-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
[IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6040/img3123y.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/1672/img3124sb.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3401/img3127s.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4435/img3129c.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4853/img3130s.jpg[/IMG]
-
dobre z tym szczekaniem :lol: i jak dobrze wpływa na odżywianie :diabloti:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Słońce dla Dobka zaświeciło,żeby przyjemniej się krwinki robiło :lol: -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
ruda Rudka jak jesienny liść kto się skusi na najpiękniejszą suńkę świata ?? -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Mudiku, będziemy trzymać kciuki!!;) -
też mnie tu cholera Wiq przysłała ;) na której stronie są zdjęcia Fiony? na pierwszej tylko jeden profil :razz:
-
jako,że sezon frisbee powoli się kończy i niedługo przesiądziemy się na biegówki... nadszedł czas "dopracowywania szczegółów" czyli nauka sztuczek i różnych elementów do układu. wzięłam zatem kliker do ręki i klikam. Suczydła już wiedzą o co chodzi z klikaniem więc to nie było pierwsze zapoznawanie. Jako,że byłam i jestem strasznym maruderem tej metody, każdy sukces jest niespodzianką. Oczywiście zabieram się do tego od d... strony ale jak zawsze w tym wypadku - mamy kupę śmiechu z tego. Dziewczyny jak widzą,że biorę żółty plastik do rąk, dostają świra natychmiast. Przylatują i siadają na baczność robiąc wszystko co potrafią na raz.... bez komendy :diabloti::diabloti::diabloti: stare wyłudzaczki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: w trakcie sesji każda pracuje inną metodą: - Lira jest pobudzona jak świr. biega, kombinuje, próbuje, cieszy się no praca z nią to rewelacja po prostu!! wczoraj zrobiłyśmy kilka "super praktycznych" sztuczek :diabloti: "buzi", kółeczko wokół nóg z siadem między nogami i surykatką na koniec, stopniowo wałkujemy włażenie na plecy - co u niej jest mistrzostwem świata bo Lira musi ciągle utrzymywać kontakt wzrokowy ;) idzie świetnie - Tajga jest typem "co ma wisieć nie utonie" i z nią praca praktycznie tylko oparta na targetowaniu bo oczekiwanie na inicjatywę własną i podkreślenie właściwego momentu nie następuje :lol: zamiast kombinować kładzie się obok i czeka. tak więc robimy sztuczki z naprowadzaniem, które łapie w lot ;) wczoraj było turlanie, kółeczka, łapki, surykatka i próba buzi ale nieśmiałość naszła :lol: a przy okazji samoczynnie odbywa się inna nauka - ponieważ pracuję z dwoma, nie rozdzielam ich komenda idzie z imieniem więc mają Małpiszony sposobność przerobienia elementów posłuszeństwa na boku. jedna waruje i czeka na swoją kolej itd. no generalnie, to fajnie. chociaż pewnie nadal będę marudzić :diabloti:
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Od-Nowa replied to brjagata's topic in Foto Blogi
dawaj dawaj :p -
kupiłam sobie ten numer :lol: jak przeczytałam o tym owczarku to pękłam ze śmiechu :evil_lol: no i o tym strachu to mogli sobie darować... ale numer na pamiątkę jest ;) jeszcze w artykule sponsorowanym Puriny jest tam wzmianka o nas ;) jakaś redaktorka chciała z nami wywiad krótki zrobić na zawodach ale uciekłam :lol::diabloti:
-
oho nerwówka na całego :lol: będzie dobrze, DOBRZE słyszysz? ;)
-
szkoda,że Kielce tak daleko
-
myślę,że sam wilczkowaty Lirutnik nie jest najmilszym widokiem dla publiczności. ten różyk dysków zdecydowanie dopełnia łagodnością widok frisbującej Lirci. Nie ma ona ani pięknego futra ani ciekawej maści by spodobać się publiczności. Trzeba się wspomagać szokiem "zestawieniowym" :lol::loveu: jak się okazało, nie tyle beton był największą przeszkodą a śliskość tej piekielnej wykładziny. poza tym to jednorazowy pokaz.
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Od-Nowa replied to brjagata's topic in Foto Blogi
zabierać ze sobą na trening... kupić chociaż 8 i ze dwa razy w tygodniu sobie brać na spacer, rozstawić w parku lub na łąkach przy wałach. one są leciutkie więc to da się zorganizować! gdybyś widziała nas obładowanych idących na trening to byś wiedziała że wszystko jest możliwe :diabloti: -
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P8266133.jpg[/url] a to , to co to?? okruchy ciasta marchewkowego ? :diabloti:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
oby taki uśmiechnięty Dobciuch zwalczył chorobę rach ciach :lol: udana sesja min :loveu::diabloti: -
właśnie miałam pytać kiedy jedziecie ;) baw się dobrze!! Włocha jakiegoś nie przywieź ze sobą :evil_lol: zdjęcia koniecznie przed wyjazdem trzeba wrzucić :evil_lol: a te cz-b świetne!!:loveu:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
pierwszy zawód miłosny :diabloti::lol: -
[QUOTE]wyklikałam:cool3: bo już nie mam innych pomysłów:placz:[/QUOTE] niemożliwe!! brak pomysłów?? trzeba szukać inspiracji :cool3:
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Od-Nowa replied to brjagata's topic in Foto Blogi
protestuję przeciwko nowym szelkom :diabloti: Birmuch w orangu wygląda bosko :cool3::p co do Birmuszka i przemiany to gratuluję :multi: znaczy się,że jesteście sobie duuuużo bliższe teraz ;) szkoda,że nie ma u Was klubu... może będziecie choć raz w miesiącu do Wro przyjeżdżać na trening a potem w domu jakoś. Można kupić takie słupki plastikowe jakie się storuje do wygradzania pastwisk pastuchem elektrycznym i coś pokombinować... może ktoś z Twoich znajomych też by chciał tego spróbować?? razem zawsze łatwiej pozdrawiamy serdecznie ;) -
czekam na zdjęcia Foxi z resztką dysku :lol: mówiłam od razu żeby w lepszy zainwestować :eviltong:
-
[IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0526.jpg[/IMG] [IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0527.jpg[/IMG] [IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0531.jpg[/IMG] i Magda z Fridą [IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0303.jpg[/IMG] [IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0299.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0316.jpg[/IMG] [IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0324.jpg[/IMG] [IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0517.jpg[/IMG] [IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0518.jpg[/IMG] [IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0520.jpg[/IMG]
-
my mamy dużo parków w okolicy ale mało spędzamy w nich czasu :evil_lol: bo na spacery towarzyskie tylko. my to albo na treningach albo za miastem :cool3: co nie zmienia faktu,że rozumiem doskonale tych, którzy miejskie parki kochają ;) a teraz trochę zdjęć z pokazów w Gliwicach. Autor [B]MONOAMIGA[/B] ;) serdecznie za nie dziekuję :multi: [IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0306.jpg[/IMG] [IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0307.jpg[/IMG] [IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0309.jpg[/IMG] [IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0314.jpg[/IMG] [IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0315.jpg[/IMG]
-
[QUOTE]Od razu przepraszam, że nie podałam Liry jako przykładu na żywą reklamę kieleckich cudnych i mądrych kundlasków. A taka jest prawda, że jak ludzie widzą takie psy jak Lira w działaniu, każdy chce mieć podobnego. Lirę chciałabym tu widzieć na każdym pokazie, ale problemem jest odległość. [/QUOTE] w ogóle nie ma za co przepraszać! my jesteśmy zaszczyceni :cool3: Chciałam dodać,że i Tajgusia ma duże pole do popisu w zakresie pokazów posłuszeństwa jak i oddania się w miętolenie bandzie zachwyconych dzieci :p trzymam kciuki za powodzenie akcji!! oby choć niewielka ale wytrwała grupa się zebrała ;) [QUOTE]Erko, ta szczeniorka z Miedzianej Góry jest przepiękna. :loveu: Od-Nowa pewnie myśli podobnie. ;-)[/QUOTE] a pewnie :p