-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
oby tak dalej!! do przodu!! trzymamy kciuki bezustannie :lol: -
świetne zdjęcia Weszko!! a na dodatek widać podciętą i podrobioną Vespusie - która jest wreszcie sznaucerem pełną gębą :loveu::diabloti::lol: PIĘKNA JEST!!! więcej więcej!!!!
-
wiq[QUOTE]Cytat: ludzie nie znający prawdziwych pól lubią tam chodzić. o to to :evil_lol:[/QUOTE] i znowu mnie denerwujecie. snoby podmiejskie. Jakby każdy miał możliwość to na pewno by marzył o spacerach na polach, po lasach itd ale że NIE MA to są takie miejsca w mieście. jak jeszcze udaje się podzielić na część "psią" i "plażową" to super. a tłumaczenie pt: nie ma sensu brać psa mieszkają w mieście jest tak samo głupie jak stwierdzenie,że osoby biedne nie powinny mieć dzieci no!
-
Eruane, powiem Ci z własnego doświadczenia,że takich osób jest bardzo niewiele. i dziwi mnie to,że na forum "każdy ćwiczy i pracuje z psem" a w realnym świecie w ciągu ostatnich dwóch lat pracy z moimi i uczęszczaniem na różnego rodzaju szkolenia, przedszkola, seminaria, kluby itd zetknęłam się zaledwie z dwoma kundellkami!!!!!!!!!!!!!zawsze są same rasowce lub takie co za 300 zł je udają... pomysł uważam za wspaniały i całym sercem go popieram (a w życiu prywatnym realizuję :cool3: ) jakbym mogła się na coś przydać daj znać ;)
-
mam chwilę więc [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/4757/grupowe1malep.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/3416/grupowe2maly.jpg[/IMG] upchnę gdzieś potem w dużym rozmiarze a teraz szalone rudzielce :-) [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9269/img3120c.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7449/img3121b.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1145/img3122ak.jpg[/IMG]
-
ten weekend kiedy były zawody był zimny i sobota deszczowa, ludzi prawie nie było w parku więc szaleństwo!! w niedzielę już dużo więcej ale jakoś bez tragedii.. no chociaż my mieszkamy we Wro a nasze parki bywają bardzo tłoczne... może dlatego nie odczuwałam natłoku ;)
-
Ewelinko! wcale nie mam dosyć :evil_lol: czekam na kolejne najbardziej podoba mi się "maślaczek" - bo to zestaw popisowy Lirutki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no i wszystkie takie wesołe,że aż chciałoby się tam być i przeżyć to jeszcze raz :lol: tamten weekend był niesamowity :cool1::loveu: Pola Mokotowskie bardzo nam się podobały - całej naszej ekipie. te zbiorniki wodne, pagórki, trawiaste połacie - bajka po prostu. A przy tym ma się wrażenie intymności a nie wielkości tego parku. Bardzo malowniczy... i będę go wspominać pewnie długo.
-
kiedy będą te obiecane zdjęcia??:cool3:
-
o ludzie ile niespodzianek :multi::multi: [B]BellaLab[/B] - podstępna istoto :diabloti: teraz to się cieszę ale jak wiem,że jestem filmowana to nic nie idzie od razu :evil_lol: bardzo dziękuję za wspaniałą niespodziankę :sweetCyb: [B]gusia1972[/B] - oj jaki piękny widok.... rozmarzyłam się :lol: świetne zdjęcia :loveu: dziękuję :iloveyou: [B]wiq[/B] - no właśnie widzę! nie zdawałam sobie sprawy,że tak bardzo :lol: nie wiem czy przyszłość nam w planach zapisała flata... bo po wszystkich moich przemyśleniach "rasowych" chyba i tak skończy się na następnej kundlicowej iskierce. Chyba,że będzie większe mieszkanie i jako 3 pies trafi flacik :razz: na razie pomolestuję Aiszkę.... na ile tylko Iza pozwoli :p
-
[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4118/img3271b.jpg[/IMG] to wodne tornado w tle to Lira i Libra :diabloti: [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3509/img3272.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/9513/img3273.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/6720/img3275.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/9959/img3276.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/7230/img3259ci.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/6690/img3264u.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4456/img3265u.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8350/img3267yc.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5048/img3268k.jpg[/IMG]
-
jeszcze trochę wodnych wariatów [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/673/img3250l.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9743/img3255nw.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9083/img3256u.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9470/img3257f.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/431/img3258o.jpg[/IMG]
-
dla erii będzie teraz :cool3: bo beardedzik ;) nasza klubowa Frida prezentowała się dziś w nietypowej dla siebie roli - wyjadacza ringowego :p przy pomocy wielu rąk zaprezentowała się przepięknie [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6466/img6756aa.jpg[/IMG] rola to dla niej nietypowa bo przecież serce oddała sportom i na codzień wygląda mniej więcej tak :diabloti: [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2205/img3282qp.jpg[/IMG]
-
a, to przez Ciebie miała ten silny stan zapalny oczu i skóry po kąpieli w Odrze :diabloti::diabloti::diabloti:
-
Dopóki Iza nie stwierdzi,że znajomość moja z Aiszą jest "toksycznym związkiem" będę robić co się da i filmować co się da :diabloti:
-
to seminarium odmieniło nasze życie :lol: przed nim była ciemność. po nim - świadomość. a po całym sezonie "wiem,że nic nie wiem" i cieszę się na ten ogrom pracy przed nami. co do wiary i niewiary... to z tym nadal ciężko... na szczęście upór i pasja są od niej większe :p idę beczeć :diabloti: jak przestanę to też wrzucę jakieś zdjęcia ;)
-
jeszcze nie jest na tym etapie nauki.... ale coś mi mówi,że niedługo będzie :evil_lol::loveu: na razie trzeba popracować nad poprawnym łapaniem i skakaniem niczym delfin ale będą z niej ludzie :multi: uch jak się cieszę.... jeszcze kilka takich spotkań i Ajsz zostanie przechwycona :diabloti:
-
Paula " !! , . .... , . !! !! !!" jedynie tą ciszą dało się wyrazić radość ze zdjęć naszych :lol: oczywiście bez łez się nie obyło, fala wzruszeń i wspomnień :diabloti::lol: chyba wreszcie do mnie dotarły sukcesy minionego sezonu :lol::p BARDZO DZIĘKUJĘ!! warto było czekać każdy z tych dni ;)
-
frisbowałam dziś z flatem :multi::evil_lol::loveu: da się! i ile zabawy z tego :multi::multi: moja wiara w tą rasę powraca :diabloti::loveu: :p
-
2 dyski od razu - tak dla psa - lepiej coś milszego dla dziąseł ( sofFlite, ten pierwszy podany przez Ciebie trixi, hero xtra) czy będzie niszczył i szarpał - się nie dowiesz jak nie spróbujesz. Jeżeli pies nie ma obiekcji przed szarpaniem ostrych badyli to i zwykłe CSy Competition Standard się doskonale sprawdzą jeżeli chodzi o Twoją naukę rzutów to na początek fajne są dyski oferowane przez DOG CHOW (dodawane do karmy lub luzem na allegro) i CSy. Rzucanie na początku jawzem może Cię zniechęcić od frisbowania :evil_lol: a jak oboje spróbujecie i Wam się spodoba to kolejnych propozycji będzie bez liku ;)
-
[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/5639/img3244m.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/183/img3245m.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/5808/img3247l.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6209/img3248o.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/923/img3249o.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2120/img3218a.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5108/img3219l.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/6403/img3231r.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7255/img3235o.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7467/img3243.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1138/img3212.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2892/img3213.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7674/img3214a.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6393/img3216b.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9062/img3217x.jpg[/IMG]
-
pora na jakieś zdjęcia dziewczynek, w dalszym ciągu z Warszawy [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6822/img3203w.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9483/img3205c.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4873/img3207p.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/7521/img3209.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1998/img3211.jpg[/IMG]