Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. obroże - super gdzie te śnieżne zdjęcia ?? GDZIE?? :cool3::lol:
  2. u mnie nie pada śnieg, tylko deszcz bezustannie. no ale my w innej strefie czasowej mieszkamy :diabloti::diabloti::diabloti: 3 parki nas dzielą :lol:
  3. Włocha jakiegoś nie przywlokłaś? :cool3::diabloti: opowiedz coś zanim będą zdjęcia! gdzie byliście,co robiliście :cool3:
  4. no to dajże link!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Agata przepraszam za zaśmiecanie galerii - ale mam nadzieję zrozumiesz: obiektyw to sprawa wagi państwowej! :lol:
  5. [B]Kashdog[/B] - zazdroszczę!! u nas tylko deszcz!! chętnie zaglądnę na zdjecia pierwszego śniegu :lol: [B]Bonsai[/B] - już czuję czyjś wzrok na karku :evil_lol: fotki na osłodę życia? hmm... poszukam czegoś specjalnego :cool3: mój obiektyw już na tyle się zacina,że przy takiej pogodzie nadaje się tylko do obsługi manualnej!!!! więc tej zimy sobie nie pofocę :shake:
  6. [QUOTE]Oj złamię. :smile: Canon EF 70-200mm f4.0 [COLOR=Red]L[/COLOR] ISM :diabloti:[/QUOTE] :flaming::scream_3: może mnie zaadoptujesz? już biegnę na transportowy wątek żeby do Ciebie dojechać :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: a tak serio to OGROMNE gratulacje!! tym to już można pofocić :lol: może za 50 lat będzie mnie na taki stać :placz:
  7. [B]BellaLab , Gusia[/B] - szermierczych nie będę tu wstawiać. album na picassie zrobię to link podam ;) [B]Dobcia[/B] - cześć kochana duszo. cieszę się,że zaglądasz. Myślę o Was często. [B] Rudzia-Bianca[/B] - jak mój TZ na rycerza pasuje, tak ja na księżniczkę ni w ząb :diabloti: [B]gusia1972[/B] - a nie ma, bo jakieś problemiki są i trzeba się z nimi uporać ;) [B]Agathee[/B] - to sobie poczekasz :diabloti: [B]eria[/B] - oto osoba co najlepiej mnie zna :multi::diabloti: sprzęt skompletowany, przegladnięty i CZEKAMY NA ŚNIEEEEG :loveu::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  8. Bonsai [QUOTE]Zwłaszcza, że mam świeże tele 70-200mm [/QUOTE] Ola!! mów które i łam mi serce :diabloti: na literkę[B] C[/B] czy [B]S[/B] się zaczyna ???? umrę w męczarniach jak nic :lol:
  9. córka Fiony jest we Wrocku? coś mnie wiq nie informuje :eviltong: macie już kogoś do wizyty przedadopcyjnej w Poznaniu? czy kogoś wołać?
  10. [URL=http://www.dogomania.pl/forum/f99/zeby-ogrzac-twoje-nozki-kieleckim-pomoc-psiakom-do-26-10-serdecznie-zapraszamy-148616//][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1091/bazarek.jpg[/IMG][/URL]
  11. nie nadążam :shake: ledwo się wgryzłam w wątek na nowo ale to jest nie do ogarnięcia :-( skąd tyle domów brać ...
  12. a chciałam się jeszcze poskarżyć,że jak jeździłam konno to nikt mi takich pięknych zdjęć nie robił :shake::-( :diabloti:
  13. [QUOTE]Z rękoma to ja mam straszny problem ogólnie :lol:[/QUOTE] ja też, dlatego zwracam na nie uwagę :diabloti: jeździłam kilka lat a poza tym pędziłam żywot stajenny bo kocham wśród koni przebywać nawet bardziej niż jeździć ;) a kiedy przyjadę dam znać. Bo na pewno jeszcze jesienią to będzie ;) ale wpadnę tylko na kilka godzin
  14. zamknij dłoń, postaw nadgarstki, rozluźnij ręce!! :diabloti: zdjęcia bajeczne,aż patrzeć na nie nie mogę bo już rok nie jeździłam :placz: muszę się wybrać do Jeleniej widzę, to może razem się przejedziemy :lol: jeszcze raz powiem - cudne zdjęcia!! och i ach :lol: więcej takich więceeeeej!! Preston i Sułtan bardzo mi się podobają :loveu:
  15. prawdziwa lawina ogłoszeniowa :multi::multi::multi:
  16. jeny jakie cuda :crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. bosko się prezentował Dirulek :multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu: Ile ludzi tam :crazyeye: dzielna sucz!!DZIELNA :loveu:
  18. zrobiłam dla Barda (już nie Jowisza) plakacik na szybko [URL]http://img176.imageshack.us/img176/9866/bardplakat.jpg[/URL] jakby ktoś zechciał wydrukować i powiesić byłoby świetnie :diabloti:
  19. ten Bard, to nazwany przeze mnie Jowisz?? :cool3: w takim razie zmienię w ogłoszeniach :lol:
  20. super!! jutro wydrukuję i oplakatuję kawałek miasta. W środę będę też w Legnicy, to wezmę kilka ;)
  21. mam .... 500 :diabloti:
  22. [url]http://i842.photobucket.com/albums/zz344/beriet_baaj_2/2009_10_09%20Z%20Kukrim/09-10-09-10.jpg[/url] świetne to zdjęcie :lol:
  23. 4 dni góralskiego wesela z cytrynówką - to trzeba przeżyć :evil_lol: pogratuluj siostrze! a ja Tobie- że dałaś radę :lol:
  24. psy "asystujące" [url]http://img29.imageshack.us/img29/1674/img3518bu.jpg[/url] psy "stróżujące" [url]http://img104.imageshack.us/img104/3618/minolta221.jpg[/url] psy "do dogoterapii" [url]http://img132.imageshack.us/img132/7530/img3465a.jpg[/url] tak to jest gdy miłość jest ślepa :diabloti::lol::loveu:
  25. [B]groszek83 [/B]- no rozwarcie paszczy ma imponujące :diabloti: zasady we frisbee są prościutkie i przejrzyściutkie :evil_lol: [B]gusia1972[/B] - tak to jest jak się marzy o rycerzu na białym koniu :diabloti: co prawda rycerza na stanie nie mieli to dali szermierza :evil_lol::loveu::lol: [B]betel[/B] - Tajdzik najszczęśliwszy jest jak może biegać z innymi psiakami. To jest jej największe szczęście i nic na razie się z tym nie równa. aportowanie czegokolwiek zupełnie jej nie interesuje.... ale prowokowanie innego psa patykiem w pysku by ten drugi ją gonił - to jest jak najbardziej pasjonujące :lol: [B]*zaba*[/B] - tak to jakoś jest,że w walkach na rapiery walczy się oburącz. W jednej ma się dłuuuugie i ciężkie "to coś" a w drugiej śmieszne krótkie ;) Bardzo efektowne są te walki bo w przeciwieństwie do szermierki, wykorzystywana jest cała powierzchnia pola.
×
×
  • Create New...