Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. dla tych co trzymają - zdjęcie :p był Lirut w wodzie to teraz czas na Tajurkę [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/461/img3267s.jpg[/IMG]
  2. taki wielki nos do takiego małego kubeczka :lol: [url]http://img33.imageshack.us/img33/5311/dsc1022k.jpg[/url] na widok zdjęć dziewczynek z dyskami , moje serce robi dyskotekę :diabloti::loveu::lol::multi:
  3. przerywnik [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9269/img2172lk.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8773/img2338i.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4371/img2339cd.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1531/img2425vv.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3411/img2428v.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/838/img2403e.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8495/img2411h.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2738/img2414k.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9905/img2416t.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4812/img2422b.jpg[/IMG]
  5. [B]stereo[/B] - bardzo dziękuję za dobre słowa :lol: nie ma się jednak co oszukiwać, te zawody to ostatnie podrygi tego obiektywu. należy mu się niestety emerytura ;) przestaliśmy się rozumieć :diabloti: ciąg dalszy motywowania :p [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3185/img2367w.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6824/img2368t.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1613/img2391sq.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1853/img2392ej.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7826/img2395q.jpg[/IMG]
  6. to teraz dla zmotywowania tych zajętych ;) [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9339/img2341ot.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1368/img2344a.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4950/img2345x.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1530/img2347qi.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4981/img2352nh.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3288/img2371r.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9209/img2374dv.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7463/img2376r.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7688/img2379r.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4923/img2381jn.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/749/img4211e.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2203/img4212v.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1731/img4213j.jpg[/IMG] to teraz Franeczka, bo wcześniej obiecywałam :-) [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8179/img2369a.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4273/img2370k.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8983/img4197he.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8990/img4198t.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4368/img4201c.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5614/img4204g.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9210/img4205b.jpg[/IMG]
  10. przeszukałam zasoby i Negre mam tylko na 3 kiepskich zdjęciach - potem zaraz nóżka kontuzjowana i koniec zabawy. wkleję chociaż te [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5626/img3755y.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/9898/img3761.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/9652/img3763u.jpg[/IMG] Javy nie mam w ogóle, zupełnie nic!! pewnie byłam wyprowadzić swoje psice z klatki, bo w przeciwnym razie na pewno by w aparacie była . [B]aniaDark[/B] - zdjęć na mini nie robiłam (z maleńkimi wyjątkami) więc niestety nie mam Twojej suni. [B]myriad[/B] - Ciebie mam centralnie pod słońce :diabloti: :shake: [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2614/img3773qr.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1542/img4195s.jpg[/IMG]
  11. czy orientujesz się jakie sę tam koszty i czy są wolne miejsca?
  12. [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3196/img2459c.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/6188/img2461b.jpg[/IMG] to był freestyle a teraz na mini :lol: [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6612/img2769m.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9893/img2774gn.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/664/img2775q.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5199/img2448u.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/291/img2450e.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5706/img2455s.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3567/img2456c.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5233/img2458z.jpg[/IMG]
  14. Bullik ;) [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5645/img2434f.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3089/img2438x.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/560/img2439t.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/3748/img2442g.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/889/img2443r.jpg[/IMG]
  15. podrzucę chociaż wątek. rozsyłam do kogo się da ale na razie bez skutku
  16. i zdjęć też już koniec?? jak to?? czekam wciąż na niedzielne Maćka i Pauli i może jeszcze coś się znajdzie? :cool3: ja już większość mam przerobioną, może są jakieś specjalne życzenia to wkleję w pierwszej kolejności ;)
  17. kciuków nie puszczamy ;) nooo aparat tak szlachetny jak Negruś :loveu::p
  18. [B]Zuzia&Snoopy[/B] - dzięki, witam w galerii ;) [B]puchu[/B] - pluj i klnij na przemian :diabloti: a teraz uwaga uwaga, nasze znajome grzywki wyruszyły na Mistrzostwa Świata Agility :multi: trzymam za nie mocno wszystkie kciuki domowe. może i Wy potrzymacie??:cool3:
  19. [B]Bonsai[/B] - cenna to wiedza ;) dzięki [B]*zaba*[/B] - bo Tajdziul robi z sercem człowieka co chce :diabloti: diabelskie niewiniątko :lol: [B]BellaLab [/B]- będziesz miała okazję ;) [B]gusia1972[/B] - ale po reanimacji i podaniu tlenu doszłaś do siebie :lol: [B]Kashdog[/B] - dzięki ;) [B]weszka[/B] - tyle słodyczy ile pieprzu :diabloti: cudowny mix :p [B]ewelinka_m [/B]- jak tam Twoje zdjęcia ze stolYcy??:cool3: a teraz Lirut rządzący w stolYcy :diabloti: [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7091/img3278p.jpg[/IMG] i jedno wspólne z Natalią i Librą bo mam załadowane [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8181/img4570a.jpg[/IMG] powoli kończę obrabianie zdjęć z Wawy ;-) będę mogła przystąpić do tych z Verden!
  20. moje kochane popieprzone dziewczyny muszą być zdrowe!! czy to jakiś grzybek czy inne paskudztwo?? powiedzieli pod jakim kątem te zmiany?
  21. więcej nic nie wiem o niej. Zawodniczka z Niemiec. Ma też drugiego chodskiego o umaszczeniu czarnym podpalanym. Bystra tak się plasowałaby pomiędzy nimi. Ale jakby stały obok siebie to Bystra bardzo w typie. Chociaż chodskie są różne. Na przykład Darri - chodsky należący do Lucki Schonowej jest dużo większy i okudlony jak lew!!też piękny ale zupełnie inny ;)
  22. ttp://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/filek2-1.jpg dobre to :loveu::loveu::loveu: przed Tobą się tak chowa??:evil_lol:
  23. ostatnie 3 [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7969/img1693u.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1516/img1695m.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7434/img1696nd.jpg[/IMG] warto było czekać ??:lol:
  24. [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1694/img1684f.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/653/img1685g.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6279/img1687b.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4672/img1688g.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9953/img1690o.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...