Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. jedynie na nią udało się wrzucić zdjęcia.... ale czy można z niej jakoś wrzucić pojedyncze na forum? czy tylko linki? kiedyś wrzuciłam pojedynczo ale jak się okazało były dla innych niewidoczne...
  2. Kala i znajomi na pokazach frisbee w Gliwicach :lol: [SIZE=5][B][URL="http://picasaweb.google.pl/pisztania/DogfrisbeePokazyGliwice200902#"]klik klik[/URL][/B][/SIZE]
  3. [COLOR=Red][B][URL="http://picasaweb.google.pl/pisztania/DogfrisbeePokazyGliwice200902#"]kolejna tura zdjęć z pokazów frisbee w Gliwicach[/URL][/B][B][URL="http://picasaweb.google.pl/pisztania/DogfrisbeePokazyGliwice200902#"] KLIK[/URL] [/B][/COLOR][B][COLOR=Red]zapraszam do oglądania [/COLOR] Bartiśkowa_ [/B]- :loveu::loveu: [B]ewelinka_m, Linssi [/B]- spamujcie do woli, jeżeli miałoby to pomóc w jakikolwiek sposób. zupełnie nie wiem co zrobić w Jej sprawie... :placz:
  4. nie wiem czy tu dawałam ten link: nasz dawny spacer ;) [url=http://picasaweb.google.pl/pisztania/LiraFridaFigaZetkaSpacer#]Picasa Web Albums - pisztania - Lira,Frida,Fi...[/url]
  5. weszka [QUOTE]Taniu to frisbowanie to poniekąd twoja zasługa[/QUOTE] ariss [QUOTE]Tania- nakręcisz nas wszystkie:evil_lol:[/QUOTE] i to jest największe szczęście i sukces,że tak właśnie czujecie:multi::diabloti::lol::lol: popłaczę sobie ze wzruszenia ;) ja już sobie pewien listopadowy dzień zakreśliłam w kalendarzu :diabloti:
  6. długo Was nie było i zniknął gdzieś ten szczeniaczkowaty Bisio. Teraz to "kawał chłopa" :lol: Panienki jak zawsze piękne :loveu::loveu::loveu:
  7. świetne to wspólne :loveu::loveu::loveu: [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P8256095.jpg[/url]
  8. [QUOTE]zaczyna myśleć podopieczny:smile:[/QUOTE] to dobry znak :diabloti::lol:
  9. *zaba* poproszę jakiś kontakcik do Obornik :cool3:
  10. a w jakiej części miasta Wy mieszkacie? może w innym miejscu się spotkamy?
  11. zdjęcia z frisbee cudo :loveu::loveu::loveu: ciekawa jestem jak to wygląda na żywo :lol: może jakiś filmik by się udało zrobić chociaż?? a co do pieprznych dziewczynek - pierwszy raz miałam przez chwilę wątpliwość która jest która!!!!!!! to znak,że czas dzieciakowatości Vesper powoli mija :cool3:
  12. [B]weszka[/B] - ano spontanicznie, w ostatniej chwili się zdecydowaliśmy na ten wyjazd :lol: było bardzo wesoło dzięki zwartej grupie podróżniczej :diabloti: Tajgi do dogoterapii nie chcę przysposabiać (...) jeżeli już to tylko jako pies odwiedzający szpitale lub domy starców.Ale na razie nie ma czasu by ten pomysł rozwinąć... [B]wiq [/B]- dziś leżę obłożnie chora w łóżku więc zajmę się tym ;) [B]gusia1972[/B] - a te już mam zrobione tylko kombinuję jak je gdzieś upchnąć w sieć... [B]ewelinka_m[/B] - ooo filmiczek!!:multi::multi::multi: dziękuję bardzo!!! ostrość coś ucieka ale zarys widoczny :cool3::loveu: [B]Bonsai[/B] - o takich rzeczach zabrania się tu mówić!!:mad: już straciłam nadzieję,że będzie mnie kiedyś stać na nowy obiektyw więc będę udawać,że inne nie istnieją :diabloti: ale możesz spytać co lepsze,SZYBSZE i td - ten canon czy sigma 2,8 bo boję się,że ta sigma może być wolna a nie miałam jej w rękach nigdy... trafiłam sobie na arykuł o zawodach na portalu "psy", tak napisali o nas: [QUOTE]W klasie debiutantów (starters) najlepsze były Tania i Lira - [B]mieszaniec owczarka niemieckiego[/B].[/QUOTE] może jeszcze gronka z borderem :diabloti::diabloti::diabloti: dobre dobre
  13. kciuków banda zaciśnięta!! :cool3:
  14. [B]wiq[/B] - tia... :eviltong: fajnie,że tak w nas wierzysz :diabloti: [B]BellaLab[/B] - a ja, że trafiłam na nią :p jedna, drugiej i na wzajem życie odmieniła :lol: ludziieeeeee ileż ja mam zaległości ze zdjęciami... ta ilość mnie powala... idę spać :diabloti::diabloti::diabloti:
  15. co tam u weta?? i gdzie te zdjęcia obiecane?????
  16. noooo ... tośmy sobie poczytali... hej!!
  17. my już po większości szaleństw w tym sezonie... może spróbujemy zorganizować spotkanie?? Bella, Gusia co Wy na to?? :razz:
  18. nooo kochana, musisz dotrwać do finału!! kciuki trzymać zaczynam ;) a co to ja miałam zrobić dla tej niespodzianki co u Twojego brata jest?? bo w ferworze szaleństwa nie wiem:cool3:
  19. trzeba inną strategię marketingową powziąć :cool3:
  20. [QUOTE]fotki są..całe mnóstwo i filmiki :diabloti: ale nie ma kiedy wrzucić tego wszystkiego :mad:[/QUOTE] czekam, czekam :razz:
  21. o masz!! ( jakby powiedziała Magda :lol: ) no ależ niespodzianka!!!!:multi::multi::multi::multi: Aguś bardzo bardzo dziękuję!! bardzo mi się podobają i takie bajeczne ujęcia :multi::multi::multi: dziękuję z całego serca!!! i podziwiam,że w nocy walczyłaś za zdjęciami! ja się nafaszerowałam lekami i poszłam spać :p impreza bardzo udana :lol: kolejni poznani bajeczni ludzie. Ależ ten rok wszystko zmienił... ech!! bajka!! Bonsai - na betonie była rozścielona wykładzina, widać na zdjęciach linie z taśmy łączącej. O dziwo to nie twardość była przeszkodą w pokazach ale śliskość i rodzaj wykładziny. Psy biegały po niej jakby z obrzydzeniem. Trzeba było uważnie rzucać, leciutko,żeby nie wysłać psa w widownię :razz: kolejne nowe oświadczenie :razz: bardzo mi się to podobało. A Lirutut wychodzi na plac jak stary zawodowiec! Strachy zostają razem ze smyczą przy wejściu na pole :evil_lol: wszystkie nasze psy z klubu spisały się wyborowo!!:multi: nie mogłabym nie napisać w tym wypadku o Tajdze, która oczywiście tak jak i na zawodach tak i na pokazach była z nami ;) jako,że żyłki sportowej nie ma za bardzo siedziała sobie z boku obserwując. Ku naszemu zaskoczeniu zaczęły się do niej przylepiać jakieś obce dzieci. jedno, drugie i na zmiany! A ona w siódmym niebie :lol: Tulona ,tarmoszona, ściskana mruczała zadowolona i domagała się jeszcze :lol: każdy pies ma zatem swój talent, którym może otoczenie zauroczyć. Zdjęcia tulonej Tajdzi też będą ;) wiq [quote]widzę, że to wsyztsko nabiera rozmachu! :multi:[/quote]nabiera...ciekawe dokąd to zmierza :razz:
  22. [B]etna[/B] - bardzo dziękuję za zdjęcie mojego Lirutka :loveu::loveu::loveu:
  23. są preparaty do rozpylania lub wykładania w formie świecy ogrodowej itd mające na celu odstraszanie kotów, psów od załatwiania się. jeden z tych środków nazywa się zresztą 'akyszek':diabloti: spytaj w zoologicznym lub ogrodniczym. u nas są i tu i tu ;) albo spuść Kamelka! niech sobie pofolguje chłopak :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  24. tak sobie patrzę i patrzę... i patrzę... i w to nie wierzę... Lira (po prawej, przy napisach na kartonie) rok 2007 [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/Lira1a.jpg[/IMG] Lira rok 2009 [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/DCDC%20Warszawa%202009/IMG_4622.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...