Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. [URL="http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/zawody%20wroclaw/pani%20ania/_DSC5606.jpg"]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/zawody%20wroclaw/pani%20ania/_DSC5606.jpg[/URL] ha, nawet się Ania załapała na zdjęcie - co prawda od innej niż trzeba strony:evil_lol: my w tym miejscu właśnie trenujemy ;)
  2. [quote][B]BOB, CAJC, Junior World Winner, Best Junior - Silver Senator RAVEL[/B] :loveu::multi:- tatuś Vesper [B]CAJC (suki), Junior World Winner - Silver Senator RHEA[/B] - siotka Vesper [/quote]brawo!! Świat przed Vesprzakiem stoi otworem :diabloti::loveu::multi::lol::sweetCyb::Dog_run:
  3. erko, dostałaś moje pw? :razz:
  4. dzięki wielkie :Rose::ghost_2::lol: poczekam
  5. życzę Wam z całego serca spełnienia marzeń o trenowaniu agility ;) widok Birmy na przeszkodzi przyprawia o kręcącą się w oku łzę - z radości oczywiście :loveu::multi: będą zdjęcia koni? :cool3:
  6. bardzo dobre zdjęcia, widać i całą sylwetkę i mordkę. do ogłoszeń doskonałe oby się wreszcie ktoś zakochał w Fionce !
  7. super "extremalna" Figa :lol: widzę,że zmiana klubu wychodzi na dobre ;)
  8. pięknie się zaprezentowały Wasze Mudiki :loveu: gratulacje ;)
  9. świetnie,że Kubie udało się tak szybko znaleźć dom :multi: pora na kolejne adopcje!! teraz będę miała trochę więcej czasu na pomoc w ogłoszeniach i innych sprawach ;)
  10. to u Was deszcz przestaje w ogóle padać?:lol: u nas płetwy rosną :diabloti:
  11. Dirusiątku, przycupniętemu w rogu kanapy o poranku serdecznie gratuluję podboju światowej wystawy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A Weszce zacięcia i trzymania nerwów na wodzy :evil_lol:
  12. niemożliwe to czekanie!! mam nadzieje,że poszło dziewczynom doskonale :lol:
  13. a czy można prosić w miarę możliwości - o wersję tego plakaciku z tłem białym i tymi napisami, które są obecnie białe na czarne? nie mam możliwości wydrukowania - jeden gdzieś bym zrobiła a resztę skserowała. Przy tym zlałoby się tło z resztą. :modla::cool3:
  14. nooo, takich słonecznych zdjęć teraz każdemu potrzeba :lol::loveu: a takiego świro-Bianeczkowca zwłaszcza :diabloti:
  15. znalazłam - malagos pytała [URL]http://www.dogomania.pl/forum/13108560-post6394.html[/URL] i przeklejam jeszcze inne ogłoszenie [B]Kielce-zaginął beagle[/B] W poniedziałek 5 X w Kielcach w okolicy KSM uciekł dwuletni beagle. Mały wyszedł z szelek i zwiał. Niestety adresówka została przy szelkach. Rozwieszanie ogłoszeń i poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Pies ma tatuaż w uchu, nie jest zaczipowany. Właściciele zarejestrują się tu później, na razie szukają. Prosimy o każdą pomoc, pomysły co jeszcze można zrobić. tel. 502-35-00-44
  16. [B]erko[/B], dzięki za zdjęcia ;) już knuję ;) napisałm CI też pw. imię, imię... proponuję Jowisz (Jovi) bo nieziemsko piękny :evil_lol: edit: założyłam mu wątek pod takim imieniem właśnie na forum aussie. na kogo namiary do ogłoszeń?? ostatnio ktoś coś pytał o małe ratlerkowate?????
  17. on taki trochę bardziej w typie aussi erko, jak dasz radę to wklej więcej jego zdjęć i jakiekolwiek informacje na jego temat i kontakt. założę mu wątek na forum aussi [URL="http://img405.imageshack.us/i/p1015585.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4696/p1015585.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img32.imageshack.us/i/p1015588.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9717/p1015588.jpg[/IMG][/URL]
  18. bardzo dziękujemy wszystkim za kciuki :lol:przydały się. Chociaż choróbsko rozbiera TZ'ta to walczył dzielnie! :p kiepski ze mnie sprawozdawca bo nie wiem o co chodzi... walczą ileś racy w różnych grupach z różnymi osobami. tak więc bilans ogólny mieszany. I trochę przegranych i wygranych :multi: Dziś w ruch szły szpady i rapiery jutro dodatkowo jeszcze szable. bardzo fajnie się to ogląda a TZ w swoim żywiole :lol: zdjęcie teraz - walka na rapiery (TZ w czerwonych butach ;)) [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5475/img7732aa.jpg[/IMG] [B]wiq[/B] - ach, no to byłby jakiś jeden dyżurny piesek donoszący dyski :evil_lol: znając japońską myśl techniczną, mógłby być nawet zdalnie sterowany i blaszany :evil_lol: [B]puchu[/B] - sam z siebie nie będzie. Na to trzeba ciężko pracować :eviltong: [B]*zaba*[/B] - bardzo dziękujemy :loveu: [B]Rudzia-Bianca [/B]- o!! to wsiadam w pociag i jadę do ciebie na szkolenie :diabloti::loveu: [B]BellaLab [/B]- dziękujemy :lol: [B]Bartiśkowa_ [/B]- malownicze stadko, bez dwóch zdań :lol: [B]eria [/B]- będę próbować złapać Figusię w aparat :lol: [B]Agathee[/B] - szukam czegoś co by pomogło w rozwijaniu umiejętności i warunki fizyczne ale w sumie nie znalazłam jeszcze odpowiednich zajęć ;) dzięki za kciuki :loveu:
  19. na razie tak przelotem odpiszę bo zaraz lecimy z TZem na zawody. Szermiercze! Trzymajcie kciuki za TZ-cika :loveu:;) ja w ogóle na te psy nie zwracam uwagi. wcale poziom ich wyszkolenie nie różni się wiele od europy. To jakość umiejętności zawodników robi na mnie największe wrażenie. psów na tych filmikach mogłoby nie być ;) więcej napiszę wieczorem jak wrócimy zawodów ;)
  20. musi być jakiś numer telefonu przecież podany. zanim człowiek zdecyduje się zaadoptować chciałby usłyszeć kilka słów o psie. Od telefonu do wizyty daleka droga ale to najłatwiejszy kontakt
  21. [B]puchu [/B]- no jak organizowaliście, to wstyd nie być :lol: może masz jakieś zdjęcia dziewczyn na torze? [B]Rudzia-Bianca[/B] - to nawet bez psa cudowenie byłoby umieć :diabloti: następny magia po prostu!! nie wiem skąd się tacy biorą! jego Mama w ciąży jakiś sok z gumijagód piła czy coś...:lol: [url=http://www.youtube.com/watch?v=PFeerDZbGn8&feature=related]YouTube - DISC DOG FREESTYLE AWI WORLD CHAMPIONSHIPS 2008[/url]
  22. [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3526/img6898.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/480/img6899.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/1020/img6900z.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7043/img6901a.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/637/img6932g.jpg[/IMG] ;) a tak chciałabym umieć :diabloti: [url=http://www.youtube.com/watch?v=fZzQ9ssF4cw&feature=related]YouTube - Japan Style II Japan Team NPA Frisbee Dogs[/url]
  23. [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8906/img6890j.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2538/img6891.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3876/img6892y.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6629/img6895.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4351/img6896.jpg[/IMG]
  24. no ładnie! nikt się nie przejął,że kot chce nas porzucić :shake::diabloti: a ja poważnie napisałam bo nie wiem co zrobić :placz::eviltong: [B]eria, gusia[/B] - za karę zdjęć kota nie będzie :eviltong::cool3: chociaż nawet nie mam takich. Nikogo z domowników ten widok już nie dziwi, czasami tylko trzeba się przepychać,żeby skorzystać z wanny lub zlewu ;) serio, serio [B]puchu[/B], nawet nie mów tego! Grzywki poszłaś zobaczyć a nas na frisbee nie??!! :crazyeye: to się należy :mad::mad: ...... :eviltong::lol: [B]andzia69,[/B] frisbee nad morzem to musi być bajkaaa ;) mini-zloty organizujesz? borderowe półkolonie :evil_lol: co do chęci... to powiem inaczej - inaczej już nie umiem :lol: [B]Alusia[/B] witam nowego gościa w galerii ;) no to teraz ciąg dalszy zdjęć spacerowych [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9276/img6884.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/829/img6885.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6231/img6886.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1355/img6888v.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/2760/img6889f.jpg[/IMG]
  25. u nas ta sztuczka to "surykatka" :evil_lol: [QUOTE]więc jest nieziemsko rozpieszczony:diabloti:[/QUOTE] Bisio od początku wyglądał na takiego co to umie się w życiu ustawić :diabloti::lol:
×
×
  • Create New...