Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. bo ja widzę predyspozycje a One wady :diabloti: czyli do spaceru dziś nie doszło? a Ziunia na bazarku była?? banerek mam w podpisie :razz:
  2. [CENTER][B]GÓRKA [/B] znaleziona jako szczenie w lesie koło szpitala w Kielcach. Obecnie ma około 1,5 roku. W oczekiwaniu na dom wyrosła na śliczną sunieczkę. Jest spokojna i trochę wycofana, nieśmiała. Potrzeba jej obecności człowieka który poświęci jej czas. Sunia niekłopotliwa,cicha ładnie chodzi na smyczy. Jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona i wysterylizowana. Posiada książeczkę zdrowia. Więcej informacji o Górce uzyskać można dzwoniąc na podany numer telefonu. Przebywa obecnie w hoteliku dla psów w Janowie Lubelskim. W przypadku znalezienia domu w innym rejonie - pomożemy z organizacją transportu. [B]kontakt w sprawie adopcji:[/B] tel. 0503 683 050 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/CENTER]
  3. macie jakieś lepsze zdjęcia tego szczeniorka ? sunia bardzo ładna! gdyby tylko znalazł się jakiś kąt dla niej... erko, a Pan z Wrocławia oferował tymczas dla szczeniaków z sunią czy tylko szczeniaków? :razz:
  4. bardzo fajne zdjęcia :lol: i można teraz nowy tekst do ogłoszeń zmontować... coś skombinuję zaraz
  5. a miało być tak pięknie :shake::shake::shake: co teraz z tym złapanym szczeniorkiem z Tumlina? ma jakiś dt... czy wrócił pod chmurkę...?
  6. Weszko Weszko, co tu taka cisza????? nie będzie dziś opowieści żadnych? ani zdjęć ani nic....?? :razz:
  7. jeszcze jedna osoba z aussikowego ma możliwość tańszej kastracji na sggw. chyba wieczorem każdy będzie wiedział więcej to zrobimy naradę....
  8. fizia dzięki... jakaś nieprzytomna jestem... mam przecież w ogłoszeniach :evil_lol:
  9. wiem,że to okresowe ale daje nam rozwiązanie i czas i małe koszty. kastracje może przeprowadzić ds to załatwiać?? clo, podaj mi proszę swój nr tel na pw
  10. Renata z forum aussie, zaproponowała chemicznie. Jest z Warszawy i ma środek (Suprelorin) koszt ok. 20 zł byłby to najszybszy efekt i rozwiązanie na już.
  11. ja mam 2 ogony kocie w domu. Jeden - zero problemów z kłakami, drugi co tydzień się dusi. więc to zależy od kota
  12. niestety trzeba. w zależności od rodzaju sierści skłonność do zbijania kulek kłakowych w kocie jest różna. zapchanie kłakami może doprowadzić nawet do śmierci! dlatego co jakiś czas trzeba odkłaczać albo trawkę posiać żeby sobie kot obgryzał i jest ok ;)
  13. ja też poproszę nr konta erki, wkrótce będzie mi potrzebne :razz:
  14. dzięki Magda, poszukam ;) moje są w miejskiej, safe-animal i petbase wydawało mi się,że jedyną ogólnopolską była identyfikacja.pl czy to się zmieniło?
  15. oby oby:multi: wklej Murko zdjęcia (jak jeszcze masz dziś siły) to ruszymy z ogłaszaniem;)
  16. napisałam też do 2 innych osób odnośnie kastracji
  17. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172143[/url] Górka
  18. Puchu, tu jeszcze CI nie dziękowałam ;) bardzo bardzo, za serce :loveu:
  19. a teraz do Rudzi dołączyła i inna kielecka sunia- Górka. tak więc wsparcie bardzo potrzebne!! i ogłoszenia.....
  20. Mudiku może wiesz gdzie w stolicy taniej kastracje można zrobić? albo chociaż w jakiejś przyzwoitej cenie. pies tak około 15 kg chyba... pomóż
  21. Gratulacje!! :-) ja niestety w tym tygodniu nie dam rady. dopiero w sobotę ale to Was już nie będzie :shake:
  22. ok, to daj znać jak tylko się dowiesz teraz już nie ma odwrotu!!;)
  23. trzymam kciuki,żeby te wszystkie wieści się spełniły!;) co do tych maluchów spod chmurki to jedynie razem z matką. całą paczkę od razu trzeba zabezpieczyć. W Kielcach innego hotelu jak ten co za 10 dni będzie zamknięty nie ma :-(
  24. [QUOTE]ma pogrubienie, podświetlenie i wyróżnienie[/QUOTE] czyli to co trzeba :multi: clo, dopytaj swojego weta o kastracje. Cena koszmarna. We Wrocku można dużą sukę za 250 wyciachać a to przecież mały samiec więc zabieg prostszy ;) nie żebym marudziła ale trzeba zrobić rekonesans cenowy. jeżeli masz jakiś swoich wetów zaufanych albo takich co masz blisko to możesz mi przesłać na pw numery kontaktowe. podzwonię i się dowiem. Nie znam niestety wetów Warszawskich
  25. dalekiego Wrocka :eviltong: oby ten ruch w adopcjach trwaaaaaaałłłłł :lol:
×
×
  • Create New...