-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
często widzi się na ulicach świeżo upieczone "mamuśki" z wózeczkiem i pieseczkiem..... po tym zdjęciu padłam ze śmiechu na wyobrażenie Magdy z wózeczkiem i jej pieseczkami :diabloti::diabloti::diabloti: [url]http://i578.photobucket.com/albums/ss227/MudiDeli/P1070001.jpg[/url] zdjęcia z palmiarni bardzo mi się podobają!! -
mam całą masę nowych zdjęć z nie mam jak wstawić :cool1: czeka mnie remont komputerka
-
te dwa są niesamowite!!:loveu::loveu::loveu: http://img43.imageshack.us/img43/5355/76440839.jpg http://img43.imageshack.us/img43/2017/70669635.jpg jaki macie obiektyw??
-
[B]Mudik[/B] - chętnie wpadnę pooglądać zimowe zdjęcia. Przy tych upałach dają odetchnąć :diabloti: [B]Kashdog[/B] - witamy serdecznie :cool3: [B]ewelinka_m [/B]- Liruttutek aniołeczek :diabloti::loveu: [B]Inkaa[/B] - tak ;) [B]groszek83[/B] - o tak, najszczerszy uśmiech na świecie :evil_lol:
-
tam nad Odrą uważajcie. poszliśmy tam po treningu popławić psy i Lir rozwaliła sobie łapę - miesiąc leczenia!! szkło pod wodą... a poza tym to w końcu niedaleko jest do kładki a tam to dopiero tereny wspaniałe ;)
-
to już tak długo,że niechybnie zostały na drugi turnus :lol:
-
[URL="http://img198.imageshack.us/i/090808suniazwp3.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9614/090808suniazwp3.jpg[/IMG][/URL] proponuję Novika piękna delikatna sunieczka....
-
-
witam leniwe towarzystwo :eviltong::eviltong::eviltong: myśmy się jednak wybrali wczoraj w to samo miejsce i zrobiła się wyprawa rodzinna bo było 6 par ludzio-psich. kilka zdjęć... więcej w terminie bliżej nie znanym :diabloti:
-
dostałam wiadomość od Wiq,że wyrzuca po powrocie z obozu flaty na bruk i kupuje ON-ka :diabloti::diabloti::diabloti: IPO okazało się "tym czymś" :cool3:
-
cześć dziewczyny! dzięki uprzejmości i ciężkiej pracy Ewelinki, zdjęcia wróciły na swoje miejsce i mam nadzieję są już widoczne ;) Ewelinko dzięki :loveu:
-
no i gdzie te obiecane zdjęcia są?? hym:cool3:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[url]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/pictureCAQ9A3FA.jpg[/url] wymarzony zestaw do obfotografowania :crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
przepiękna !! [url]http://img41.imageshack.us/img41/1476/rudzia1.jpg[/url] współlokatorowi mało kocyka pod doopką zostało :diabloti: -
[IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0041.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0042.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0043.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0045.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0029.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0030.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0033.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0035.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0039.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0018.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0020.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0022.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0024.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0026.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0027.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0011.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0013.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0014.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0015.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0016.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9999.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0003.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0005.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0009.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_0010.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/SofXHnjA5xI/AAAAAAAAAKA/q-GCsqPm1f4/IMG_0010.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9991.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9994.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9995.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9996.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9997.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/SofW02zcmUI/AAAAAAAAAJk/Swl0oIACiNE/IMG_9997.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9976.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9979.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9984.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9985.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9989.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/SofWlfHpV1I/AAAAAAAAAJQ/CgcVD9MHPGY/IMG_9989.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9965.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9966.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9968.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9969.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9974.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9954.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9955.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9958.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9960.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9964.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_qcjEgQkomu8/SofV7BL6zGI/AAAAAAAAAIY/gEr4edVQazY/IMG_9964.JPG[/IMG]
-
udało mi się załadować trochę zdjęć inną drogą zapraszam do oglądania ;) [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9938.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9942.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9943.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9949.jpg[/IMG] [IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/tania/IMG_9953.jpg[/IMG]
-
ale fajne zdjęcia :lol: i jakie tereny!! hoho ten zielony kawałek ściany to w Twoim pokoju??