Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=13177175&postcount=44[/url] tu są pozostałe nadane imiona :p
  2. to jest Orfinka :evil_lol: kazali mi ponazywać a potem niewiedzą :eviltong::evil_lol: [URL="http://img205.imageshack.us/i/tnonka.jpg/"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1617/tnonka.jpg[/IMG][/URL]
  3. cudo z niego! dzieci Jaagi będą miały następnego dużego pupila :evil_lol:
  4. super! pisałam o spotkaniu do Agnieszki ale jeszcze nie dała znaku;)
  5. dziękujemy bardzo za beniową telenowelę :evil_lol::loveu::buzi:
  6. oj, nie 14 to za wcześnie dla mnie. może tak 15 najszybciej.hym?
  7. allegro zrobię dopiero wieczorem bo mam urwanie głowy :p
  8. to jest Gaja [URL="http://img203.imageshack.us/i/09109suniazlasuodniny.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/4435/09109suniazlasuodniny.jpg[/IMG][/URL] a to na szczeniakowym Libra (tylko Magdy chyba dawno nie było i nie podopisywała tam imion). Ewie chodziło o nią bo to z nią były poważne problemy w dt. Sunia chyba dalej widnieje na szczeniakowym i w ogłoszeniach - jakby były pytania o Libre to chodzi o nią :cool3: [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/7499/dsc00091cg.jpg[/IMG]
  9. ja mogę jutro ale w skowronim jedynie bo TZ będzie w pracy a z 2 sama tramwajem nie pojadę. może być?? może pokażesz mi jak z typem Tajdziowym zacząć klikać - pisałam tym,że ona nie szuka rozwiązań tylko kładzie się i czeka na manne z nieba :evil_lol:
  10. wszystko zależy od tego jak był przedstawiony. Czy wprowadzony od razu do domu czy razem poszli na spacer od razu. trzymam kciuki!!
  11. [QUOTE]no, za każdym razem jak tu wejdę to jakiś szok przeżywam :lol: Aisza trochu bidna, bo w każdej chwili się pcham na uczelnie, ale chociaż w środy chodzi ze mną na wykłady :cool3: chyba jej się podoba, więc już tak zostanie. baaaa, oj musimy się umówić w któryś weekend.. jak już zaliczę koło znaczy się :p Aisza chyba śni o waszym frisbee..[/QUOTE] kiedy to koło? koniecznie musimy się spotkać!! I tego Pieroga Leniwego - Wiq też musimy zabrać bo ma tyły jakieś z motywacji... siebie :diabloti::evil_lol::p :cool3:
  12. zrobię maluchom wyróżnione allegro na Wrocław. jakby się kilka domków odezwało to transport jakoś skombinujemy :p
  13. dobranoc słodkie dusze! juto możesz w tylaskach "zaspać" ile chcesz :p
  14. nie wiem o co Ci chodzi... może nie widzę, albo Vespusia go zasłania :evil_lol:
  15. że domowe to widzę... ale pokraczki nie :cool1::diabloti:
  16. Erko a czy sytuacja kropki jest jakoś szczególnie trudna? tzn przepraszam za głupio sformuowane pytanie.... czy ma pewny dt? czy taki na chwilę..?
  17. Puchu ja też dziękuję za gotowość pomocy!!:Rose: widzisz sama jak to dużo znaczy!! całe szczęście,że się udało wszystko dograć :mdleje::p
  18. Puchu aniele!! dzięki za odpowiedź na apel !!:multi::multi::multi: Ariula będzie miała koleżkę w podobnych kolorkach na noc :p
  19. u mnie też zero odpowiedzi :shake:
  20. [QUOTE]Trzymajcie kciuki za jutrzejszą wyprawę Belli do własnego domu i transport chłopaka.[/QUOTE] sąsiedzi nawet nie zauważą,że masz nowego psa :lol: jednego dnia wywóz i przywóz! kciuki trzymam...
  21. ok ;) ale z jak ktoś z tych co już zostali nękani odpowie to dam znać bo będzie zawsze jakiś "zapas. Jedna propozycja padła od Renaty z forum aussikowym ale mógłby niestety być tylko w garażu bo Jej pies nie akceptuje innych na "swoim"terenie. więc napisałam,że to nie byłoby dobre wyjście. I tak będzie skołowany podróżą innymi obcymi ludźmi że byłoby to dla niego za dużo. Ale Renata pomaga z ogłoszeniami też ;) więc jest pomoc :p
  22. to nękać ludzi nadal czy już nie?:cool3:
  23. [QUOTE]Hahaha wiedziałam, że ktoś się do tej odległosci przyczepi:eviltong: Blisko mamy ale poza Polską:lol:[/QUOTE] ale wiesz, będziesz mogła powiedzieć,że Twój pies szkolony na zagranicznych uniwersytetach :evil_lol::evil_lol::cool3:
×
×
  • Create New...