-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
takie frykasy mniaaaam za daleko od Wro :eviltong: -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
jurny kochanek :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Kamciu brawooooo -
świetna historia z tym facetem :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[QUOTE]I iść nie chciała dalej, oglądała się za Wami:diabloti::mad::eviltong:[/QUOTE] stado wciąga :diabloti::diabloti::diabloti: prawdziwy trójkąt bermudzki :diabloti::diabloti::diabloti:
-
i my dziękujemy za spacer :p mam nadzieję,że następnym razem pokażecie nam więcej. albo podpowiecie jak uczyć :cool3::lol: pozdrawiamy
-
na tych zdjęciach bardziej mnie rozwalają miny Magdy w tle :diabloti::lol::loveu:
-
tak, wiem :diabloti: no bo nie uśmiecha mi się siedzieć pod drzewem z kundlami na smyczy skoro to ma być spacer :eviltong: a czasu wcale dużo nie będzie bo szybko robi się ciemno :placz:
-
o nie... to ja idę bez suczydeł albo spacer albo praca inaczej w grupie 5 suk spokoju nie będzie
-
[B]gusia1972[/B] - mogę sobie tu przekleić więcej?? [B]wiq [/B]- polar-lans :diabloti: o krok od mocheru :diabloti::diabloti::diabloti: [B]weszka[/B] - szarpaki królują w sezonie lato-jesień 2009 :lol: wiem wiem wiem.... ale czekam niestrudzenie :cool3:
-
to zabierasz dziś dyski??
-
Aguś, ja Ci powiem co :eviltong::evil_lol: bo mi Melissa Heeter to radziła na seminarium. jak jest tak podekscytowana - waruj czekasz aż się wyciszy (choćby trwało to wieki) i dopiero > obieg > rzut wraca z dyskiem > waruj >czekasz aż się wyciszy > rzut tylko konsekwentnie bo jak po poprawie zaprzestaniesz wróci jak bumerang ;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
bezustannie trzymam kciuki za kolejne dni !! obyśmy mogli więcej zdjęć oglądać szczęśliwej mordki wielka buźka -
Aguś, musisz jednak wrzucić gdzieś zdjęcia poza picasse, bo to co wklejasz jest niewidoczne :shake: puste posty są u mnie na przykład
-
[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8346/img3196df.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9850/img3197se.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/57/img3198z.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6268/img3202pp.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/9177/img3203e.jpg[/IMG] ciąg dalszy nastąpi :cool3:
-
[B]Mudik [/B]- no pewnie,że potrzymam! :lol: [B]weszka[/B] - jakbyś się wybrała do Wro, być może miałabyś szanse i na wspólny spacer, jeżeli dziewczyny znalazłyby czas :cool3: ależ Cię będę kusić :diabloti: [B]Bartiśkowa_[/B] - o dziękuję :lol: [B]betel[/B] - bardzo mi miło,że się podobają ;) a zatem będzie ich więcej ;) spacerki rozluźniające między startami na zawodach w Warszawie [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2617/img3184.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/3503/img3185k.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2088/img3186a.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5007/img3191q.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4108/img3195vp.jpg[/IMG]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
i jak dziś? duża poprawa??;) -
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Od-Nowa replied to brjagata's topic in Foto Blogi
wszystkie kapitalne bo Birmiątko na nich jest :loveu::lol: -
Bella ,wyślę Ci na pw mój numer tel na wszelki wypadek jakbyśmy nie mogły się znaleźć ;) Aguś jakbyś miała się spóźnić to pójdę sama tam do Belli i złapiemy się w parku. ok?
-
to chyba o 17,30 przy wejściu do parku Andersa od strony ulicy Kamiennej zaraz przy zajezdni tramwajowej. Jest tam taki półkolisty placyk asfaltowy z ławeczkami. może być??
-
[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/297/img3099v.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/7186/img3104k.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2328/img3105u.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5977/img3109t.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8061/img3110k.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1435/img3074n.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4017/img3079f.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7571/img3081ys.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9827/img3095n.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8385/img3097a.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3561/img3059c.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4190/img3061t.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2461/img3068a.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2892/img3069g.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4895/img3071j.jpg[/IMG]