Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. takie frykasy mniaaaam za daleko od Wro :eviltong:
  2. jurny kochanek :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Kamciu brawooooo
  3. świetna historia z tym facetem :diabloti::diabloti::diabloti:
  4. też trzymam kciuki za dalsze losy sunieczki ;) mam też nadzieję,że ostatnie zdarzenia i niepokój w domu Jaagi szybko minie i będzie w rodzinie spokój ;) Bardzo dziękujemy za pomoc Jaaga!!
  5. [QUOTE]I iść nie chciała dalej, oglądała się za Wami:diabloti::mad::eviltong:[/QUOTE] stado wciąga :diabloti::diabloti::diabloti: prawdziwy trójkąt bermudzki :diabloti::diabloti::diabloti:
  6. i my dziękujemy za spacer :p mam nadzieję,że następnym razem pokażecie nam więcej. albo podpowiecie jak uczyć :cool3::lol: pozdrawiamy
  7. na tych zdjęciach bardziej mnie rozwalają miny Magdy w tle :diabloti::lol::loveu:
  8. tak, wiem :diabloti: no bo nie uśmiecha mi się siedzieć pod drzewem z kundlami na smyczy skoro to ma być spacer :eviltong: a czasu wcale dużo nie będzie bo szybko robi się ciemno :placz:
  9. o nie... to ja idę bez suczydeł albo spacer albo praca inaczej w grupie 5 suk spokoju nie będzie
  10. [B]gusia1972[/B] - mogę sobie tu przekleić więcej?? [B]wiq [/B]- polar-lans :diabloti: o krok od mocheru :diabloti::diabloti::diabloti: [B]weszka[/B] - szarpaki królują w sezonie lato-jesień 2009 :lol: wiem wiem wiem.... ale czekam niestrudzenie :cool3:
  11. to zabierasz dziś dyski??
  12. Aguś, ja Ci powiem co :eviltong::evil_lol: bo mi Melissa Heeter to radziła na seminarium. jak jest tak podekscytowana - waruj czekasz aż się wyciszy (choćby trwało to wieki) i dopiero > obieg > rzut wraca z dyskiem > waruj >czekasz aż się wyciszy > rzut tylko konsekwentnie bo jak po poprawie zaprzestaniesz wróci jak bumerang ;)
  13. bezustannie trzymam kciuki za kolejne dni !! obyśmy mogli więcej zdjęć oglądać szczęśliwej mordki wielka buźka
  14. Aguś, musisz jednak wrzucić gdzieś zdjęcia poza picasse, bo to co wklejasz jest niewidoczne :shake: puste posty są u mnie na przykład
  15. [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8346/img3196df.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9850/img3197se.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/57/img3198z.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6268/img3202pp.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/9177/img3203e.jpg[/IMG] ciąg dalszy nastąpi :cool3:
  16. [B]Mudik [/B]- no pewnie,że potrzymam! :lol: [B]weszka[/B] - jakbyś się wybrała do Wro, być może miałabyś szanse i na wspólny spacer, jeżeli dziewczyny znalazłyby czas :cool3: ależ Cię będę kusić :diabloti: [B]Bartiśkowa_[/B] - o dziękuję :lol: [B]betel[/B] - bardzo mi miło,że się podobają ;) a zatem będzie ich więcej ;) spacerki rozluźniające między startami na zawodach w Warszawie [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2617/img3184.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/3503/img3185k.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2088/img3186a.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5007/img3191q.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4108/img3195vp.jpg[/IMG]
  17. i jak dziś? duża poprawa??;)
  18. wszystkie kapitalne bo Birmiątko na nich jest :loveu::lol:
  19. Bella ,wyślę Ci na pw mój numer tel na wszelki wypadek jakbyśmy nie mogły się znaleźć ;) Aguś jakbyś miała się spóźnić to pójdę sama tam do Belli i złapiemy się w parku. ok?
  20. a my co jakiś czas mijamy Twoją pracę i zaglądamy,żeby pogadać ale nigdy nie możemy trafić na Ciebie ;)
  21. ok, czyli będziemy ok 17,40 w tym miejscu przy parku ;)
  22. to chyba o 17,30 przy wejściu do parku Andersa od strony ulicy Kamiennej zaraz przy zajezdni tramwajowej. Jest tam taki półkolisty placyk asfaltowy z ławeczkami. może być??
  23. [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/297/img3099v.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/7186/img3104k.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2328/img3105u.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5977/img3109t.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8061/img3110k.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1435/img3074n.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4017/img3079f.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7571/img3081ys.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9827/img3095n.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8385/img3097a.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3561/img3059c.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4190/img3061t.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2461/img3068a.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2892/img3069g.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4895/img3071j.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...