zdjecie dla mnie!! takie lirutusiowate cudo :loveu::loveu::loveu: [url]http://img197.imageshack.us/img197/8961/sobozipo315.jpg[/url]
-
trzeba najpierw dodać się do grupy i dopiero potem można odpowiedzieć na post. forum tam jest zupełnie nieudane :shake: ale prace nad tym trwają.
-
te małe jakoś stronią od wielkopsów :diabloti: cześć kochane!!!! opowiadać opowiadać opowiadać!!